Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Malickh

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Malickh

  1. Ja chyba miałem podobny problem - auto po zatankowaniu trzeba było trochę dłużej zakręcić. Nie pamiętam dokładnie co było wymieniane - muszę przejrzeć faktury. Powodem ponoć było regularne nie tankowanie samochodu pod korek. Przejrzę faktury i jak znajdę coś to dam znać.
  2. Mam pytanie, jeśli w avancie na dachu mam płetwę czy z automatu oznacza że mam tam odbiornik GPS? Czy podłączenie nawigacji obejdzie się bez prucia dachu?
  3. 3 razy więcej niż moja, poza tym dłubanie sprawia mi przyjemność. Każdy samochód który sprzedawałem był sprawdzany przez zainteresowanego w ASO i nigdy nic nie znaleźli. Powiem więcej moja 13 letnia Alfa 147 przechodzi badanie techniczne bez żadnego "ale" co wywołuje zdziwienie u diagnosty. No ale Ty ode mnie auta nie kupisz bo zawias schowka ma metalowe szyny - olaboga... PS nie napisałem że nie kupujesz nowych opon, czytaj ze zrozumieniem.
  4. Nie wszyscy traktują samochód jak porcelanową lalkę i dla mnie ważniejsze są np nowe opony niż mega "profesjonalnie wycięty na ploterze zawias". Ale co tam pewniem ze wsi.
  5. A ja właśnie tak to naprawiłem. Owszem po otwarciu schowka widać te "okucia" ale mi one nie przeszkadzają. Zresztą trzeba się gapić w to miejsce żeby na to zwrócić uwagę. Grunt że się trzyma, ja dodatkowo te mocowania skleiłem. Dla mnie wadą było to że trzeba było plastik trochę podszlifować bo "konstrukcja" zaczepiała przy otwieraniu. Za to te kątowniki są cholernie wytrzymałe.
  6. A ja mam prośbę, bo jak czytam odpowiedzi typu "założyłem x miesiąc temu - rewelacja", albo" przejechałem 10kkm i wszystko działa" to mi ręce opadają. Czy ktoś kto założył coś innego niż lemforder i przejechał bez problemu 100kkm mógłby napisać krótki post? Wiadomo że nic nie powinno się w zamiennikach przez pierwszy rok wysypać chyba że ktoś trafił jakiegoś bubla. Natomiast błagam nie piszcie że dopiero co założyliście i są świetne.
  7. Czy ktoś kto wymieniał ten "drut" mógłby wrzucić krótką foto story demontażu tej osłony? U mnie trzyma się już tylko na jednym górnym mocowaniu. Boję się to mocniej szarpnąć bo nie chciałbym żeby mi pękł ostatni. nie bardzo też wiem jak szukać na alledrogo tegoż druta (to ma jakąś fachową nazwę)? Plus widziałem gdzieś zdjęcia zamiany plastikowych mocowań na metalowe które podobno wytrzymują nawet przy pękniętym drucie. PS Moja A4 przypłynęła do mnie z usa już z uszkodzoną osłoną, co w sumie jest logiczne ;).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.