Treść opublikowana przez Siarus
-
Pompa WODY KAGER!??
Widzę że dużo osób jednak tą zakłada i chyba bedę zmuszony zamówić specjalnie właśnie taką rezygnując z KAGER'a
-
Pompa WODY KAGER!??
Witajcie Z racji ,iż nie znalazłem podobnego tytułu na forum pisze z zapytaniem, czy stosował ktoś do swojej niuni (w moim przypadku A4 b5 AFN 1,9 Tdi ) pompę wody Kager?? W salonie z częściami koleś właśnie taka mi poleca, do SKF musiałbym dołożyć jeszcze przeszło 120!! Chciałbym wymienić całość razem z rozrządem A to jak zwykle trochę kosztów jest!
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
a może jednak wybór Platformy AMD??!!! Podzespół: Procesor AMD X6 FX-4100 s.AM3+ BOX 475 Płyta główna Gigabyte GA-880GM-USB3 s.AM3+ 335 Pamięć RAM Kingston HyperX 2x2GB DDR3-1600 Dual Chanel Kit Non-ECC CL9 KHX1600C9D3K2/4GX 109 Karta graficzna ASUS HD6670 1GB 128bit PCI-E DDR5 379 Dysk Twardy WD WD6400AADS 640GB sATA II 32MB 309 Zasilacz Chieftec GPA-500S8 500W Bulk 189 system WIN 7 64 bit Porównaj choć ceny !! POZDRO
-
Wybór lelewizora LED do filmów i jako 2 monitor
KOlego posiadam lg tv 32" full HD hdmi LED, podłaczony pod GF 9800GT kablem HDMI!! W ustawieniach mam klona na MOnitory drugi z kompa to Lg 19" Lcd i na TV jakośc jest bajera!!! Jak spod Dekodera HDMi polecam ci MArkowy sprzęt NA samsungu 26" LCD to juz nie to samo... PoróWnywałem
-
podłączenie laptopa do tv LCD
i jak efekt podłączyłeś już?? ciekawi mnie to rozwiazanie
-
[ALL B5] Nie zapamiętuje ustawień temperatury (zawsze 22 C)
doszedł Już ktoś do tego??
-
[B5 AFN] Problem z ABS
no wiec czemu pali sie kontrolka ?? czyzby to miało jakies polaczenie z którymś czujnikiem przy kole lub sama koronka?
-
[ALL B5] Nie zapamiętuje ustawień temperatury (zawsze 22 C)
o kurde.. czyli który?? podpowiedz gdzie szukać
-
[ALL B5] Nie zapamiętuje ustawień temperatury (zawsze 22 C)
hmm czemu pytasz o zegarek?? no własnie z nim problemy tez mam ..... chodzi nie standartowo przyspiesza cały czas i musiałbym o minute chyba tygodniowo go cofac .. piszczek działa ... i na poprzednim lkimatronicu było okey tyle ze nie działały funkcje jak powinny tzn . nie dawało sie sterować klapkami dopiero sie zmianiały ustawienia po wyłaczeniu i włączeniu zapłonu na nowo
-
[ALL B5] Nie zapamiętuje ustawień temperatury (zawsze 22 C)
ktoś już zna odpowiedz na te usterkę?? Mam to samo;/ czy to wina kodowania??
-
[B5 AFN] Problem z ABS
ale ja pytam tu!! w alledrogo każdy będzie mówił co innego... i poza tym nie mogę oddać auta do mechanika potrzebuje go na codzień do pracy
-
[B5 AFN] Problem z ABS
:gwizdanie: Witam.. Problem dotyczy chyba centralki abs , posiadam ten dokładnie sterownik 8e0614111AB 5.3 front D00, po podłączeniu vaga wywala błąd 65353- niby o błędzie sterownika , po skasowaniu kontrolka gaśnie, ale pojawia się od razu gdy przekroczę z 5-10 km/h i tak już świeci na stałe , dopóki znów nie wykasuje błędu!! Czy mogę zastąpić wg. Etki ten sterownik razem z pompa o tyn samym numerze tylko innej koncówce?? np D lub A? Jak ewentualnie to naprawić.. Niech się ktoś wypowie, będę wdzięczny
-
[ALL B5] Sensor airbag
a czy idzie naprawić ten sensor w roczniku 97r?? czy lepiej szukać używanego oryginalnego jako zamiennik?
