Treść opublikowana przez S1 Hołek
-
[B5 AFN] Wahacze - co o tym myślicie ?
Michał 12km czy 12 000km bo jakby niebyło mała różnica Olorob2 nie wiem o czym gadasz albo jesteś nie w temacie firmy typu Febi czy TRW to firmy których produkty można określić mianem dobry towar za rozsądną cenę... Lemforedr to górna półka no i cena też... chyba nie do końca zrozumiałeś moje pytanie... a wracając do tematu w takim razie jakie firmy mi polecasz bo za wachcze po 40zł to ja dziękuje... sory ale tanie mięso psy jedzą... nie oszukujmy się.. temat poruszany na niejednym forum grupy vag... Pozdrawiam Hołek
-
[B5 AFN] Wahacze - co o tym myślicie ?
Witam przeczytałem cały wątek i jestem pomiędzy młotem a kowadłem nie wiem co zrobić mam do wymiany z lewej strony wachacz górny przedni (chce wymienić odrazu też tylni) gadałem z kuzynem który siedzi w tej branży pond 10 lat, ma Febi za 145zł i 120zł a tu taka cena za Lemforedra - dziwne :gwizdanie: posłałem mu linka od kolesi zobaczymy co powie.... Może niech wypowie sie ostatecznie ktoś kto kupił zamontował i jeździ... a tu link: http://allegro.pl/item640357597_wahacz_audi_a4_a6_passat_b5_lemforder_orginal_ss.html Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
-
[B5 AFN] Woda na dywaniku pod parownikiem
Witam. U mnie również pojawił się taki problem ale widze że nikt tutaj się za bardzo nie wypowiedział... może napiszecie jak rozwiązaliście ten problem... pozdrawiam Hołek
-
Montaż tempomatu A4 B5
To cieszy pozdro
-
Montaż tempomatu A4 B5
Nie jestem pewny na 100% ale na 99% będzie wpinał się tak jak ja a co do pinów chyba męskie ale też pewności nie mam :> i wpinamy do części górnej (lepszy dostęp) pozdrawiam Hołek
-
Montaż tempomatu A4 B5
Morgal ja też kupiłem 1 za 91zł i sie przedwcześnie cieszyłem ale oby Ci na sete pasiła życzę pozdrawiam Hołek [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 20:15_________________________________________________Witam. a więc udało nam sie jakoś sklecić to w jedność i żeby nie nudziło się co poniektórym w długi weekend wrzuciłem manuala na rapidshare, mam nadzieje że jest napisany dosyć zrozumiale w razie czego służę pomocą . Mam jeszcze prośbę do któregoś z modów lub admina forum czy nie da rady wrzucić tego na forum?? bo z tego co wiem link na rapidzie zniknie po miesiącu bodajże... http://rapidshare.com/files/227417050/Instalacja_tempomatu.rar.html pozdrawiam Hołek
-
Montaż tempomatu A4 B5
Grippen dzięki za podpowiedź u mnie na szczęście w nowej manetce było jak w starej SoMeS manetka która kupiłeś nadaje sie do.... wogole cały ten polcar moim zdaniem to części do poloneza robi... musisz mieć ori... ja wyłożyłem kasę za manetkę z przesyłką dałem 150 ale teraz sprzedam stara i wyjdzie spoko widze ze tez masz afn-a 98 potrzebujesz mniej więcej czegoś takiego: http://allegro.pl/item597171320_audi_a4_s4_sedan_manetki_pod_kierownice.html ja tam nawet pisałem i powiedzieli mi ze za 170 z przesyłka pójdzie także troszkę sie potarguj i będzie nieźle i wreszcie to co chciałem dziś napisać manetka założona tempomat śmiga :> ale i tym razem zycie pokazało ze nie wszędzie jest tak samo bo myślałem ze podłacze sie jak Bintom a tu kapa musiałem włączać sie jak bodajże pisał Dropsone i do rożnego koloru kostek... ale najważniejsze ze sie udało :> myślę ze jeszcze w tym tygodniu uda sie wrzucić mi fotostory w pdf-ie żeby juz tak forum nie zaśmiecać w razie czego jestem do pomocy pozdrawiam Hołek
