Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miałem RNS-E ale teraz nie mam, także zamka w drzwiach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

miałem RNS-E ale sobie wzieli koledzy na takim jednym parkingu.

Chłopaki poradzcie co wstawic bez nawi ze by pasilo w dziurkę i działało z sterowaniem z kierownicy i wyswietlaniem na fisie.

Z tego co sie orietuje to mam głośniki tył i jakiś niskotonowy (chyba) w bagażniku, no i kabelki wszystkie co pod rns-e byly.

Ramka z resztą też.

Proszę o pomoc co by tam pasiło.

AHHA tylko ori ,z chinszczyzny tylko zupki czasami.

Dzięki

Opublikowano

Bierz rns-e i klamke załóż z anglika bez wkladki.

Nie profi złodzieja nie pomoże, ale gówniarzy odstraszy.

Opublikowano

Witam,

miałem RNS-E ale sobie wzieli koledzy na takim jednym parkingu.

Chłopaki poradzcie co wstawic bez nawi ze by pasilo w dziurkę i działało z sterowaniem z kierownicy i wyswietlaniem na fisie.

Z tego co sie orietuje to mam głośniki tył i jakiś niskotonowy (chyba) w bagażniku, no i kabelki wszystkie co pod rns-e byly.

Ramka z resztą też.

Proszę o pomoc co by tam pasiło.

AHHA tylko ori ,z chinszczyzny tylko zupki czasami.

Dzięki

Concert 3 albo bns 5

Opublikowano

Jak chcesz po taniości to możesz też zapakować RNS D też pójdzie sterowanie z MF i już ci go nie ukradną..

Gdzie Ci go zawinęli jakie miasto ?

Opublikowano
  • Autor

Jak chcesz po taniości to możesz też zapakować RNS D też pójdzie sterowanie z MF i już ci go nie ukradną..

Gdzie Ci go zawinęli jakie miasto

Gdańsk

Dlaczego twierdzisz ze RNS D nie ukradną ?

W RNS-E nie bede sie juz bawil bo kilka razy próbowali, az wzieli zaduzo zamieszania po włamach.

Opublikowano

Gdańsk... sam to przerabiałem 2 razy.

Gdzie tym razem buszują?

Opublikowano

Różnica w cenie RNS E 1500 do 2 tysięcy RNS D około 400 zł

Opublikowano

Wsadź sobie BNS - tego nikt Ci nie ukradnie.

Opublikowano
  • Autor

Siemka,

Concert 3 , Symphony 3, RNS D

cos z tego będzie, pytanie tylko czy wszystko będzie bezproblemowo latało na instalacji po RNS-E na sterowaniu z kierownicy i na fisie. Jakos nie moge sie ogarnąć a przecież to tylko radio.

Na telefonie i na zmieniarce mi nie zalezy ale w sumie jakis czytnik kart by się przydał.

Pomozcie jak mozecie .No i czy pasuje w dziurkę po RNS-e.

Dzieki

Edytowane przez kamilola

Opublikowano

Każde z tych, które wymieniłeś będzie pasować, jeśli pochodzi z a4 b6/b7. Przechodząc z RNS-E najmniej roboty będzie z podłączeniem Concert 3/Symphony 3. Te radia nie mają czytników kart, żeby można było podłączyć kartę SD albo pendrive to potrzebna jest dodatkowa zmieniarka. FIS i sterowanie z kierownicy będzie działać.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za pomoc .

Bedzie Symphony 3 z montazem .

Opublikowano

A gdzie jest taka promocja że od razu z montażem? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

U szeryfa w Gdańsku.

Opublikowano

jak sie niemyle to symphony 3 dziala inaczej z ta antena diversity. jak nie sluchasz radia to zaden pronlem.

w chorus 2, concert 2, bns 5., rns-e, symphonie2 maja antene schaltdiversity

w symphonie3, concert 2+/3 jest phasendiversity.

tak ze nie jestem pewien czy antena podejdzie.

janusz

Edytowane przez januszm41

Opublikowano

Podejdzie. Bez zmiany wzmacniacza bedzie dzialac 1 antena. Zeby dzialaly wszystkie trzeba zmienic wzmacniacz.

Opublikowano

tylko ze odbior z jednej anteny to wielka kicha... :)

tak samo jest jak sie wlozy niworiginalne radio.

Opublikowano

Sprawdzales czy tylko czytales ze tak jest? Nie porownuj 1 anteny do nieoryginalnego radia na ori wzmacniaczu. Ja przez rok jezdzilem z odpietym kablem od diversity i nie widzialem roznicy. Poza miastem moze bym to odczul. Zreszta za kilka dni kolega sam sie wypowie czy radio odbiera czy nie.

Opublikowano
  • Autor

heh lepiej żeby działało slucham głównie radia :banan:

Opublikowano

Sprawdzales czy tylko czytales ze tak jest? Nie porownuj 1 anteny do nieoryginalnego radia na ori wzmacniaczu. Ja przez rok jezdzilem z odpietym kablem od diversity i nie widzialem roznicy. Poza miastem moze bym to odczul. Zreszta za kilka dni kolega sam sie wypowie czy radio odbiera czy nie.

sprawdzalem, bo wystarczy odpiac ta brazowa kwadratowa wtyczke od radia.

Opublikowano

Tak jak pisałem, jeździłem przez rok z odpiętą wtyczką od diversity i o tym nie wiedziałem, dopiero vcds mnie o tym uświadomił. Ludzie zmieniają Concert 2 na Concert 3, nie zmieniają wzmacniacza i nie narzekają na zły odbiór. Zresztą, wszystko wyjdzie po podłączeniu radia, wzmacniacz do Concert 3/Symphony 3 mam, więc nie będzie żadnego problemu jakby co.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.