a ja mam jeszcze takie pytanie. Miałem zatkany zawór ERG i samochód cały czas był w stanie awaryjnym. I teraz wyczyściłem ten zawór ale samochód dalej nie idze tak jak powinien ( jak by turbina nie dawała ciśnienia). To czy po wykasowaniu błędów komputerem problem powinien zniknąć??
Witajcie. Mam taki sam problem. I na początek pytanie. Przeczytałem gdzieś że przepustnica w tym zaworze egr na górze silnika powinna się poruszać przy dodawaniu gazu. A u mnie stoi nieruchomo. Czy to może być powodem przechodzenia w tryb awaryjny??