-
Zacinające się kierunki A4 B5 polift 99
mialem podobny problem.Wyjąłem całą kostke(jest troche roboty)rozlaczyłem pospinałem spowrotem i smiga
-
[ALL] Wymiana oleju w JARO-OIL
też polecam i motul ori
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Chwile moje A4 przyjechało do PL w 2008 r. z przebiegiem 158 tys . Po 2 latach zmieniłem górne wahacze. Dół cały czas Ori , aktualny przebieg 220 tys.Także Ori zawiecha dużo wytrzymuje , pewnei jakieś 10 kompletów MS ale ori z 2000r tlo nie ori teraz ją Wymieniłem or po 260000,a teraz tk lm nawet szajs
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podaj jakiś namiar
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam ma ktoś z Was vaga na spocie?
-
Urządzenie wielofunkcyjne
komputer UPK cena ok 250zł
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
polecam motula>wczesniej jezdziłem na castrolu no i teraz "słychac róznice":thumbup1:
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
polecam jaro oil Wawa motul-ori
piszczak
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta