Treść opublikowana przez seba3112
-
AWX Schwarzmetalic Avant.
Fajna sztuka, widze ze furka sprowadzona z moich niemieckich okolic
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Oj racja te niebieskie mają coś w sobie niepowtarzalnego, dla mnie twoja to idealna B7
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4
Grill od eski moim zdaniem miażdży zwykły, jeszcze jakby był wsadzony w zderzak od s-line
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4
Specjalne dla Ciebie Patryk bez cięcia nie do ogarnięcia
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4
Myśle że bedziesz miał podobnie, przecież masz ten sam kolor a tak na poważnie, jak pompki są ok i turbo zdrowe to myśle ze te 170 KM jest realne przy dobrej serii, ale trzeba uważać żeby nie przegiać z tymi kuniam, moim zdaniem +30 KM to maks Aha jeszcze jedno spalanie, przynajmniej u mnie wzrosło ok 0,5l na 100km, ale konie muszą dostać pić Po kolejnej wizycie w Polsce - oponki zimowe Nokian 225/45/17 plus nowe felgi na zimę - tempomat (podziękowania dla czaki22) - nowy włącznik świateł - olej i filtry
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Oj tak nie powiem, że u mnie jest inaczej, mimo że mam 19, to nie raz na progach zwalniających już lekko przytarłem, napewno nie osłonami ale gleba ma to do siebie że lubi sie ocierać
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4
Wypluła więcej niż się spodziewałem - seria bardzo zdrowo 141,4 KM 303,5 Nm 2039 rpm - soft bezdymny 171,2 KM 352,9 Nm 2281 rpm
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4
Ciszę czas przerwać, oczywiście tradycyjnie podczas wizyty w PL, trzeba było coś ogarnać, niby nie wiele, ale zawsze coś tam na plus się podziało - program (nareszcie) dużo lepiej się odpycha - czujka parkowania wymieniona, dużo było z tym zamieszania - odgrzybiona, nabita klimka:JC_fan: - i kilka mechanicznych pierdołek
-
Seat Exeo ST Sport CAHA
Fajna sztuka, mi osobicie Exeo również się podoba, lepiej mieć rocznego Seata niż 3-4 letnie Audi, ale jeden woli córkę drugi teściowa:wink:
-
sprężyny do s-line 1be
koledzy posiadam klasy wagowe OYJ, OJH, ma okazje kupić sprężyny z klas wagowych 0YM, 0JL, jak to będzie wyglądać razem z amortyzatorami od s-line 1be , będzie ok?
-
Problem z Felgami 19'
Mam u siebie 225/35/19 i jest ok przy 8 calach, więc myślę ze na 8,5 też naciągniesz taka oponę tylko na rant trzeba będzie uważać bardziej
-
Nr czujnika parkowani pdc tył
Koledzy potrzebuje nr czujnika parkowania do A6 C6 2006r sedan, z góry dzięki za pomoc
-
jakie tarcze ?
288 ostatnio zmieniałem, Ja od siebie polecam ATE, zarówno klocki i tarcze
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Nie ma co grubo poleciało na glebę tylko jak na McDrive podjechać
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Fajny sprzęcik Ci się trafił
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Fajna sztuka, widzę ze schwarz pakiet w pełna gębą ale wygląda to wszystko razem spoko, jeszcze tylko szybki
-
[B6 AVF] A4 131 KM | S-line | Black Limousine
Fajny sedanik, dobre koło trochę niżej i będzie dużo lepiej, powodzenia
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4
oj tam, oj tam, mam to na uwadze tylko nie wiem czy nie przejść na 2-diny w najbliższym czasie
-
A4 B6 by P-U-M-A
Fajna, dobry kolor, dobra gleba, dobre koło, wszystko mi leży na plus
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Mam high, nie wywala błędu, wiec twoja teoria nie do końca słuszna
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Kolor na bardzo duży plus
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4
Mała rzecz, a jednak cieszy Oświetlenie Led tablicy rejestracyjnej, oczywiście oryginalne, efekt w noc bezcenny Ostatnio wizyta w PL zaowocowała także: - nowy termostat org - czujnik klimy (drogi ) - kompletne hamulce ATE tył - olejek Mobil+ filtry MAN
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Witam kolegów u mnie tez udany mod z podświetleniem tablicy rejestracyjnej efekt końcowy warty był ceny, kupiłem oryginały, dałem stówę ze śrubkami.U mnie prawa lampka zaświeciła, w lewej musiałem zmienić bieguny, odwróciłem płytkę i jest ok, błędu nie wywala. Polecam moda
-
Felgi 19", a zawieszenie. Jazda po ładnym mieście.
Kolego coś za coś, wygląd i trwałość zawieszenia nie za bardzo idą w parze ale Ja polecam 19cali , wszystko zależy po jakich drogach jeździsz
-
oświetelnie wnętrza
Koledzy sprawiłem sobie mały problem, mianowicie wymieniałem żarówkę w schowku pasażera i zrobiłem małe zwarcie chyba , i nie działa mi podświetlenie wnętrza, lampki podsufitki, lampki w drzwiach, sprawdziłem bezpiecznik nr 24 ten od modułu ale jest cały. Macie jakiś pomysł co sie mogło podziać? ---------- Post dopisany 04-03-2013 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 12:43 ---------- Koledzy nikt nie pomoże w potrzebie