Treść opublikowana przez Adrianus1980
-
kluczyk scyzoryk
Witam, Kupiłem auto z 4 kluczami (2 zwykle, 1 serwisowy, 1 scyzoryk) W scyzoryku jest ułamany grot, Działa tylko jak pilot. Czy mogę dorobić zwykły grot kupiony na allegro? czy trzeba kodować nowy klucz?
-
problem z centralnym i oswietleniem pomocy
Karol, a może być nieszczelny przewód przy przejściu przez drzwi, sprawdz przewody w gumach na każdych drzwiach. To wygląda na nieszczelną instalację.
-
FIS - wyswietlanie spalania
Pewnie manetka + pełny FIS, to koszt około 200zl. Mam pytanie, czy zegary z pelnym Fisem będą pasować do systemu podłączeń poł-fisa.
-
problem z centralnym i oswietleniem pomocy
Cześć Karol, to ja Adrian twój kuzol, tez kupiliśmy Audi a4, my mamy podobne problemy z oświetleniem kabiny. Wyczytałem następujące informacje: 1. problemy z masą, skorodowane przewody na podłodze. czujiniki otwarcia drzwi, wszsytkie są sprawne. Podłączałej VAGA? 2. pompa centralnego, ma wbudowany moduł komfortu, sprawdz styki. tez czasami korodują. 3. Grafitowy element (wirnik) pompy centralnego szlak trafił. Zadzwoń.
-
Nowe sprzęgło bierze wysoko
Witam, kupiłem niedawno auto, i tez sprzegło bierze wysoko 2-3 cm od końca. Ale się nie ślizga i biegi wchodzą gładziutko. na początku myśłałem że sprzęgło się kończy. Ale mój mechanik powiedział że ten typ tak ma. I nie ma co się przejmować.
-
Zbiorniczek płynu tylnej wycieraczki
Widzisz kolega to ma dopiero problem a my się martwimy Jego auto spala pół paczki dziennie, ale czego - ten tytoń chyba jest z wkładką
-
Zbiorniczek płynu tylnej wycieraczki
Dzięki śliczne za pomoc, tak zrobie !!!
-
FIS - wyswietlanie spalania
Witam, mam taki wyświetlacz: AUDI A4, A6 - 1/2 FIS,IMMO,BIAŁE PODSW,GPS, EL ZEG w xarchiwum.pl Pokazuje tylko w dolnej linii temperaturę otoczenia. Czy jest możliwość włączenia wskazania spalania? Sprawa druga: Wskaźnik temp i paliwa wariuje. Jak jestem przy granicy rezerwy to sie zapala, pojeżdze chwilke i gaśnie. Temp. raz pokazywana jest prawidłowo a raz staje na 90 i się zatrzymuje. na zewn. 12C i spokojna jazda do 2000obr. Mechanicznie silnik sprawny, wszystko w najlepszym porządku. Macie jakiejś pomysły?
-
Zbiorniczek płynu tylnej wycieraczki
Witam, stałem się szcześliwym posiadaczem A4 B5 2000 AVANT i nie działa mi spryskiwacz tylnej szyby. Prawdobodobnie jest drugi zbiorniczek płynu do spryskiwaczy i nie jestem wstanie go zlokalizować. Proszę o podpowiedź.
-
Podświetlenie wnętrza - gaśnie dopiero po zamknięciu centralnego
Witam Mam nastpujący problem, kupilem wczoraj samochod od niemca. A4 b5 1.8 avant w bogatym wyposażeniu. 1. Jak otwieram drzwi to niezapalają mi się podswietlenie w srodku na podsufitce. Ani bagażnik A np. czujniki pokazują otwarcie drzwi(widac na zegarach oraz poswietleniu na stopy) 2. Nie działa mi opuszczanie elektryczne jednej szyby z tyłu(prawej). Woogóle przycisk jest niepodswietlony. W drzwiach tylnych. Co to może być - kabel wypięty z kostki. 3. Nie działa sterowanie prawym lusterkiem - a lewym tak. Pewnie też się coś wypieło. Spotkaliście się z takim czymś??