Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

scq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez scq

  1. Ja jestem dostępny! -->
  2. Arx91 - jeszcze pewnie ta srebrna trąbiła i mrugała awaryjkami? To znam kolesia
  3. Wstępnie si, chociaż ja napaliłem się na tę sobotę
  4. Pozostaje myśleć nad innym terminem. Moją sytuację znasz, Słupca tylko w weekendy, w ciągu tygodnia Poznań CU
  5. W piątek z wieczora śmigam nad Poznaniem motolotnią, odpada Pozostaje weekend, chyba 24h nie pracujesz?
  6. Witam, Arek ja na weekend jestem w Słupcy, więc się piszę! Termin sobota 06.10.2012, miejsce: Słupecki rynek, a później przed siebie
  7. Czerwony B5 na konińskich tablicach, ustrzelony na os. Piastowskim 12-09-2012 ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting pzdr!
  8. Arek co do gazownika z Zagórowa to mogę Ci pewną historię opowiedzieć, miałem 80`tke 90KM i zakładałem LPG w Zagórowie, jeżeli myślimy o tym samym to na pewno będziesz zainteresowany. Co do opłacalności LPG, zadałeś pytanie retoryczne Odnośnie umiejscowienia wlewu LPG, zobaczysz jak wygląda to u mnie, mam przy wlewie paliwa, czad komando, bez rezania zderzaka i wiecznego problemu zagubienia korka, dokopywania się do wlewu w zimie i całego syfu który się tam zbiera. Przerabiałem wlew w zderzaku i NIE POLECAM. Dopłacić 100zł i mieć problem z głowy, schować pod klapką wlewu paliwa. Może uda mi się dobić na sobotę do Słupcy to poruszymy ten temat
  9. Wihajster dziękuję za szybką odpowiedź. Powiedz mi jeszcze coś na temat centralnego, czy istnieje możliwość przerobienia go na otwieranie z klucza? Mam jeszcze problem nieszczelności na centralnym, ale tym będę musiał się zająć w wolnej chwili.
  10. Witam dorumowiczów, poniżej zamieszczam zdjęcie kluczyka, który dziś rozebrałem i co się okazało transponder jak widać był roztrzaskany w pył. Auto pali bez problemów. Mam problem z centralnym, nie otwiera z przycisku klucza. Jak sie ma transponder do centralnego? W jaki sposób go wymienić, używka, nowy? Programować? Dla Was pewnie to banalne pytania, ale ja dopiero co przesiadłem sie do A4 Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi!
  11. Witam wszystkich forumowiczów! Dotychczas jeździłem niezawodną i ukochaną w rodzinie od 15 lat 80`tką, B3 w silniku 1.8 PM, modyfikowałem w granicach rozsądku, centralny zamek, czujniki parkowania, zmiana oświetlenia wnętrza, zmiana kierunkowskazów, elektryczny szyberdach. Przeleżałem godziny w instalacji, zmieniałem stabilizatory, rozkręcałem liczniki, męczyłem się z czujnikami, zawieszeniem, wydechem i wiele, wiele innych. Przez co wracając wieczorem do domu mina kobiety była oczywista Niestety w dniu wczorajszym leciwa, lecz solidna babcia została sprzedana (na szczęście w dobre ręce). Długi czas udzielałem się i wertowałem forum Audi 80. Lecz przyszedł czas na zmiany i aktualnie celuję w A4 B5 1.8 125KM. Doświadczenie z A4 już mam, lecz w motorze 1.9 TDI 110 KM. Przesiadywałem na forum 80, więc i na A4 pewnie zarwę nie jedną nockę. Witam jeszcze raz i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.