-
Montaż tempomatu A4 B5
Witam ponownie dziś doszła do mnie manetka (w końcu) i jutro po południu mam zamiar wziąć sie za montaż jak widzicie będę montował tempomat w AFN-ie i jak fachowcy się wypowiadali nie podłączamy się do białej kostki tylko bezpośrednio do ECU?? Czyli z tych 6 pinów prowadze przewody: do 1 pin z tempomatu do pinu 8 w kostce żółtej (przewód CZARNY) 39 PIN 2 rząd 15 pin od lewej 2 pin z tempomatu do pinu 1 w kostce żółtej (przewód niebieski) 35 PIN 2 rząd 11 pin od lewej 3 pin z tempomatu do pinu 8 w kostce czarnej (przewód czerwono-żółty) 36 PIN 2 rząd 12 pin od lewej 4 pin z tempomatu do pinu 9 w kostce żółtej (przewód czarno-żółty) 67 PIN 1 rząd 21 pin od lewej 5 pin z tempomatu do pinu 1 w kostce brązowej (przewód czerwono siwy) 59 PIN 1 rząd 13 pin od lewej 6 mostek z 4 dobrze myślę?? jeżeli nie pokierujcie mnie jak długie przewody potrzebuje i mam sie tam po prostu wlutować czy na jakiś zaciskach się da?? z góry dzięki za pomoc... pozdrawiam Hołek
-
Montaż tempomatu A4 B5
Dropsone gdzie mogę kupić takie kostki? okrągłe czy prostokątne? na allegro chyba nie ma... bo myślę że manetka jutro dotrze :> pozdro Hołek
-
[ALL B5] Naprawa uchwytu na napoje
Witam. Kazali przenieś no to przeniosłem Miałem pewien problem ponieważ jeden z uchwytów na napoje się nie otwierał a drugi z lekką pomocą postanowiłem to naprawić najpierw przeszukałem forum ale fotek nie znalazłem coś poczytałem no i zabrałem sie do rozbiórki z aparatem w ręce mam nadzieje że jeżeli ktoś będzie w przyszłości miał jakiś problem mój post mu pomoże no to jedziemy... Z tyłu gdzie mamy popielniczkę i dojście do wtyczki do kompa: wyciągamy ją i odkręcamy dwie nakrętki (klucz 13) a więc mamy odkręcone 2 nakrętki a jest jeszcze jedna w ty rozmiarze "ukryta" pod podłokietnikiem który odchylamy a nakrętka znajduje się pod dokładnie tu następnie musimy ściągnąć plastiki z hamulca ręcznego po uprzednim odbezpieczeniu od dołu z raczki takiego plasticzku no i pozostały nam jeszcze 2 śrubki z przodu panelu po lewej i prawej stronie pociągamy cały tunel lekko do tyłu i odchylamy (nie musimy odpinać kostki do kompa - przynajmniej ja nie musiałem), i odkręcamy uchwyt który wygląda tak w moim przypadku jeden był przeskoczony o parę ząbków a drugi wyskoczył z prowadnic no i to by było na tyle... :> Mam nadzieje że chociaż troszkę pomogłem lub pomogę wam tym postem a może kiedyś zakwalifikuje się do FAQ... Pozdrawiam Hołek
-
Montaż tempomatu A4 B5
Dzięki Dropsone ucieszyłeśmnie powiedz mi jeszcze jaką kostkę miałeś?? myślę że nie bezie problemu w razie czego z przelutowaniem.. pozdro
-
Montaż tempomatu A4 B5
Witam. Już co nieco sie orientowałem i pytałem kolegów czy da rade u mnie zamontować stwierdzili że tak na allegro kupiłem coś takiego http://allegro.pl/item596130845_audi_a4_95_96_r_tempomat_wl_wycieraczek_i_kierunk.html i teraz pytanie czy mi to podejdzie :gwizdanie: z tego co wiem wyłącznik zespolony da sie rozkręcić na strone lewą i prawą a wiec prawą przełożyłbym z mojej starej ponieważ w tej nie ma regulacji prędkości wycieraczek... i następna sprawa kostaka tu na zdjęciu jest okrągłą a u mnie jaka wiecie może?? z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam Hołek
-
[ALL B5] Jak zdemontować prowadnicę zagłówka, żeby założyć pokrowce ?
