Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Shadow

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Shadow

  1. Dzieki za spota DANTE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
  2. To nie są nowinki dla dzieci tylko kwestia powrotu do dziecinstwa. Niektorzy kupuja kilogramami gume turbo, a inni biegaja za pokemonami..
  3. Byś się zdziwił
  4. hmmm..... może ale jak na nic nie warte to się szybko sprzedało bo auta już nie ma Pewnie jakiś napalony elektryk łyknął i szaleje z lutownicą Myślę , że gdzieś za dwadzieścia lat będziemy jeździć tylko takimi autami bo na "spalinówki" wymyślą takie myta , że mało kogo będą jeszcze interesować Myślę , że kiedyś będzie to tak wyglądać jak na tym zdjęciu poniżej tyle , że fotovoltanika będzie np. w postaci farby którą będzie pokryty dach domu lub np. okna będą pokryte specjalną folią która będzie wytwarzała prąd. Jednym słowem czysta jazda praktycznie za darmo. To już są technologie które są testowane. Koncerny paliwowe i szejkowie bankowo się na to zgodzą i z kozami w pałacach będą się cieszyć, uśmiechać z postępu i to jak nikt nie wydaje pieniedzy, a polski rząd będzie się ładnie cieszy jak to wiele pieniędzy zostaje w kieszeniach obywateli i na jak wiele może sobie pozwolić przeciętny obywatel
  5. http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ujawniamy-plany-terrorystow-chcieli-rozjechac-tlum-na-sdm/bes4gbm
  6. Pod moim blokiem to chyba nie mają litości
  7. Jaki moduł masz do RPi ? Co dokładnie chcesz zrobić ?
  8. Mistrzostwo, graty
  9. Powitać Co się dziewczyny pędzlują Finalnie nikt się nie wybiera na spota po meczyku dzisiaj ?
  10. Wojtek by się nie dowiedział, a tak to wpadka Radek chwal się co kupiłeś zarobasie EDIT: Radziu gratulacje
  11. Dzięki Dante, uratowałeś mi życie
  12. Dzisiaj wszyscy na sportowo, gdyby trzeba było kogoś dojechać ?
  13. Widzieli ? http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/sdm-2016-kierowcy-musza-zdobyc-wjazdowki-by-jezdzic-po,3754569,art,t,id,tm.html
  14. https://www.youtube.com/watch?v=1gPjwo1xYhU
  15. Maciek dzięki za cardio, a reszcia za spota
  16. Muzyka z Wiedźmima 3 Dziki Gon na Festiwalu Muzyki Filmowej [emoji2]
  17. Jeszcze 15 min i ufo odlatuje z pod mojego bloku..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.