Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Miałem RNS-E ale teraz nie mam, także zamka w drzwiach


kamilola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

miałem RNS-E ale sobie wzieli koledzy na takim jednym parkingu.

Chłopaki poradzcie co wstawic bez nawi ze by pasilo w dziurkę i działało z sterowaniem z kierownicy i wyswietlaniem na fisie.

Z tego co sie orietuje to mam głośniki tył i jakiś niskotonowy (chyba) w bagażniku, no i kabelki wszystkie co pod rns-e byly.

Ramka z resztą też.

Proszę o pomoc co by tam pasiło.

AHHA tylko ori ,z chinszczyzny tylko zupki czasami.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz rns-e i klamke załóż z anglika bez wkladki.

Nie profi złodzieja nie pomoże, ale gówniarzy odstraszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałem RNS-E ale sobie wzieli koledzy na takim jednym parkingu.

Chłopaki poradzcie co wstawic bez nawi ze by pasilo w dziurkę i działało z sterowaniem z kierownicy i wyswietlaniem na fisie.

Z tego co sie orietuje to mam głośniki tył i jakiś niskotonowy (chyba) w bagażniku, no i kabelki wszystkie co pod rns-e byly.

Ramka z resztą też.

Proszę o pomoc co by tam pasiło.

AHHA tylko ori ,z chinszczyzny tylko zupki czasami.

Dzięki

Concert 3 albo bns 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz po taniości to możesz też zapakować RNS D też pójdzie sterowanie z MF i już ci go nie ukradną..

Gdzie Ci go zawinęli jakie miasto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak chcesz po taniości to możesz też zapakować RNS D też pójdzie sterowanie z MF i już ci go nie ukradną..

Gdzie Ci go zawinęli jakie miasto

Gdańsk

Dlaczego twierdzisz ze RNS D nie ukradną ?

W RNS-E nie bede sie juz bawil bo kilka razy próbowali, az wzieli zaduzo zamieszania po włamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk... sam to przerabiałem 2 razy.

Gdzie tym razem buszują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Concert 3 , Symphony 3, RNS D

cos z tego będzie, pytanie tylko czy wszystko będzie bezproblemowo latało na instalacji po RNS-E na sterowaniu z kierownicy i na fisie. Jakos nie moge sie ogarnąć a przecież to tylko radio.

Na telefonie i na zmieniarce mi nie zalezy ale w sumie jakis czytnik kart by się przydał.

Pomozcie jak mozecie .No i czy pasuje w dziurkę po RNS-e.

Dzieki

Edytowane przez kamilola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde z tych, które wymieniłeś będzie pasować, jeśli pochodzi z a4 b6/b7. Przechodząc z RNS-E najmniej roboty będzie z podłączeniem Concert 3/Symphony 3. Te radia nie mają czytników kart, żeby można było podłączyć kartę SD albo pendrive to potrzebna jest dodatkowa zmieniarka. FIS i sterowanie z kierownicy będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie niemyle to symphony 3 dziala inaczej z ta antena diversity. jak nie sluchasz radia to zaden pronlem.

w chorus 2, concert 2, bns 5., rns-e, symphonie2 maja antene schaltdiversity

w symphonie3, concert 2+/3 jest phasendiversity.

tak ze nie jestem pewien czy antena podejdzie.

janusz

Edytowane przez januszm41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie. Bez zmiany wzmacniacza bedzie dzialac 1 antena. Zeby dzialaly wszystkie trzeba zmienic wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze odbior z jednej anteny to wielka kicha... :)

tak samo jest jak sie wlozy niworiginalne radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales czy tylko czytales ze tak jest? Nie porownuj 1 anteny do nieoryginalnego radia na ori wzmacniaczu. Ja przez rok jezdzilem z odpietym kablem od diversity i nie widzialem roznicy. Poza miastem moze bym to odczul. Zreszta za kilka dni kolega sam sie wypowie czy radio odbiera czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales czy tylko czytales ze tak jest? Nie porownuj 1 anteny do nieoryginalnego radia na ori wzmacniaczu. Ja przez rok jezdzilem z odpietym kablem od diversity i nie widzialem roznicy. Poza miastem moze bym to odczul. Zreszta za kilka dni kolega sam sie wypowie czy radio odbiera czy nie.

sprawdzalem, bo wystarczy odpiac ta brazowa kwadratowa wtyczke od radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, jeździłem przez rok z odpiętą wtyczką od diversity i o tym nie wiedziałem, dopiero vcds mnie o tym uświadomił. Ludzie zmieniają Concert 2 na Concert 3, nie zmieniają wzmacniacza i nie narzekają na zły odbiór. Zresztą, wszystko wyjdzie po podłączeniu radia, wzmacniacz do Concert 3/Symphony 3 mam, więc nie będzie żadnego problemu jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...