Treść opublikowana przez marko777i
-
Sprowadzanie samochodu ze Szwajcarii
Witam, rozważam możliwość sprowadzenia samochodu ze Szwajcarii ale przeraża mnie trochę ilość formalności i opłat jakie są do tego niezbędne. Mam więc do was pytanie. Czy jest ktoś na forum kto osobiście sprowadzał kiedyś stamtąd samochód i mógłby opisać całą procedurę? Ewentualne koszty oraz jakie formalności są do tego niezbędne.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
No to lipa, więc czy z filtrem czy bez tak samo trzeba wymieniać prawie cały układ paliwowy, wszystko jasne
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
jest to czujnik ciśnienia to ten element do którego wpina się kostkę Mówimy o tym filtrze cały czas?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Owszem było coś o tym tylko że nikt jednoznacznie nie powiedział od kiedy były montowane pompy z filtrem, bo jak wiadomo nie wszystkie pompy go mają a to znacznie podnosi koszty ewentualnej naprawy
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Co do samochodów po lifcie to z tego co się orientuje jeszcze nikt nie miał problemu z pompą, może po prostu są to jeszcze za młode samochody albo problem został usunięty. Ja mam inne pytanie, czy to prawda że w samochodach od 2010 roku gdzieś przy pompie montowane jest sitko które zapobiega uszkodzeniu wtrysków i "zaśmieceniu" całego układu paliwowego?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Są tak samo w VW jak i w Audi, znajomy ma Passata 2009 rok 140 KM i przy przebiegu 280 kkm też mu się pompa zatarła
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Myślę że nie ma w tym nic dziwnego, że tak długo się nagrzewa. Diesel tak już ma
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
No to za tą cene to jeszcze nie ma tragedii
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Ile kosztowała Cię cała naprawa układu paliwowego? Pompa, wtryski, płukanie układu itp. Kolega ma możliwość sprowadzić takie A4 z Niemiec z zatartą pompą WC i chciałby wiedzieć jaki jest koszt naprawy zakładając że sama wymiana pompy pewnie nie wystarczy.
-
Wady i zalety 3.0 TDI V6
W silnikach 2.7 TDi też występuje problem rozszczelniania?
-
Ciśnienie Paliwa
I jak kolego? Rozwiązałeś problem niskiego ciśnienia?
-
sprawdzanie paska rozrządu[B5 AFN]
ustaw ponownie napinacz tak jak powinien być i nie powinno być problemu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka ;]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy ! ;d
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko ;]
-
00575 intake manifold pressure. Auto nie jedzie
wstawi logi i wtedy będzie można coś gdybać, na pewno M75 do sprawdzenia, przepływka, turbo i tak dalej
-
Wymiana popychaczy
no kiedyś słyszałem że co drugą wymianę rozrządu należało by wymienić popychacze
-
sprawdzanie paska rozrządu[B5 AFN]
no znaki ustawia się na zgaszonym silniku, następnie wszystko się składa i musi być dobrze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka ;d
-
Nowicjusz - wątek powitalny
no elo ;]
-
Prośba o analizę logów i błędów
Po mojemu to turbina w pewnym zakresie obrotów trochę przeładowuje, dlatego czasami może łapać notlauf, bo reszta wygląda raczej ok. Do sprawdzenia zawór N75, grucha od geometrii oraz czy kierownice chodzą płynnie. Taka jest moja ocena, ale ogólnie to wszystko wygląda ok, może niech ktoś bardziej doświadczony się wypowie ;]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, pochodzę z województwa Lubelskiego, moje audi to A4 B5 Avant 1.9 AFN ;] pozdrawiam
-
Muł i turbina w trybie awaryjnym
Strasznie chaotyczne te twoje posty, wstaw logi to będzie można coś gdybać, po samych błędach możliwości jest wiele, a olej w IC to norma, o ile nie zaczyna go brakować w silniku
-
Odcina Turbo błąd 575 ciśnienie w kolektorze dolotowym
Czyli turbina do wymiany?
-
Odcina Turbo błąd 575 ciśnienie w kolektorze dolotowym
a więc? bo to chyba nie jest normalne że jak zdjąłem przewód od intercoolera to zaraz kałuża oleju pod spodem