Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomi382

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomi382

  1. należy podnieść temp przełączania na 40st C . Powinno pomóc w 99%.
  2. Mnie denerwuje gdy ktoś wykonuje manewr skrętu lub wyprzedzania i w ostatniej chwili włącza kierunkowskaz lub w trakcie manewru. :kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny: Dostaje wtedy białej gorączki. Jedynym sposobem są videorejestratory
  3. Wina JETTY ! Jak na tym pasie wyłączonym z ruchu jedzie to jest głupi cep i za wszystkie szkody odpowiada cepuch z wyłączonego pasa. KONIEC KROPKA
  4. tomi382 opublikował(a) temat w 2.4
    Widze że tematu takiego nie ma więc będę pierwszy. Wertuje ALLEdrogo i b6-ek brak na allegro które raziły by swoją "perfekcją" większość bita i zatyrana. Jak zdążyłem przeczytać 2.0E ( ALT ?) nałogowo spożywa olej więc odpada. Więc sobie myślę że 2.4E powinien być bardzo miły w użytkowaniu. Jak dla mnie benzyna to tylko z gazem, ogólnie to jestem miłośnikiem diesla i jego kozackich niutków. 2.4z gazem spali podobnie do 1.9TDI Chciałbym zasięgnąć nieco informacji o 2.4. 1. Jakie bolączki ma ten silnik 2. Jakie spalanie na gazie 3. Czy rzeczywiście V-ki szybko się nagrzewają w zimie? ( względem TDI ) 4. Czy użytkownicy zamieniliby 2.4 na 1.8T ? ( są to najrozsądniejsze silniki ) 5. Rozrząd w 2.4 jest na łańcuchu? 6. To jest zmodyfikowana jednostka 160konna z a6c5? 7. Nie było quattro z tym silnikiem?
  5. Mercedes ma najtrwalsze skrzynie ASB. 15 letnie okulary mają po 700 000km przebiegu i hulają Należałoby podać więcej info czy po rozgrzaniu przekracza 3000rpm itp
  6. :facepalm:nie masz problemów a kombinujesz jak koń pod góre jak masz tyle kasy na swap to dlaczego nie masz kasy na utrzymanie. O jednostce aż huczy w necie od wad i zalet. Kundlować dobre auto to świętokractwo. Opchaj tego skoro jest w bardzo dobrym stanie i za te same pieniądze kupisz 1.8T
  7. Jeżeli turbina byłaby w stanie rozkładu to byś słyszał jak rzęzi lub inne dźwięki z silnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.