Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

macius 1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez macius 1977

  1. Ja wlasnie dzisiaj zmienilem niuni juz na zimowki KLEBERA KRISALP HP 195/65 R15 91T bede smigal teraz drugi sezon po pierwszej zimie nie bylo problemow z tymi oponami.Fakt ze ostatnio malo sniegu jest.Duzo daje naped na przod zawsze mialem na tyl w innych autach to nawet dobre zimowki nic nie dalo.Teraz czekamy na snieg.
  2. A benzyna ekstrakcyjna
  3. Ja pomalowalbym w kolor nadwozia chyba ze masz ramki wkolo szybek to wtedy dalbym lustra
  4. Osobiscie bardzo podobaja sie mi :audi:ale jesli mialbym wybrac to 1
  5. pierwsza wersja jest ok
  6. Tym razem nie wpadne chociaz spocik jest blizej niz ostatnio,wypadla mi mala robota :wallbash: :wallbash:
  7. Tez bede zmienial kierunki na biale szkielko.http://moto.allegro.pl/item336588365_kierunkowskazy_boczne_audi_a4_a3_clear_od_s_s_.html#photo
  8. Jatez sie dolanczam wielkie dzieki za udany spocik. :oklaski:
  9. Ja bym nie malowal to co orginalne zawsze jest pewniejsze.Ewentualnie wykleilbym pare elementow
  10. JAKUB zgadza sie ja tez musze raz na miesiac za te 50 zlociszy zatankowac
  11. Ok.czyli juz jestesmy umowieni na sobote. :th:
  12. Grafi to my bedziemy czekac na Gdynie w Bolszewie zaraz przy glownej drodze okolo17.25 jak jedziesz ze mna. :th:
  13. Zastanawiam sie czy zalozyc oswietlenie na nogi kierowcy i pasazera oczywiscie diody(niebieskie).Czasami nie wiem na co sie zdecydowac czy oswietlenie,mooze nowy mieszek a moze sama galke cos co by auto odrazu sie zmienilo oczywiscie chodzi tez o cene.
  14. zAGLOSOWALEM NA 3 POZYCJE ALE 1 TEZ JEST OK. proszę pisać bez capsa
  15. Juz nie moge sie doczekac coraz bardziej zaczyna mi sie podobac to cale forum.klub chociaz do klubowicza jeszcze troche mi brakuje no i najwazniejsze w tym wszystkim to marka i moja niunia.Pozdrawiam wszystkich czekajacych na wyjazd. :th:
  16. U mnie od niedawna sie zaczela mania z klubem z forum wszystko co dotyczy audi i coraz bardziej na to choruje.
  17. MLODY-AUDI skad zdobyles ta naklejke.
  18. Witam wszystkich mam pytanie jakich uzywacie gadzetow przez ktore jestescie rozpoznawani ze nalezycie do klubu,i czy tylko klubowicze maja ten przywilej do gadzetow badz naklejek.Pozdrawiam i wesolych swiat.
  19. Jade z Choczewa i bede napewno na parkingu najpozniej 17.30 :th:
  20. GRAFI ustal z ktorego miejsca w Wejherowie i o ktorej ruszamy ja mam jeszcze jednego kolesia ktory tez bedzie chcial ruszyc z nami takze czekam na info. :gwizdanie:
  21. GRAFI masz racje ruszamy z Wejherowa i dolaczamy do nich tylko trzeba ustalic o ktorej juz na 100%
  22. :notworthy:Tak parging przy TESCO w chyloni
  23. Jezeli mialbym wybrac to DRUGA pozycja wszystkie lekko przyciemnione a jesli chodzi o 1 fotke to przyciemnic tylko druga polowe auta.
  24. U mnie temperaturka 25 stopni jezdze juz tak przeszlo pol roku i wszystko gra.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.