ok wiec musze znalesc teraz komputer i jakiegos magika co mi to wszystko podepnie bo sam sie raczej nie podejme. Dzieki
---------- Post dopisany 09-11-2012 at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 18:33 ----------
poniewaz nie mam komptera zastanawiam sie czy po modyfikacji bedzie tez dzialac bez kasowania bledow czy przyuczania vinu? czy ktos probowal tego? dzieki pozdrawiam