Treść opublikowana przez scq
-
A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
Też mnie to mega ciekawiło czy będzie ten niby metaliczny dźwięk jak inni wspominają, albo znacznie głośniej od serii. Jestem zaskoczony bo w ogóle nie jest głośniej, na wyższych obrotach >3500 słychać delikatnie mocniej turbo, ale w żaden sposób to nie przeszkadza. Różnica można powiedzieć niezauważalna, a turbo oddycha lepiej
-
A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
Ja obstawiam 6 miesięcy maksymalnie, ale przed stage 2 planuję wstawić Q, w końcu auto z 4x4 :-) Downpipe nabiera rumieńców, wtryski zamontowane, w tygodniu w końcu strojenie
-
Modzimy?
Wtedy trzeba naprawić i dopiero soft. Nikt nawet nie podejmie się zmiany oprogramowania w uszkodzonym aucie. Poza tym FV 23% i koszt maleje
- Modzimy?
-
Modzimy?
Pytanie czy oni akurat są sprawdzeni? Ja akurat u Rogala w R-Performance jestem wstępnie umówiony, czekam za potwierdzeniem terminu. Co prawda w Warszawce, ale odnośnie profi roboty to wiadomo jak jest u niego, bez stresu.
-
Modzimy?
Coś więcej na ten temat? Ja mam juz większe wtryski, downpipe i wstępnie ustalony termin na soft, ale nie w TUNEForce, nawet nie brałem ich pod uwagę. Jest jakieś grupowe zamówienie, czy ocb.?
-
Downpipe po regeneracji turbiny
Jeżeli masz wszystko na wierzchu, a katalizator juz nie domaga to w ogóle się nie zastanawiaj. To idealny moment na wstawienie dp. Też polecam Tomka (toman). Mam dp od niego i jest profi wykonany!
-
Dokładka s-line i hak
Jeżeli ktoś wyciął miejsce pod hak to oczywistym jest, że dokładka musiała przeszkadzać w montażu i obsłudze haka. Jeżeli nie masz zamiaru korzystać z niego, a tak zakładam bo chcesz założyć pełną dokładkę (bez wycięcia) to usuń wszystko co związane jest z hakiem razem z gniazdem od zasilania oświetlenia przyczepki i wtedy na 1 000 000 % będzie wszystko pasowało. Nikt nie odpowie na pytanie czy będzie gniazdo przeszkadzało czy też nie, nie widząc auta.
-
Dokładka s-line i hak
Jeżeli nie masz haka, to tak s-line będzie pasować.
-
Jakie świece do 1.8T LPG
Najsensowniej zaopatrzyć się u kolegi H4mm3r - wątek jest na forum. Oryginalny rozrząd w bardzo dobrej cenie. Kupiłem, założyłem i polecam :-)
-
Jakie świece do 1.8T LPG
Świece dokładnie takie jak napisałeś. Dzisiaj kupowałem zestaw za 142 zł w sklepie. Śmiało wkładaj i będziesz zadowolony.
-
Ile jest wart zdrowy katalizator do 1.8t avj.
Przyłączę się do pytania! Gdzie to najlepiej upłynnić? U mnie też 130.000 z 1.8T BFB.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
I tak powinna wyglądać instalacja pod maską! Sterownik w puszcze ECU, ogarnięte konkretnie.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Good choice! Przyjemności z taniej jazdy :-)
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Zadbane wozidło, ładnie się prezentuje! Powodzenia w modach
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
I na jaki set się zdecydowałeś finalnie? Butla super!
-
Bicie od 120 km
Przerabiałem w B5, bicie przy 140 km/h z czasem nasilało się w niższym zakresie prędkości. U mnie winne były przeguby wewnętrzne, po wymianie cisza.
-
A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
Tak jak pisałem na stage 1 pykną bezproblemowo, a później będziemy myśleć co dalej. Najpierw pierwsze strojenie. Step by step.
-
A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
Coś stoi na przeszkodzie? Kupuj śmiało.
-
A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
Powoli coś tam sobie trochę zmieniam, właśnie wjechał dyfuzor s-line w kolorze. Miał być czarny, ale wiało nudą, pod kolor wg mnie zlałby się z budą, więc jest jaśniejszy i mi ta opcja podchodzi Ile Cię kosztowały wtryski ? Nie lepiej było kupić już 380cc ? Wtryski 250 pln`a + 67zł za regenerację 1 szt. w sumie ok. 500 pln. Myślałem o 380CC, ale na stage 1 stykną z BEX`a. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc jak coś ze sprzedażą tych nie będzie problemu
-
LPG 1.8T BFB
Co to za propozycja z 1 postu? Jakiś kosmos oderwany od rzeczywistości... LPG - STAG QBOX+ | Barracuda | RC01 250KM | Miedź 8 mm| Zbiornik 67L | Wlew klapa | AC LED Jestem kilka kroków dalej od Ciebie, bo LPG juz wjechalo i niedługo termin u Grześka ustalam na strojenie. AMEN :-)
-
Dobrzy chiptunerzy
Grzesiek albo wstaje dopiero albo się na drugi bok przewraca:) po południu próbuj. Próbowałem o różnych godzinach i ni jak nie idzie się dodzwonić, ale dzięki za info. Udało się w końcu przez PW.
-
Dobrzy chiptunerzy
Czy istnieje jakiś DZIAŁAJĄCY kontakt do gregor10? E-mail milczy, telefon milczy.
-
A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
To będzie 2 mod, w sumie 3 do zrobienia. Właśnie zebrałem graty pod fotochrom wew [lustro z czujnikiem światła], włącznik AUTO, czujnik deszczu, włącznik CLH+DRL - jak tylko dołożę ten pakiet to zabieram się za motor Mała aktualizacja w poście nr 1 o tempomat, nowe D1S, schowki foteli, fotochrom i inne Wjechał komplet rozrząd i komplet nowych gum na lato. Tak zerkam, że jakiś dystans na tył by się nadał, pod ET 43 13mm pyknie czy dać większy?
-
Polecane opony letnie
To dopuszczalna praktyka, co więcej hurtownie mogą sprzedać opony 2 letnie. To nie kostka sera, że dziś produkcja, a jutro konsumpcja Poza tym Dunlop SP Sportmaxx RT - może już być prawie nieosiągalny. Sam się ich naszukałem, dziś nabite na aucie. Co do przyczepności/zużycia się nie wypowiem z wiadomego powodu. Ale jedno wiem na 100% CO ZA CISZA!!! W porównaniu do Continental SportContact 5 (te dziś zamieniłem na Dunlopy) jest kolosalna różnica, opon nie słychać w aucie. Co do testów wszelkiej maści magazynów/gazet/portali i innych bym podchodził sceptycznie, dziady są opłacane przez producentów i piszą co mają napisać. Poczytaj opinie ludzi, którzy jeździli na danym modelu, np. na oponeo.