Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piter29

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piter29

  1. hej witam troche to trwało ale rozwiązałem problem z otwarciem tylniej kanapy wystarczylo podejsc od strony bagażnika i włożyc śrubokręt płaski w otwór gdzie znajduje sie zatrzask oparcia troche pokombinować i da sie otworzyc a jak juz złożyłem to można rozkrecic cały mechanizm wiec sukces Wielkie dzieki za wszelka pomoc Pozdrawiam
  2. witam posiadam Audi a4 b6 w kombi i mam problem z tylnia kanapa a dokladniej zlamal mi sie ten palstik do otwierania tylniego oparcia to mniejsza czesc czy nie wiesz moze jak moge ja otworzyc probowalem pocignac za ten jezyczek co sie wysuwa ale to nic nie dalo wykrecalem ta srobke z gory ale jeszcze gdzies trzyma z tego co sie dowiedzialem to trzyma jeszcze gdzies z boku ale jak ja odkrecic skoro nie moge zlozyc kanapy prosze o jakas rade co zrobic dzieki i pozdrawiam
  3. witam posiadam audi a4 b6 2003 rok w Dislu 1.9 i mam problem z odpalaniem nie raz nie chce zalapac za pierwszym razem co to moze byc ?? Czy jet mozliwe ze to szczotki na alternatorze czy cos innego prosze o jakas podpowiedz dzieki i pozdrawiam
  4. witam zakupilem Audi a4 b6 w kombi 2003 rok i posiadam w nim telefon i mam pytanie czy mozna z niego korzystać czy nie przyda mi sie do niczego a jezeli mozna to prosze o podpowiedz jak ?? Dziekuje i pozdrawiam
  5. piter29 odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    te silniki dobrze sie rozkrecaja po przekroczeniu 3 tys nie wiem jak u was ale u mnie tak mam pozdrawiam
  6. hej mam pytanie nie wiecie ile jest prawdy w tym ze silniki disla 2.0 z roku 03-04 ze skrznia 6 sa wadliwe ?????? bo chce kupic cos takiego prosze o podpowiedz jaki najlepiej silnik wybrac dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.