Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

scq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez scq

  1. Też mnie to mega ciekawiło czy będzie ten niby metaliczny dźwięk jak inni wspominają, albo znacznie głośniej od serii. Jestem zaskoczony bo w ogóle nie jest głośniej, na wyższych obrotach >3500 słychać delikatnie mocniej turbo, ale w żaden sposób to nie przeszkadza. Różnica można powiedzieć niezauważalna, a turbo oddycha lepiej
  2. Ja obstawiam 6 miesięcy maksymalnie, ale przed stage 2 planuję wstawić Q, w końcu auto z 4x4 :-) Downpipe nabiera rumieńców, wtryski zamontowane, w tygodniu w końcu strojenie
  3. scq odpowiedział(a) na Qbazulu temat w Wielkopolskie
    Wtedy trzeba naprawić i dopiero soft. Nikt nawet nie podejmie się zmiany oprogramowania w uszkodzonym aucie. Poza tym FV 23% i koszt maleje
  4. scq odpowiedział(a) na Qbazulu temat w Wielkopolskie
    1300 zł komplet.
  5. scq odpowiedział(a) na Qbazulu temat w Wielkopolskie
    Pytanie czy oni akurat są sprawdzeni? Ja akurat u Rogala w R-Performance jestem wstępnie umówiony, czekam za potwierdzeniem terminu. Co prawda w Warszawce, ale odnośnie profi roboty to wiadomo jak jest u niego, bez stresu.
  6. scq odpowiedział(a) na Qbazulu temat w Wielkopolskie
    Coś więcej na ten temat? Ja mam juz większe wtryski, downpipe i wstępnie ustalony termin na soft, ale nie w TUNEForce, nawet nie brałem ich pod uwagę. Jest jakieś grupowe zamówienie, czy ocb.?
  7. Jeżeli masz wszystko na wierzchu, a katalizator juz nie domaga to w ogóle się nie zastanawiaj. To idealny moment na wstawienie dp. Też polecam Tomka (toman). Mam dp od niego i jest profi wykonany!
  8. scq odpowiedział(a) na Scooby-Doo temat w Audi A4 B7
    Jeżeli ktoś wyciął miejsce pod hak to oczywistym jest, że dokładka musiała przeszkadzać w montażu i obsłudze haka. Jeżeli nie masz zamiaru korzystać z niego, a tak zakładam bo chcesz założyć pełną dokładkę (bez wycięcia) to usuń wszystko co związane jest z hakiem razem z gniazdem od zasilania oświetlenia przyczepki i wtedy na 1 000 000 % będzie wszystko pasowało. Nikt nie odpowie na pytanie czy będzie gniazdo przeszkadzało czy też nie, nie widząc auta.
  9. scq odpowiedział(a) na Scooby-Doo temat w Audi A4 B7
    Jeżeli nie masz haka, to tak s-line będzie pasować.
  10. Najsensowniej zaopatrzyć się u kolegi H4mm3r - wątek jest na forum. Oryginalny rozrząd w bardzo dobrej cenie. Kupiłem, założyłem i polecam :-)
  11. Świece dokładnie takie jak napisałeś. Dzisiaj kupowałem zestaw za 142 zł w sklepie. Śmiało wkładaj i będziesz zadowolony.
  12. Przyłączę się do pytania! Gdzie to najlepiej upłynnić? U mnie też 130.000 z 1.8T BFB.
  13. I tak powinna wyglądać instalacja pod maską! Sterownik w puszcze ECU, ogarnięte konkretnie.
  14. Good choice! Przyjemności z taniej jazdy :-)
  15. I na jaki set się zdecydowałeś finalnie? Butla super!
  16. scq odpowiedział(a) na LChris temat w Audi A4 B6/B7
    Przerabiałem w B5, bicie przy 140 km/h z czasem nasilało się w niższym zakresie prędkości. U mnie winne były przeguby wewnętrzne, po wymianie cisza.
  17. Tak jak pisałem na stage 1 pykną bezproblemowo, a później będziemy myśleć co dalej. Najpierw pierwsze strojenie. Step by step.
  18. Coś stoi na przeszkodzie? Kupuj śmiało.
  19. Powoli coś tam sobie trochę zmieniam, właśnie wjechał dyfuzor s-line w kolorze. Miał być czarny, ale wiało nudą, pod kolor wg mnie zlałby się z budą, więc jest jaśniejszy i mi ta opcja podchodzi Ile Cię kosztowały wtryski ? Nie lepiej było kupić już 380cc ? Wtryski 250 pln`a + 67zł za regenerację 1 szt. w sumie ok. 500 pln. Myślałem o 380CC, ale na stage 1 stykną z BEX`a. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc jak coś ze sprzedażą tych nie będzie problemu
  20. Co to za propozycja z 1 postu? Jakiś kosmos oderwany od rzeczywistości... LPG - STAG QBOX+ | Barracuda | RC01 250KM | Miedź 8 mm| Zbiornik 67L | Wlew klapa | AC LED Jestem kilka kroków dalej od Ciebie, bo LPG juz wjechalo i niedługo termin u Grześka ustalam na strojenie. AMEN :-)
  21. Grzesiek albo wstaje dopiero albo się na drugi bok przewraca:) po południu próbuj. Próbowałem o różnych godzinach i ni jak nie idzie się dodzwonić, ale dzięki za info. Udało się w końcu przez PW.
  22. Czy istnieje jakiś DZIAŁAJĄCY kontakt do gregor10? E-mail milczy, telefon milczy.
  23. To będzie 2 mod, w sumie 3 do zrobienia. Właśnie zebrałem graty pod fotochrom wew [lustro z czujnikiem światła], włącznik AUTO, czujnik deszczu, włącznik CLH+DRL - jak tylko dołożę ten pakiet to zabieram się za motor Mała aktualizacja w poście nr 1 o tempomat, nowe D1S, schowki foteli, fotochrom i inne Wjechał komplet rozrząd i komplet nowych gum na lato. Tak zerkam, że jakiś dystans na tył by się nadał, pod ET 43 13mm pyknie czy dać większy?
  24. To dopuszczalna praktyka, co więcej hurtownie mogą sprzedać opony 2 letnie. To nie kostka sera, że dziś produkcja, a jutro konsumpcja Poza tym Dunlop SP Sportmaxx RT - może już być prawie nieosiągalny. Sam się ich naszukałem, dziś nabite na aucie. Co do przyczepności/zużycia się nie wypowiem z wiadomego powodu. Ale jedno wiem na 100% CO ZA CISZA!!! W porównaniu do Continental SportContact 5 (te dziś zamieniłem na Dunlopy) jest kolosalna różnica, opon nie słychać w aucie. Co do testów wszelkiej maści magazynów/gazet/portali i innych bym podchodził sceptycznie, dziady są opłacane przez producentów i piszą co mają napisać. Poczytaj opinie ludzi, którzy jeździli na danym modelu, np. na oponeo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.