-
[ALL B5] Problem z klimatronic!!!
z tymi kluczami aby napewno tak jest??
-
[B5 APU] Regeneracja maglownicy
a ktos regenerował juz całą przekładnie?? jaki obecnie jest tego koszt zdając swoja stara do naprawy?? Wytrzymuje to jakiś czas?
-
Końcówki wydechu w Audi A4 B5 1.9 TDI
a coś typowo pod diesla polecacie?? Tak bez wycinania kata,, ewentua;nie zmiana tlumika koncowego zeby był troche glośniejszy
-
[ALL B5] Gdzie jest czujnik temperatury G17? [zdjęcia]
a mógłbyś dodać fote gdzie dokąłdnei masz ten czujnik?? i dopisac gdzie jest wpiety przewód od niego?? u mnie brak tego czujnika nie mam ani przewodu ani niewiem gdzie go podpiąc.. zaden przewód w okolicach chłodnicy nie czeka na podłączenie ;/ ... czy to ta kostka przy reflektorze lewym z dwoma przewodami?
-
[B5 ABC] Brak tłumika końcowego
wejdź w swoją wyszukiwarke wpisz tłumik końcowy pojemność 2,6 model auta i po kłopocie... pisz i ci doradzą...TO tylko tłumik , chyba że orginalny jedynie wchodzi w rachube... i jeszcze jedno ! jeśli cie interesuje przechodzony to moge popytać czy znajomy nie posiada takowego...
-
[B5 ADR] Czy ta strumienica podpasuje ?
oooo no to czekam na wiadomości :gwizdanie: jak u CIEBIE przejdzie przeróbka to też montuje u siebie... co do mp3 nagraj lepiej fonem jakieś Video WTedy bedzie wiadomo co i jak...
-
[B5 ADR] Czy ta strumienica podpasuje ?
Widocznie lipa.. NIkt sie wypowiedzieć nie potrafi.... CHyba trzeba kupić taki w obudowie KAtalizatora z kwasówy
-
Toshiba Gwarancja
w zestawie powinno cos być odnośnie gwarancji,,, a czy gwarancja jest czy nie to nic, wszystko zależy od tego czy wogóle go naprawią .. Musisz próbować zalogować się na strone producenta (przypominając sobie hasło i nick bodajże ) i wtedy się większośc okaże... a co do serwisu to powinni ci uwzględnić naprawe jeśli gwarancja w Unii jest 2 letnia... przedstaw paragon zakupu i problem powinien zniknąć!!!
-
Który wybrać notebook - proszę o pomoc jakiegoś fachowca
WIęc źle sie nie prezentuje ten Asus... i to tylko twoje słowo jest decydujące... jeśli widziałeś go z bliska i odpowiada ci barwa wyświetlacza to możesz nabyć ten sprzęt... cena dość przystępna,a parametry na poczciwego XP w zupełności wystarczą... DO twego użytku sie nada :gwizdanie: z TYm że nie moge znaleźć go na POlskiej stronie producenta ... i jak z tymi matrycami dokładnie jest też niewiem.... DODAM tylko że zepsuć się może każdy!! POZDR
-
[ALL B6] Niedzialające tylne głośniki RNS-E
pewno brak zasilania zmachola lub nie dostaje sygnału na załączenie
-
[B5 ADR] Czy ta strumienica podpasuje ?
no i tak się czyta posty.... to ma być zamiast rury i nie robić wiekszego hałasu niż jest... KTo montował przelotowy niech sie odezwie..
-
[B5 ADR] Czy ta strumienica podpasuje ?
ta przelotówka niezła .... ma ktos już coś takiego wspawane w układ?? i jakie efekty czy jest ciszej czy normalnie bez zmian?? a może zamiast kata zrobiło sie o wiele głośniej??