Witam. Jeżeli mogę... zgadzam się z przedmówcami.... pokrowce w Audi jak dla mnie troszke obciachowe a pozatym mam kumpla który sprzedawał A4 i za pranie siedzen zapłacił 70zł przód tył i wyglądały jakby z fabryki koleś wyjechał... także nie wiem czy skóra warta wyparwki ale każdy ma swoje zdanie pozdrawiam Hołek
-
[ALL B5] Kierownice w modelach B5 (1995-2000)
Witam. tak jak Ci koledzy pisali 1 to przed liftem a 3 po lifcie a jeżeli chodzi o 2 to jest z pakietu S-Line i ja takowy np posiadam a S4 nie jeżdze i jest t możliwe w roczniku 97... bo po focie nawet widać że licznik przed liftem... pozdrawiam Hołek
-
[ALL B5] Uchwyt na napoje
Witam. Miałem pewien problem ponieważ jeden z uchwytów na napoje się nie otwierał a drugi z lekką pomocą postanowiłem to naprawić najpierw przeszukałem forum ale fotek nie znalazłem coś poczytałem no i zabrałem sie do rozbiórki z aparatem w ręce mam nadzieje że jeżeli ktoś będzie w przyszłości miał jakiś problem mój post mu pomoże no to jedziemy... Z tyłu gdzie mamy popielniczkę i dojście do wtyczki do kompa: wyciągamy ją i odkręcamy dwie nakrętki (klucz 13) a więc mamy odkręcone 2 nakrętki a jest jeszcze jedna w ty rozmiarze "ukryta" pod podłokietnikiem który odchylamy a nakrętka znajduje się pod dokładnie tu następnie musimy ściągnąć plastiki z hamulca ręcznego po uprzednim odbezpieczeniu od dołu z raczki takiego plasticzku no i pozostały nam jeszcze 2 śrubki z przodu panelu po lewej i prawej stronie pociągamy cały tunel lekko do tyłu i odchylamy (nie musimy odpinać kostki do kompa - przynajmniej ja nie musiałem), i odkręcamy uchwyt który wygląda tak w moim przypadku jeden był przeskoczony o parę ząbków a drugi wyskoczył z prowadnic no i to by było na tyle... :> Mam nadzieje że chociaż troszkę pomogłem lub pomogę wam tym postem a może kiedyś zakwalifikuje się do FAQ... Pozdrawiam Hołek
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Elo Co powiecie na spot w niedziele?? oczywiscie przy dobrej pogodzie np przy auchan?? reflektuje ktoś??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siema a więc jedziecie?? Martin z łaski swojej napisz mi na gg czy się wybierasz jak co to o której i gdzie Teraz mam małą trase będe wieczorem a Nippo sie wybiera że tak zapytam?? Pozdro i jak co to dozo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sory napisałem że będe ale dowiedziałem się o godzinie 11 i troche nie przemyślałem :> czasowo nie dałem rady... może gdyby wczesniej wiedział... cały tydzień nie byłem na foru i ni wiedziałem o spocie następnym razem postaram się zjawić na sete pozdro i dozo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to ja tez :> :> :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siema ziomy :> Na natępny ja się pisze dajcie znać a kolega pisał że z Chybia.... hmmm może kojarze Pozdro.
-
Kolejne pytanie w sprawi sprzętu
Oki już się określam a więc do 1000zł
-
Kolejne pytanie w sprawi sprzętu
Witam poraz kolejny mam pare pytań odnośnie sprzetu car audio. Posiadam radio chorus i wczoraj zakupiłem do niego zmieniarke teraz kolej na głośniki jakiej firmy kupic?? wiem tylko tyle że o średnicy 13cm nie większe nie chce żadnych przeróbek i do tego może jakiś mały piecyk żeby był lepszy efekt. Jak piecyk to jaki jakiej firmy i jakie dane techniczne?? Głosniki i tak musze wymienić bo z tyłu dwa sa już lekko do d... a z czasem może jakaś skrzynke wrzuce do bagażnika. Mówie odrazu nie chce osiągnąć nie wiadomo jakich efektów... Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
-
Jaką zmieniarke wybrać?
Tamta poszła.... a powiedzcie mi czy ta podejdzie?? http://allegro.pl/item301420723_zmieniarka_vw_audi_seat_skoda.html pomocy plis Pozdrawiam.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 08:44 _________________________________________________http://allegro.pl/item299909761__zmie...ka_audi_seat_skoda_ze_wszystkim_.html podejdzie czy nie? a tak wogóle czy ten chorus ma wejście na zmieniare?
-
Jaką zmieniarke wybrać?
Witam. Mam pytanie odnośnie zmieniarki cd do radia chorus. Jaka wybrać? Bo jestem zielony w temacie czy ta podejdzie?? http://allegro.pl/item299909761__zmieniarka_audi_seat_skoda_ze_wszystkim_.html Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko :> Mam na imię Piotrek i mieszkam w Strumieniu k. Cieszyna. Szczęśliwym posiadaczem jestem od niedawna o istnieniu forum dowiedziałem się dzięki Google Mam nadzieje że dużo się dowiem i z upływem czasu będe pomocny ( to moja 1 fura z korporacji VAG także jestem świeżak ) Pozdrawiam Hołek bo tak sobie wymyślil znajomi