-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Witam. Mam taka sprawe. Szukam kogos z warszawy i okolic kto wymieni kierke w moim Audi. Mam juz wszystkie niezbedne czesci. W zamian za usluge oferuje koszulke B5 BATTALION ktora wyglada tak: Koszulka ma rowniez na lewym rekawie male logo jak na plecach. Rozmiar koszulki do ustalenia. Gdyby ktos byl zainteresowany prosze o info na priva. Pozd...
-
[B5 AFN] Silnik regulacji klapy temperatury
Siemasz Zlokalizowales ten silniczek?
-
A4 B6 seriws
Ja tez szukam. Mam do wymiany lozyszko. Odwiedzal ktos moze to miejscie? OLA-CAR COMPANY Aleksandra Dośpiał
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
No wlasnie tez mam problem ze znalezieniem reduktor do wieloklinu. Gdyby ktos mial to prosze o info. Pozd...
-
Proszę o pomoc w doborze springów/amorów
Wiec u mnie to wyszlo tak Pozd...
-
Kupno Eibach pro kit -30mm
Mozna ten kontakt na PW
-
Kupno Eibach pro kit -30mm
Dokladnie. Generalnie uwazam ze stan polskich drog jest tak fatalny ze geometrie dobrze zrobic raz do roku.
-
felgi stalowe od merola + pierscien centrujacy ? czy da rade
Plastikowe. Sadzilem ze kupiels jakies metalowe, ale i tak dzieki ---------- Post dopisany at 01:25 ---------- Poprzedni post napisany at 01:24 ---------- ET50 miales. To faktycznie spora roznica. Znasz ta stronke? ET Felgi. Odsadzenie Felgi. Kalkulator ET. Narzędzia do Felg. Felgi.pl
-
felgi stalowe od merola + pierscien centrujacy ? czy da rade
pioteros mozesz podac link do aukcji? Mozesz podac pelne prametry tych felg od Merca? Ja mam teraz ET42 7J 16" a chce zalorzyc ET37 7J 16" Najchetniej to byl kupil ET42 7,5J 16" Roznica nie wielka bo wyjda 5mm ale zastanawiam sie czy nie bedzie jakis efektow ubocznych? Pozd...
-
Kupno Eibach pro kit -30mm
Ja tez polecam zrobienie geometrji, szkoda opon. Co do sprezyn to zalorzylem takie w sobote i jak narazie lala. Nic nie dobieralem wagowo. Tak jak pisza wyzej: rocznik, silnik, wersja nadwozia. Eibach twierdzi ze -30mm z normalnymi amorkami bez problemu. Jak kupowalem przez InterCars. Czekalem jakies dwa tygodnie. Eibach podawal podobny termin realizacji zamowienia. Ja w IC mialem taniej. Pozd...
-
Proszę o pomoc w doborze springów/amorów
Ja w sobote wymienialem u siebie sprezyny, amorki i kilka wahaczy. Wybralem wlasnie te Eibachy -30mm i do tego amorki KYB normalne. Gdzies znalazlem info Eibacha ze do tych sprezyn normalne amorki bez problemow. Teraz jest sztywniej ale nie twardo. Nie buja autem ale na krawezniki trzeba uwazac Ja jak narazie jestem mega zadowolony Pozd... PS. Jak chcesz moge dodac fotke z porownaniem wysokosci.
-
Wymiana komputera (blad czujnika cisnienia doladowania ssacego)
Z Twoja pomoca nie widze inaczej
-
Wymiana komputera (blad czujnika cisnienia doladowania ssacego)
Jeden kolega z formu zaoferowal swoja pomoc w kwesji logo. Jestem z nim umowiony na dzis wieczorem wiec jutro wkleje. Dzieki za odpowiedzi bo juz lekka desperacja. Juz od jakiegos czasu sie z tym mecze i postawilem w koncu cos z tym zrobic. Pozd... ---------- Post dopisany 21-04-2013 at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2013 at 16:15 ---------- Kolega z forum byla bardzo pomocny za co bardzo mu dziekuje Czyszczenie turbo, czyszczenie komputera i po problemie. Jeszcze zostala przeplywka do wymiany bo czyszczenie nie wystarczylo. Jeszcze raz wszystki bardzo dziekuje za sugestie. Pozd...
-
Wymiana komputera (blad czujnika cisnienia doladowania ssacego)
Poprawka, cisnienie dochodzilo do 2,7 bara.
-
Wymiana komputera (blad czujnika cisnienia doladowania ssacego)
Ooo wspomniales cos o imobilajzerze. Za nim zdjagnozowalem ten blod 519 to wlasnie mialem problem z imo. Akcja jest taka ze odpalam silnik, gosnie, odpalam ponownie i dziala ale wtedy zaczyna migac lapmka od siwec a na kompie pokazuje proble z imo. Moze jedno z drugi ma cos swpolnego? Jak wyczyscic komputer?