Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Czy ta strumienica podpasuje ?


Siarus

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.... Prosząc o porade.. dużo tu tego jest ale zalezy mi konkretnie na tym egzeplarzu!! POtrzebuje opinii na temat tej strumienicy czy bedzie pasowała do moje A4 ...

NIEstety rurki przelotowej mieć nie moge bo na diagnostyce strasznie sie o to czepieja :( musze ja wywalic.. a że katy drogie planuje zakupic cos takiego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=723936756

a niewiem czy bedzie pasowało pod spodem nie dysponuje w tej chwili kanałem...

-------------------------------------------------------------------------------------

wejście i wyjście 60 mm niestety.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że gdyby na samej strumienicy notować takie przyrosty, to każdy by ją miał u siebie :> Zostaw puszkę od kata, wspawaj rurkę przelotową i zaspawaj puszkę, żeby wyglądała jak kat. Na strumienicy Ci się emisja nie poprawi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strumienica to dziadostwo kolego :thumbdown: skoro już nie masz kata to albo wspawaj rurkę w puszkę po nim, albo kup tłumik przelotowy. Będzie trochę ciszej i nie będzie wypalać tłumików w przyspieszonym tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym tylko jakiegos miał to bym tak zrobił...

--------------------------------------------------

oj źle rozumiecie.... rura juz jest od początku.... katalizatora tam nigdy nie było...

pytam czy zamiast niego kupic to z linku na górze ,czy lepiej coś innego??

TYLKO O TO CHODZI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item725485358_tlumik_przelotowy_awg.html myślę, że takie coś powinno wystarczyć, może jeszcze Koledzy coś podpowiedzą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z tym shitem z pierwszego postu. Chyba że wierzysz w te cudowne przyrosty - wtedy jeszcze magnetyzer załóż i 150KM pęknie :polew:

Masz tańszą i przede wszystkim skuteczniejszą alternatywę dwa posty wyżej - nad czym dumasz? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Dziś byłem u mechaniora, bo mi wydobywa się metaliczny odgłos. Gostek na kanale walnął ręką w kata i to z niego idzie taki odgłos. Czy mogę to wstawić ten tłumik przelotowy zamiast kata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz.

Ten sam przelot masz 3 posty wyżej, wypada czytać cały wątek :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z tym shitem z pierwszego postu. Chyba że wierzysz w te cudowne przyrosty - wtedy jeszcze magnetyzer załóż i 150KM pęknie :polew:

Masz tańszą i przede wszystkim skuteczniejszą alternatywę dwa posty wyżej - nad czym dumasz? :mysli:

no i tak się czyta posty.... to ma być zamiast rury i nie robić wiekszego hałasu niż jest... :kwasny:

KTo montował przelotowy niech sie odezwie.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, nich Ktoś się odezwie, kto montował przelot. Czy aż tak lipa z dziękiem??? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po niedzieli jestem umówiony na wstawienie tłumika przelotowego http://www.allegro.pl/item725485273_tlumik_przelotowy_z_nierdzewki_awg.html z uwagi na to że rozsypał mi się kat.

Robocizna 40 zł. I 100 zł poszło :):good:

Jak będzie trzeba to wrzucę mp3. Zobzczymy jaki będzie dźwięk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...