Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marko777i

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marko777i

  1. Witam, rozważam możliwość sprowadzenia samochodu ze Szwajcarii ale przeraża mnie trochę ilość formalności i opłat jakie są do tego niezbędne. Mam więc do was pytanie. Czy jest ktoś na forum kto osobiście sprowadzał kiedyś stamtąd samochód i mógłby opisać całą procedurę? Ewentualne koszty oraz jakie formalności są do tego niezbędne.
  2. No to lipa, więc czy z filtrem czy bez tak samo trzeba wymieniać prawie cały układ paliwowy, wszystko jasne
  3. jest to czujnik ciśnienia to ten element do którego wpina się kostkę Mówimy o tym filtrze cały czas?
  4. Owszem było coś o tym tylko że nikt jednoznacznie nie powiedział od kiedy były montowane pompy z filtrem, bo jak wiadomo nie wszystkie pompy go mają a to znacznie podnosi koszty ewentualnej naprawy
  5. Co do samochodów po lifcie to z tego co się orientuje jeszcze nikt nie miał problemu z pompą, może po prostu są to jeszcze za młode samochody albo problem został usunięty. Ja mam inne pytanie, czy to prawda że w samochodach od 2010 roku gdzieś przy pompie montowane jest sitko które zapobiega uszkodzeniu wtrysków i "zaśmieceniu" całego układu paliwowego?
  6. Są tak samo w VW jak i w Audi, znajomy ma Passata 2009 rok 140 KM i przy przebiegu 280 kkm też mu się pompa zatarła
  7. Myślę że nie ma w tym nic dziwnego, że tak długo się nagrzewa. Diesel tak już ma
  8. No to za tą cene to jeszcze nie ma tragedii
  9. Ile kosztowała Cię cała naprawa układu paliwowego? Pompa, wtryski, płukanie układu itp. Kolega ma możliwość sprowadzić takie A4 z Niemiec z zatartą pompą WC i chciałby wiedzieć jaki jest koszt naprawy zakładając że sama wymiana pompy pewnie nie wystarczy.
  10. marko777i odpowiedział(a) na Wojto temat w 3.0TDI
    W silnikach 2.7 TDi też występuje problem rozszczelniania?
  11. marko777i odpowiedział(a) na Mateusz25 temat w 2.7TDI
    I jak kolego? Rozwiązałeś problem niskiego ciśnienia?
  12. ustaw ponownie napinacz tak jak powinien być i nie powinno być problemu
  13. witamy ! ;d
  14. siemanko ;]
  15. wstawi logi i wtedy będzie można coś gdybać, na pewno M75 do sprawdzenia, przepływka, turbo i tak dalej
  16. marko777i odpowiedział(a) na e2rd-85 temat w 1.9TDI
    no kiedyś słyszałem że co drugą wymianę rozrządu należało by wymienić popychacze
  17. no znaki ustawia się na zgaszonym silniku, następnie wszystko się składa i musi być dobrze
  18. Po mojemu to turbina w pewnym zakresie obrotów trochę przeładowuje, dlatego czasami może łapać notlauf, bo reszta wygląda raczej ok. Do sprawdzenia zawór N75, grucha od geometrii oraz czy kierownice chodzą płynnie. Taka jest moja ocena, ale ogólnie to wszystko wygląda ok, może niech ktoś bardziej doświadczony się wypowie ;]
  19. Witam, pochodzę z województwa Lubelskiego, moje audi to A4 B5 Avant 1.9 AFN ;] pozdrawiam
  20. Strasznie chaotyczne te twoje posty, wstaw logi to będzie można coś gdybać, po samych błędach możliwości jest wiele, a olej w IC to norma, o ile nie zaczyna go brakować w silniku
  21. a więc? bo to chyba nie jest normalne że jak zdjąłem przewód od intercoolera to zaraz kałuża oleju pod spodem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.