Treść opublikowana przez Zaraza8531
-
Jak sprawdzić koło dwumasowe (2mas)?
podepnę się pod temat. Skoro już wymiana to oczywiście w komplecie, jednak jaką firme polecicie najbardziej?! LUK, ZACS czy coś innego?
-
[B6 AVF] A4 131 KM | S-line | Black Limousine
bardzo ładne autko powodzenia w modzeniu.
-
Rozwiązanie problemu wyłamanego zamka w pokrywie trójkąta ostrzegawczego
Ja też się pisze na zamek, więc proszę o info na prv odnośnie ceny
-
kolory b6 i b7
tylko czy on się pokrywa ze swingiem, lub jest zbliżony?
-
kolory b6 i b7
szukam tego od dawna i nie moge nic znaleźć! Jaki kolor odpowiada kolorowi SWING (ciemnoszary) z B6 z kolorami wnętrza z B7? Czy to jest achat soul? chodzi generalnie o fotele.
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
Sorry, ale pracowałem jakiś czas w Meguiars i moim zdaniem te kosmetyki są najlepsze na rynku. Ja używam tylko megsa.
-
Wnętrze swing - szare- różne warianty
czarne nie pasują do tego wnętrza, gryzą się.
-
[ALL B6] Nakładka na przedni zderzak
ja bym wolał założyć ori s-line, lub S4 reszta mi się kojarzy z taką wioską co jeszcze na szybe naklejke tuning i jesteś gość hehe
-
Wyrezane A4 - strasznie dziwny mod
to już bym wolał przerobić na zwykły przód od b7, aczkolwiek to też dla mnie wioska.
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
panowie zabrałem się, za ten mod, mam już wszystko co potrzeba i teraz tak: najpierw zczytajcie kodowanie ze starego klimatronika... czyli nr vin? jaka jest ścieżka w vagu by go zczytać?
-
PS3 - przeróbka
FW tzn?
-
PS3 - przeróbka
czy ktoś juz przerabiał swojego PS3, warto? trudne to jest czy lepiej komuś zlecić? Czy po przeróbce można korzystać z PSN jak się ma ori grę np Grn turismo 5?
-
które pasują do mojego środka?
ale czy te ciemniejsze pasują do całego wnętrza swing? a skórzanych nie chce.
-
które pasują do mojego środka?
Które fotele będą pasowały do mojej b6, środek mam ciemny szary (bodaj swing) bo wydaje mi się, że pierwsze będą za ciemne, a drugie za jasne! FOTELE KANAPA BOCZKI AUDI A4 B7 KOMBI AVANT S-LINE (3055626022) - motoAllegro Fotele kubełkowe S-Line Audi A4 B6,B7 Szare-Achat (3012617715) - motoAllegro
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
dobra a teraz pytanie czy bedzie pasował od 2.4 v6?
-
demontaż i regeneracja klimatronika
Witam, Wiem, że temat powtarza się już od jakiegoś czasu jednak na forumznajduje różne informacje więc pls o info. Jak zdemontować klimatronik 1DIN do takiego stanu, żebym mógł zregenerować panel. czy konieczne jest wyjęcie concerta? THX 4 HELP
-
[ALL B6] Montaż czujników parkowania parktronica tył
ma ktos może instrukcje jak zdjąć zderzak od avanta?
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
ja wymieniałem, black na chrom w avancie i nie wyjmowałem szyby. wystarczy dobrzeprzyciąć w tylnej szybce dobrze podciąć uszczelkę i chrom wchodzi jak w masło. Nie wbijałem tam, żednych uchwytów tylko przykleiłem na klej do szyb. trzyma jak trzeb, nie przecieka. jest GIT
-
malowanie felg
ok thx dzieki za pomoc idą w ori
-
Grill ala S4
wg mnie wygląda ok, jednak co ori s line/s4 to ori.
-
malowanie felg
koledzy, jest zima wiec zregenerowałem sobie aluski, nadszedł czas na ich malowanie, pls o propozycje, która lepsza na mojego czarnego avanta. Poniżej moje pomysły, które wykonałem z wysoką dokładnością, super umiejętnościami graficznymi i za pomocą specjalistycznego programu tj paint fela ori: fela 1: fela 2: Z góry thx za propozycje i inne pomysły jednocześnie przepraszam, że musieliście wysilić swoją wyobraźnie odnosnie malowania np z tym, że ramienia felgi mają ranty
-
zderzak avant - jak zdjąć
Mam pytanko jak zdjąć tylny zderzak od avanta? ma ktoś fotostory?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
ok thx ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ---------- drugi problemik, teraz chce tylko zmasować pin kabelkiem od cd-rom (jak opisał Miro_X - opcja 1) pls o instrukicje jak dokładnie to zrobić bo sam tekst zmasować + 2 fotki kostki (niebieskiej z instrukcji) za dużo mi nie dały. Z góry dzięki za pomoc
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
mam pytanko, niby wszystko ok a tu jednak mam schody. manetka wymieniona, jestem w VAG, wpisuje kanał 19, robię read i wyskakuje mi 30100. nie mogę dojść do ładu na jaką wartość powinienem zmienić, żeby odblokować pełen FIS. całą operację wykonuje na przekręconym kluczyku, ale nie włączonym silniku. Please HELP jak to ogarnąć.
-
slizg sprzęgła
ok THX 4 help, najpierw zerknę czy nie zalało się olejem, a potem się zobaczy dalej...