Niech ktos ustali o ktorej godzinie wyjazd i skad dokladnie,ale mam nadzieje ze w godzinach popoludniowych bo do 14 praca niestety.Pozdrowionka dla wszystkich oczekujacych na wyjazd.[br]Dopisany: 20 Marzec 2008, 20:41 _________________________________________________MATEOGDA o twoja byla dbam jak tylko sie da ,ostatnio wymianka oleju byla i smigam dalej.
Witam.Mam sekwencje motor 1.6 smigam 52km.dziennie do pracy spalanie wychodzi tak ze na zbiorniku 43litry przejade 540km.a benzyny to tak za 50zl.na miesiac,temperature mam ustawiona na gazie 25 stopni.JEST TO MOJE DRUGIE AUTO NA GAZIE.
INGAZ-Marek Bujak 81-061Gdynia,ul.Hutnicza24,tel.[058]623-34-03.Jezdze drugim autem ktore zostalo zagazowane w tym warsztacie jezdzilem i jezdze bez awaryjnie. :th: