Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Shadow

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Shadow

  1. Skąd masz zdjęcie gosposi mojego plebana ? Właśnie! skąd masz zdjęcie mojej gosposi? Pozdrowienia od mamy..
  2. i dzięki za spota Panowie nie orientuje się ktoś gdzie można dostać lustro akrylowe dwustronne ? Coś tego typu: http://www.tapplastics.com/product/plastics/cut_to_size_plastic/two_way_mirrored_acrylic/558
  3. Siema Słyszałem to miesiąc temu, dwa miesiące temu (...).
  4. Przecież sam masz vag'a Radku !
  5. Ok, daj wczesniej znac to Ci dokladny adres podrzuce Może Cię do KTM'a wsadzili i nie zwróciłeś uwagi ? BTW
  6. Oglądamy w pizzahut ? [emoji1] Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  7. gorsze jest to ze Transit nie poczuwa sie do winy i wszystko zwala na chu*owa obsluge pizzy hut, po czesci ma racje, ale i tak zj***ł Za to Ty zamiast użyć swojego uroku osobistego latino alvaro czekałeś na kolejny kawałek pizzy
  8. Zaraz mamy dostać to poczekaj na nas [emoji1]
  9. tak, pizza wojtek i daniel tez sa za pizza hut Tylko Gabriel jest za Legią..
  10. Ale spot jest jutro więc zmarzniemy jak cholera :/ Możeby tak zrobić jutrzejszego spota w Pizza Hut? Od jutra podobno zaczyna się festiwal pizzy... jestem za +1Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  11. Wesołych świąt Panowie [emoji4] Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  12. Dzięki za spota Panowie! Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  13. Fantomas tak w aspekcie ostatniego tematu na spocie:
  14. Siema Panowie wreszcie piąteczek
  15. https://www.youtube.com/watch?v=pcSx74Km1zY#t=32
  16. Prawdopodobnie znajde cos podobnego w domu, ale na 667MHz, taktowania powinny sie zsynchronizowac ale 4GB tez by sie znalazly jesli chcesz na szybko to moge pozyczyc, bo nie uzywamRadek, a kiera juz spasowana ? Hamownia była ? [emoji1] Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka To jak możesz i będziesz na spocie to zabierz ze sobą taką i taką. Swoją drogą do PC czy laptopa ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.