Skocz do zawartości
IGNOROWANY

felgi stalowe od merola + pierscien centrujacy ? czy da rade


pioteros

Rekomendowane odpowiedzi

poniewaz okazyjnie kupilem ladne stalowki z niskim w miare ET od merola chce sie zapytac czy da rade je zamontowac za pomoca pierscieni centrujacych zwyklych od alu 66.5->57.1mm czy trzeba bedzie coś podrzeźbić

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

sam sobie odp na pytanie, da sie, tylko polecam dokrecac kola kiedy sa w gorze zeby po opuszczeniu lewarka nie zgniesc pierscieni pod ciezarem auta

same fele są git, et31 daje koło na równo z rantem błotnika ;] wiec jak na stalowke to jest bardzo ok, jest wygodnie i szeroko, a nad wygladem sie popracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zwykłymi pierścieniami może być problem ze względu na stożek. Ale jest w Raszynie pod Warszawą gość co robi pierścienie alu i stalowe, na Allegro sprzedaje dojazdówki. Pogadaj z nim, myślę że Ci pomoże. Jakby co to chyba gdzieś mam jego wizytówkę bo ostatnio koło kupowałem. Jak chcesz to daj znać na priv to wyślę Ci do niego numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiazany, pierscienie ktore kupilem po 4zl sztuka na allegro idealnie wchodza na felgi i nie wystaja, jest perfekt, pasuja zarowno do alu jak i stalowek (przynajmniej do tych co mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pioteros mozesz podac link do aukcji?

Mozesz podac pelne prametry tych felg od Merca?

Ja mam teraz ET42 7J 16" a chce zalorzyc ET37 7J 16"

Najchetniej to byl kupil ET42 7,5J 16"

Roznica nie wielka bo wyjda 5mm ale zastanawiam sie czy nie bedzie jakis efektow ubocznych?

Pozd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.allegro.pl/przedmiot,pierscienie-centrujace-tpi-wszystkie-modele-24h,3235714882.html

Szerokości nie pamiętam może 7J ale Et31 16 cali, pamiętaj że 5 mm na felge to 1cm na cały rozstaw osi, u mnie jest szeroko i naprawdę fajnie to wygląda patrząc od tylu na auto, komfort też lepszy mniej buja na boki niż przy et50 na którym mam zimowki, czyli w moim przypadku rozstaw sie powiększył o niemalże 4cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa stronka, aczkolwiek myślę że sie mieszcze spokojnie we wszelkich nawet tych bardziej rygorystycznych normach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...