Treść opublikowana przez david.
-
Środkowa kratka zderzaka Ms Design
Ten zderzak to nie s line. To Ms design.
-
[ALL TDI PD] Jak rozpoznać ori wałek rozrządu ?
Pomocy, jak rozpoznac ori walek? Ma ktos moze foto?
-
Kodowanie licznika
Tak
-
Kodowanie licznika
Jak zmienic zarys auta na fisie?
-
Wymiana kierownicy na trójramienną
Sciagasz kleme z aku i wymieniasz bez kodowania.
-
Problem po przejsciu na rns-e
Po przejsciu z bns na rns-e glosniki z przodu graja bardzo slabo ale komendy glosowe z navi slychac bardzo dobrze. Tyl gra powiedzmy dobrze ale slychac jakby delikatne buczenie. Gdzie szukac przyczyny? Kodowanie? Podlaczenie?
-
Popekane opony
ja bym tego nie zalozyl. Jeszcze nie widzialem rocznych opon tak popekanych wiec zakladam iz maja pare latek wiecej.
-
Sporo zaniżyli mi odszkodowanie?
Za blotnik policzyli tak malo bo na trzecim zdjeciu widac pecherz. Czesci skorodowane nie sa pelnowartosciowe.
-
Obniżanie zawieszenia - problem z przodem.
Sokojnie mozesz obnizac miejsca jest wystarczajaco.
-
Trzaski podczas podnoszenia szyby, zacinanie się mechanizmu
Linka do wymiany
-
Pochylenie kola pomocy
ok, ale przed obnizeniem juz bylo -1,05 i -1,06
-
Pochylenie kola pomocy
ja musze cos z tym zrobic bo musze eibach pro kit dopisac do dowodu rejestracyjnego
-
Pochylenie kola pomocy
na minusie mam oba kola -1,33 i -1,33
-
Pochylenie kola pomocy
Co wplywa na pochylenie kola z przodu bo mam wynik ujemny i nikt nie wie co z tym zrobic.
-
A4 B7 tył siedzi niżej o 2 centymetry !
Wstaw fotke jak mozesz, jestes pierwszym wlascicielem?
-
opona 235 na 7,5J
235/45/17 i felga 7,5Jx17 to zalecany rozmiar w a4.
-
Brak hamulca po nocy lub dluzszym postoju
czyli vacumpompa?
-
Brak hamulca po nocy lub dluzszym postoju
Wyglada to tak, po nocy wyjezdzajac z parkingu bardzo slaby hamulec lub prawie brak. Po paru sekundach lub wystarczy chwile odczekac po odpaleniu i problemu nie ma. Jezeli ma ktos pomysl od czego zaczac to prosze o sugestie.
-
:..: Audi A4 B6 Project by qbatzr :..:
Ktorej benzynie z 211 km starcza 10 litrow ?
-
:..: Audi A4 B6 Project by qbatzr :..:
jezeli piszesz ze koszty wieksze niz w benzynie, to chyba nigdy benzyna nie jezdziles. Co do spalania mozna dlugo dyskutowac. Sam posiadam AVF przejechalem nim osobiscie ponad 200 tkm i takie spalanie nigdy mi nie wyszlo. Trasa Wieden - Ostrava ok 300 km predkosc 120-160, spalanie zalezne od natezenia ruchu 5,9-6,5. Porownaj spalanie i osiagi diesla i benzyny o tej samej mocy.
-
dziwny hałas - pompa wspomagania czy coś innego
jezeli wspomaganie dziala jak powinno to sprawdz sprzegielko na alternatorze
-
Nie rowne zuzycie sie beznika
Sprawdz zbierznosc, duzo ludzi zmienia zawieszenie i twierdzi ze nie trzeba tego robic.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Nieprawda, widzialem b6 bez klimy
-
Jaki smartfon wybrać?
Ja polecam Z3 albo Z3 compact. Najlepiej idz do sklepu wez sluchawki zrob pare fotek i porownaj.
-
Miałem RNS-E ale teraz nie mam, także zamka w drzwiach
Concert 3 albo bns 5