Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adrianus1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adrianus1980

  1. Witam, Kupiłem auto z 4 kluczami (2 zwykle, 1 serwisowy, 1 scyzoryk) W scyzoryku jest ułamany grot, Działa tylko jak pilot. Czy mogę dorobić zwykły grot kupiony na allegro? czy trzeba kodować nowy klucz?
  2. Karol, a może być nieszczelny przewód przy przejściu przez drzwi, sprawdz przewody w gumach na każdych drzwiach. To wygląda na nieszczelną instalację.
  3. Pewnie manetka + pełny FIS, to koszt około 200zl. Mam pytanie, czy zegary z pelnym Fisem będą pasować do systemu podłączeń poł-fisa.
  4. Cześć Karol, to ja Adrian twój kuzol, tez kupiliśmy Audi a4, my mamy podobne problemy z oświetleniem kabiny. Wyczytałem następujące informacje: 1. problemy z masą, skorodowane przewody na podłodze. czujiniki otwarcia drzwi, wszsytkie są sprawne. Podłączałej VAGA? 2. pompa centralnego, ma wbudowany moduł komfortu, sprawdz styki. tez czasami korodują. 3. Grafitowy element (wirnik) pompy centralnego szlak trafił. Zadzwoń.
  5. Witam, kupiłem niedawno auto, i tez sprzegło bierze wysoko 2-3 cm od końca. Ale się nie ślizga i biegi wchodzą gładziutko. na początku myśłałem że sprzęgło się kończy. Ale mój mechanik powiedział że ten typ tak ma. I nie ma co się przejmować.
  6. Widzisz kolega to ma dopiero problem a my się martwimy Jego auto spala pół paczki dziennie, ale czego - ten tytoń chyba jest z wkładką
  7. Dzięki śliczne za pomoc, tak zrobie !!!
  8. Witam, mam taki wyświetlacz: AUDI A4, A6 - 1/2 FIS,IMMO,BIAŁE PODSW,GPS, EL ZEG w xarchiwum.pl Pokazuje tylko w dolnej linii temperaturę otoczenia. Czy jest możliwość włączenia wskazania spalania? Sprawa druga: Wskaźnik temp i paliwa wariuje. Jak jestem przy granicy rezerwy to sie zapala, pojeżdze chwilke i gaśnie. Temp. raz pokazywana jest prawidłowo a raz staje na 90 i się zatrzymuje. na zewn. 12C i spokojna jazda do 2000obr. Mechanicznie silnik sprawny, wszystko w najlepszym porządku. Macie jakiejś pomysły?
  9. Witam, stałem się szcześliwym posiadaczem A4 B5 2000 AVANT i nie działa mi spryskiwacz tylnej szyby. Prawdobodobnie jest drugi zbiorniczek płynu do spryskiwaczy i nie jestem wstanie go zlokalizować. Proszę o podpowiedź.
  10. Witam Mam nastpujący problem, kupilem wczoraj samochod od niemca. A4 b5 1.8 avant w bogatym wyposażeniu. 1. Jak otwieram drzwi to niezapalają mi się podswietlenie w srodku na podsufitce. Ani bagażnik A np. czujniki pokazują otwarcie drzwi(widac na zegarach oraz poswietleniu na stopy) 2. Nie działa mi opuszczanie elektryczne jednej szyby z tyłu(prawej). Woogóle przycisk jest niepodswietlony. W drzwiach tylnych. Co to może być - kabel wypięty z kostki. 3. Nie działa sterowanie prawym lusterkiem - a lewym tak. Pewnie też się coś wypieło. Spotkaliście się z takim czymś??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.