Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szymek 23

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam wszystkich i podłącze się do tematu. kupiłem samochód i nie wiedzialem jakim olejem był zalany, więc zalałem go 10W 40. Co mnie zaniepokoiło to że rano mi zawory zagrają, a w cześniej na starym tego nie było. Co powiecie na to ? A może przejść na 5W 40 Sprawdzałem ciśnienie w cylin. to 1,2 miał 32 b, a 3,4 miał po 29 bar. Z góry dzięki
  2. Witam wszystkich Podłączam się do tematu. Również interesuje mnie jak zakodować sterownik do klimy. Mam natoniast odwrotną sytuację, nie mam gorącego powietrza :/ Jeśli jest ktoś tak dobry......
  3. Witam chciałbym z kimś się skontaktować kto posiada VAG z Lublina i wie o co chodzi. Mam problem z ogrzewaniem. W serwisie krzyknęli mi nie złą sumke. Pozdrawiam
  4. szymek 23 odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    szymek 23 - Skype mszymecki
  5. szymek 23 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Super sprawa avancik, też mam taką Ładny wózek i przyjemnego szosowania
  6. Jeśli masz kod to wciśnij jednocześnie przyciski(TP,RDS) wpisz kod i jeszcze raz dwa jednocześnie....... Gotowe A co do tego drugiego to nie wiem...... przypilować troche szkoda......
  7. Witam. Przydałby Ci się jakiś kod ?
  8. Dzięki. Zaraaz zerkne jeszcze raz [ Dodano: 30-12-2006, 00:38 ] Moim skromnym zdaniem to nagrzewaniczka albo już nie wiem co ....... ale jak to możliwe zeby była zanieczyszczona lub zakamieniona, używa się plynów a nie wody ?? co myślicie :>
  9. Już jestem. Autko mam dopiero z miesiąc i nie wiem o co chodzi. Ogrzewanie słabe tzn. wieje letnim powietrzem, sprawdzałem przewody do kabiny są b.ciepłe, silniczki pracują,cięgiełka również spr.kodem pod 1c wychodzi 0 temper. na 90 st. co jeszcze można zrobić? wypowiedzcie się prosze...
  10. szymek 23 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam wszystkich mam problem z ogrzewanim jest słabe. :/ Czy to wina klapek sterujących? pomomocy będę wdzięczny :564:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.