Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

scq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez scq

  1. scq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzięki Kolego serdecznie za pomoc i chęci! Fakt, faktem, że zawsze stroniłem od komisów, mieszkając kilka lat w Gnieźnie (zagłębie komisów w WLKP) naczytałem się i naoglądałem mnóstwa przekrętów. Więc upewniłeś mnie w przekonaniu, że nie warto sobie głowy zawracać. Niestety BEX`a ciężko jest znaleźć, ale jak widać poszukiwania będą musiały trwać dalej. Raz jeszcze dzięki za pomoc!
  2. scq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzięki za szybką odpowiedź. Też tak podejrzewałem, że śmierdzi ten temat. Jakbyś mógł zerknąć na ten egzemplarz, to byłbym zobowiązany: Audi A4 28900.00 PLN. Radom - otoMoto.pl ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- Ewentualnie jeszcze to w quattro Audi A4 27900.00 PLN. Radom - otoMoto.pl
  3. scq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie i Panie z uprzejmym zapytaniem czy ktokolwiek może coś powiedzieć na temat komisu o nazwie: KRET-CAR WARSZAWSKA 162/2, 26-600 Radom? Jest tam kilka egzemplarzy, które potencjalnie mnie interesują, z tym, że nie wiem czy warto deptać te kilkaset km. Będę wdzięczny za jakiekolwiek info.
  4. Panowie i Panie jakby ktoś chciał nabyć drogą kupna 180KM w avancie B5 to mam do oddania za grosze
  5. btw. Arek po co olej zmieniałeś? Widać w tej bańce, że jeszcze kolor dobry miał
  6. :hi:Potwory!
  7. :hi:benoos PW
  8. Cześć Marcin, człowiek zabiegany w pracy wiecznie, stąd ta absencja Karol jutro przekręcę tel.
  9. Przechodziłem przez tę "przyjemność" wyrabiania dokumentów dot. butli LPG, z tym, że u mnie zwyczajnie się gdzieś zapodziały. Duplikaty wydaje terenowe TDT, transportowy dozór techniczny, w linku masz wszystko opisane: Transportowy Dozór Techniczny - Duplikaty poświadczeń zbiorników LPG BTW. skoro już o tej szemranej stronie mowa, to kupię koszta FV na ok. 10-11 tys. najlepiej usługa (branża do uzgodnienia), może też być mniejsza kwota, ew. produkt, może być w kilku FV, z terminem styczniowym.
  10. Do falowania obrotów przyczynić się może jeszcze czujnik temp. cieczy chłodniczej. Ja go 2 razy przerabiałem w 80`tce i A4.
  11. Arek master
  12. btw. w Poznaniu grama śniegu nie ma.
  13. Na lepszą nie ma co czekać w styczniu Czekam na info.
  14. Ustawiacie się dziś? Arek albo Darek dajcie znaka na telefon, bo ja za chwilę wsiadam i jadę w kierunku PSL.
  15. Chyba stara się przetrwać na drodze Dzisiaj jechałem z Ciążenia do Słupcy przez Wierzbocice, ledwo przeszedłem na tym zawieszeniu. Po 30 minutach chciałem wrócić tą samą drogą i już nie dało rady, zasypało w piz*... Pojechałem przez Kowalewo i utknąłem w połowie drogi. KOTOSTROFA te drogi nasze, następny dupowóz tylko w quattro i wtedy jak nie da rady przejechać drogą to będę jeździł polami
  16. Cześć Trolle bagienne
  17. Pany ja odpadam, obiad rodzinny w niedziele o 14 więc ustawiajcie się na którą Wam pasi. Enjoy!
  18. Czyli Darek oprócz Ciebie jak widzę, Kaziu konkrety, konkrety.
  19. OK Szefie, tylko zmieńcie godzinę na 15:00 to się pojawię, bo później śmigam jeszcze w trasę. Jazda po nocach coraz mniej mi się podoba
  20. Na weekend jestem gdzieś tam, tam w tych rejonach. Jak ugadacie jakąś ludzką po obiadową godzinę to się którąś z trzech przykulam, o ile w stronę Konina będzie wiało
  21. Wpadłby, ale wiecznie coś, wiecznie gdzieś i wiecznie po coś. Może następnym razem się uda, o ile dojadę
  22. Eee żadnej srebrnej na spocie? oj bida, bida

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.