Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko przyjedziemy do Ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja będę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pogadaj ze stasiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cos to szlifowanie bazy nie poszlo za dobrze :/ przetarlem na rancie Każdy rant zawsze bardzo delikatnie i bez żadnych gąbek ani drewienek, tylko ręka pokaż jak z dokładką wygląda rozumiem że stała się jednością ze zderzakiem nie, nie scalałem tego. Dokładka będzie w kolor (albo dwa) ale uznałem że to będzie przesada. Z resztą mam hak to i tak z d*py tył wygląda Pajda, trochę moich realizacji. Nie wszystkie bo najczęściej zapominam foty robić a jak już to mój kalkulator został wyprodukowany tydzień po poprzednim telefonie mirona https://www.facebook.com/meblehobel
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Yyy tam. Mam satysfakcje ze malowalem sam. Przod i klapa bedzie ladniej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cos to szlifowanie bazy nie poszlo za dobrze :/ przetarlem na rancie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taki kolor truskawkowy. Mozna zobaczyc w sklepach came'u czy jakos tak bo to dla nich. Generalniw beznadziejny[emoji14]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek różowe meble tez robię [emoji13] [emoji2] [emoji16]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeszcze ja, jeszcze ja. Gratulacje Musze częściej na forum wpadac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Haha tak teraz patrzę że gościu mieszka z 800m od mojej rodzinki.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mogłeś dzwonić bym nawrotke robił tak btw http://www.24gliwice.pl/wiadomosci/szajka-zlodziei-poluje-na-samochody-audi-juz-kilka-kradziezy/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Juz nas nie ma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O której będziecie??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: będę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sprecyzuj pytaj Mirona...on Cię nakieruje...przerabiał temat w swojej ex b8 Popytałem Mirona i ustaliliśmy, że rezam nowy zawias obniżający auto o -60mm. Zakładam koła 21 cali (bo wszyscy już mają 20 calowe) z rantem wklęsłym, dystanse, tarcze i hamulce. Wymieniam dwa błotniki na szersze z przodu. Ale będzie modzik i zapewne na końcu dodał "tutaj podpisz"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron. Nie dla wszystkich liczy się koło. Hi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kebab na sete zamknięty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszyscy w BT??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: Udanej zabawy https://www.facebook.com/Aleprzypaly/photos/a.1377089239243749.1073741827.1377087552577251/1699859290300074/?type=3&theater- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak się pomaluje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U mnie cos ruszylo z miejsca odnosnie auta. Zderzak od roku czekal - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE