Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

david.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez david.

  1. znajdz serwis z tlumikami tam dostaniesz odpowiedni, z montazem i jak mysle w dobrej cenie. trwa to ok 1-1,5h
  2. nigdy w zyciu bierznikowanych opon i to na tyl. Tyl powinien byc lepszy albo taki sam jak przod! Przodem mozesz manewrowac a co zrobisz jak w zakrecie tyl pusci Pozatym to zadna oszczednosc, tu masz 4 http://moto.allegro.pl/opony-goodyear-ug8-195-65r15-195-65-r15-nr1-ace-i1971877547.html nowe za 1099zl
  3. u mnie bylo podobnie tzn. olej z cieknacego egr'a kapal prosto na plecionke plecionke kupisz z montazem w serwisie z tlumikami przewaznie daja gwarancje
  4. w ksiazce do a4 b6/b7 znalazlem takie info: silnik: 4 cylindrowy od 6,5 do 7,5 litra 6 cylindrowy 8,5-9 l 8 cylindrowy 11,5-12,2 l
  5. sprawdz lacznik elastyczny tzw. plecionka
  6. ja ustawiam zbieznosc po kazdej wymianie, pozatym zbieznosc mozna przestawic bez ingerencji w zawieszenie lub uklad kierowniczy wystarczy zwykla dziura w drodze. Wiec chyba lepiej sprawdzic i zaplacic 100-150zl to mniej niz nowe opony. Ale kazdy robi jak uwaza
  7. w miare czeste mycie+dobry wosk
  8. 450 zl nordglass 1,5 roku-42tkm i wyglada bardzo przyzwoicie
  9. jezeli pokazuje dokladnie to samo co stary sprawdz czujnik
  10. troche kreatywnosci i wyglada bardzo dobrze ja przykleilem cieniutki czarny filc do uchwytu a znajomy wyciol szablon i zamalowal farba do szyb
  11. piekna sztuka :slina:
  12. david. odpowiedział(a) na david. temat w 1.9TDI
    dzieki!
  13. david. opublikował(a) temat w 1.9TDI
    mam takie pytanie jak zdiagnozowac niesprawna odme, bo mechanik powiedzial mi ze jak po odkreceniu korka wlewu oleju mocno dmucha powietrzem znaczy odma do wymiany czy to prawda?
  14. polecam bns, navi mp3 i duzy czerwony wyswietlacz
  15. Mysle ze dobrze, podlaczylem ja przez przejsciowke ktora ma byc plug&play[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 18:07_________________________________________________Dzieki jutro podepne sie pod vaga
  16. fotki teraz nie mam, ale podlaczylem ja przez przejściowke ISO-ISO 2
  17. Po zmianie concerta na bns nie dziala mi zmieniarka. Jest podlaczona a wyglada na to ze nie dostaje pradu, dlatego chcialem zapytac czy da rade to odpalic albo potrzebuje inna zmieniarke?
  18. dzieki wszystko ok
  19. Witam kupilem bns wraz z przejsciowka ale po podlaczeniu w aucie nie daje oznak zycia co moze byc powodem ze nic nie swieci? czy mozna to podlaczyc bez auta? Dzieki za wszelkie info
  20. david. odpowiedział(a) na Filutek temat w 1.9TDI
    mialem to samo , spradz EGR

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.