Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dymekn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dymekn

  1. No to coś jest nie halo z radiem bądź kodowaniem. Poszukaj w dziale car audio może coś znajdziesz klepane z fona
  2. Chyba pomyliłeś tematy. Ale dobra. Tylne boczne znaczy te w bagażniku są bodajże ogrzewane tak jak tylna szyba. Co do wejścia jack i karty SD musisz wybrać źródło w MEDIA. czyli sd card albo AUX in klepane z fona
  3. Czy ktos orientuje sie jak uruchomic ta funkcje w mmi 3g+? W tym filmiku jest to pokazana w 2:20 min ...no i czy jest mozliwosc mimo iz mam jednostke z sim ustawic mmi tak aby korzystalo z internetu podlaczonego do niego telefonu a nie z sim w jednostce?
  4. Czy możliwe ze trzeba to uruchomić dopiero? Nakladki tak made in China. klepane z fona Mam 3gp z 2011. Możliwe ze jeszcze nie było to w opcji? klepane z fona Panowie co to takiego i jak sie z tym połączyć?
  5. Nie mam pojęcia. Jak to sprawdzić. Jak połącze tel z mmi to tylko jako zestaw głośnomówiący klepane z fona
  6. A'la rs4 to każdy ma zrobiony z siatki ogrodzeniowej a s4 jest rzadziej spotykany no i najważniejsze mi się podoba klepane z fona No i w końcu na pokładzie zawitał 3g plus z sim i składane lustra z fotochromem. Podziekowania i pokłony w dla Grzegorza wrclaguna Wpadły też nakładki na pedały Czy ktoś ma jakiś pomysł jak streamować muzykę do mmi? chodzi mi głownie o radio internetowe z telefonu. No i to nieszczesne Audi Connect. po zalogowaniu sie na stronie, pobraniu aplikacji i próbie dodania mojego pojazdu wyświetla się komunikat ze mój pojazd nie jest wyposażony w jednostkę mmi 3gp.
  7. Może porostu tak są ustawione. Na włączonym zapłonie otwórz drzwi i sprawdź czy świecą mocno a później zamknij i zobacz czy przygasają. Jak tak się dzieje to tak są ustawione w mmi klepane z fona
  8. Panowie mam zamiar dolozyc mmi 3g+ do przedlifta i tu pytanie. Dokladamy 8 kanalowy modol, instalacje, czujniki itd i da sie to zakodowac zeby dzialalo? W polifcie mod wyglada inaczej bo nie ma tam osobnego modolu parkowania.
  9. Jaki koszt? Do wymiany synchronizatora i wałeczka trzeba oczywiście zrzucać skrzynię? klepane z fona
  10. I o taką odpowiedź mi chodziło [emoji16] Dziękuję klepane z fona
  11. No ale widziałeś taki sterownik, czy pytasz tylko teoretycznie? Bo ja się z takim nigdy nie spotkałem. A nawet jakbyś znalazł, to czy przy koszcie sterownika poniżej 100 zł opłaci się tak kombinować? Moim zdaniem nie, bo zaoszczędziłbyś może 50 zł Nawet w tym wątku ktoś zamieścił zdjęcie sterownika aby pokazać zamalowane na nim prostokąty i sterownik made in China. Poza tym na allegro pełno tego. Są z Irlandii, Bułgarii itd klepane z fona
  12. No nie wiem. Dlatego też pytam☺ klepane z fona Czy ktoś się jeszcze wypowie na temat tych sterowników? Made in China kupować czy nie? klepane z fona
  13. Niektórzy sprzedawcy z allegro wystawiając sterowniki drzwi piszą oryginalny nie zamiennik. Czy zamienniki są gorsze? A jeżeli tak to jak je rozpoznać. Chodzi może o te wyprodukowane w Chinach? klepane z fona
  14. modzik dokończony... skórki na miejscu Maly modzik ale cieszy oko; poliftowe wskazowki. Podziekowania dla kolegi mumen Bylo z tym troche meki ale chyba wyglada lepiej Dawno mnie nie było ale kolejna mała rzecz na pokładzie, lampka podsufitki tył w czarnym kolorze Szykują się następne mody. Kierownica polift i grill z S4; za jakiś czas będe się rozglądał za poduchą to tej kiery. Jak ktoś coś ma to proszę dać znać. kierownica jak widać na zdjeciach trochę już przeszła i przydałoby się ją ładnie obszyć. Może ktoś zna jakiegoś dobrego speca z podkarpacia co by ogarną temat? http://ifotos.pl/z/sqwnnsp Grill juz czeka na montaż klepane z fona Montaż grilla
  15. Nie kazdytu masz liste - 8T0 907 468 Q (swiatłowod ) MOST - 8T0 907 468 AA (swiatłowod ) MOST - 8T0 907 468 AE (swiatłowod ) MOST - 8T0 907 468 AJ (swiatłowod ) MOST Podziekowałklepane z fona Powyższe numery gateway ów niczym białe ķruki. Nie ma na necie. A jak z poliftowymi na co patrzeć? Czy oznaczenie H11 ma coś do rzeczy? klepane z fona
  16. Czyli każdy Gateway ze światłowodem pociągnie mmi 3g+? Tak to rozumie☺ klepane z fona
  17. To zobaczysz. Niektórzy pakują hidy ale to już większy koszt. klepane z fona
  18. A jak ci to świeci w nocy? Ja też wrzuciłem Led w przeciwmgielne i nie za bardzo. Jak tylko do coming/leaving home to spoko. klepane z fona
  19. http://www.ebay.co.uk/itm/191872827880?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT cos takiego ale jak mowisz ze nie podejdzie... ciezko znalezc do a4 Jezeli wiec nie pasuje wokol licznika czy jest mozliwosc "wyprofilowania " jej aby pasowala? Podpilowac tu i tam. Ktos moze powiedziec ze kombinuje ale w Uk jest deficyt na 7-mio calowe do a4.
  20. Panowie czy ramka 7" z A5 podejdzie do A4. Taka wlasnie szukam ale sprzedajacy wystawil ja jako ze pochodzia z A5. numery sie zgadzaja ale obilo mi sie o uszy ze te bolce mocujace moga nie pasowac. ktos zakladal?
  21. tylko biegi zmieniaj lewarkiem a nie na kierownicy . Kiera na wypasie
  22. Dziekiklepane z fona
  23. panowie, czy czujnik kata skretu posiada ochrone komponetu? niby znalazlem na forum informacje ze nie ale chcialbys sie upewnic.
  24. Wskoczylem dzisiaj do samochodu, wciskam kluczyk, test zegarow silnik odpala ale obrotomierz zatrzymal sie na 3 tys. przy dodaniu gazu wskazowka plynnie sie podnosil ale traktuje sobie 3 tys.jako normalne wskazanie na wolnych obrotach. Jade do sklepu gasze silnik wskazanie na 2 tys.- zakupy jakies 5min wracam i wskazowka na 0. Dodam ze jescze nie skanowalem go vagiem ale czy ktos ma jakis pomysl na to dziwne jego zachowanie? Z gory dzieki za pomysly.
  25. No widzisz, a tak sie marwiles Problem z glowy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.