Treść opublikowana przez dymekn
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Na filmiku slychac ze silnik juz chodzi jak wlaczasz swiatla wiec moim zdaniem nie zawsze zrobi test, natomiast mnie ciekawi czy sprawdzales wlacznik na auto i wtedy w ciemnosci odpalic silnik?
-
A4 B8 radio concert bez MMI
Spoko. Dzięki. Szukam teraz ale liczą sobie £40 za taką. Widzę tu też taką ale pisze ze z A5 ale jak się numer będzie zgadzał to musi pasować jak mniemam. klepane z fona Panowie jakiego numeru GATEWAYa szukac do MMI 3g+?
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
NIezle pomodzone auto, nie moge nacieszyc oczu . Pokaz jeszcze teraz srodek po tych modach.
-
A4 B8 radio concert bez MMI
Czyli w moim przypadku w grę wchodzi ramka przedlift tylko z wersji HIGH. Idąc dalej czy ktoś potwierdzi ze to są te właściwe numery 8K2 857 185 F bądź H? klepane z fona
-
A4 B8 radio concert bez MMI
ok. ale czy poliftowa jednoczęściowa ramka podejdzie w mój stelaż w którym jest obecnie ramka w dwóch częściach? czyli czy taka ramka; http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-A4-B8-SILVER-DASHBOARD-MMI-SCREEN-SURROUND-DRIVERS-AIR-VENT-TRIM-2008-11-/322071188389?hash=item4afcf053a5:g:ZMUAAOSwz2lXC76O podejdzie w zamian za taką; http://www.ebay.co.uk/itm/262357191342?_trksid=p2055119.m1438.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT Pytam bo łatwiej i taniej jest dorwać jednoczęściową. Obiło mi się o uszy ze mocowania do stelaża w jednej są poziomo a w drugiej pionowo... no i ten nieszczęsny licznik przedlift jest w kształcie inny chyba niż polift
-
A4 B8 radio concert bez MMI
Panowie a jak wygląda sprawa obudowy wyswietlacza (tej ramki z przyciskiem do awaryjnych) przy przejściu z concert/ symphony na mmi 3g+? Idzie ja jakoś przerobić a może trzeba będzie od polifta dorwać? Z tym ze polift chyba ma to w jednym kawałku ( od wyświetlacza aż po nawiew powietrza kierowcy). I tu następne pytanie czy ta ramka poliftowa siądzie ładnie na licznik przedlift? klepane z fona
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Dziekuje za rozwianie watpliwosci A side asist nie aktywne tylko instalacja jest jak mniemam?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Tak to u mnie wyglada; 6+2
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Będę musiał sprawdzić kostkę przy sterowniku klepane z fona
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Dwa albo więcej kabli pociagniete jest w tył lusterka za stelaż i nie widzę gdzie idą.moze tam jest wtyczka zamocowana. Nie chciałem rozbierać całego lustra bo chłodno i mogą plastiki popekać. klepane z fona
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Ok. W wolnej chwili będę musiał zrzucić panel z drzwi i zobaczyć. Na razie dzięki. klepane z fona
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Czy ma się to jakoś do kolorów w moim angliku? Sam fakt tylu kabli może świadczyć o instalacji fotochrom? klepane z fona
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Tak też zrobię bo nie chce mi się zrzucać paneli z drzwi znowu. Szkoda klipsow. Popacze i napiszę. klepane z fona Czerwony, czarny x2, biały, żółty, niebiesko - brązowy, brązowy, niebiesko -żółty, brązowo- biały Takie zauważyłem w lusterku. Większości ciężko dostrzec żeby zrobić zdjęcie. Dwa czarne to ogrzewanie lusterka. Biały czerwony i bodajże brązowy do silniczek a co z resztą? klepane z fona
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Kolega pytał raczej o fotochrom. Fakt. Pytałem o fotochrom bo podgrzewanie mam[emoji41] klepane z fona
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Panowie a czy orientuje sie ktos czy tak jak w moum aucie do lustra idzie 8 kabli to jest instalacja pod fotochrom tylko wklady mam zwykle? Dodam ze wewnetrzny fotochrom z fabryki. Dzieki.
-
AUDI A4 B8 AVANT CAGB
Super kolor. Oby sie dobrze i dlugo sprawowalo.
-
Pierwsze moje Audi, pierwsze moje A4
Ladny S-line tylko wlasnie pokaz srodek Oby sie sprawowal jak najdluzej.
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
No to majątek. Mi się bardzo podoba. klepane z fona Pomalutku montują się skórzane podłokietniki drzwi... Niestety nie jestem tapicerem ale ja dla mnie różnica jest.. Tu bez obicia skórzanego... A tu już po montażu... Zostały jeszcze przednie drzwi... tylko kiedy? Czasu ciągle mało...
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
Ja wsadzilem cos takiego; http://www.aliexpress.com/item/L155-Free-Shipping-New-30W-High-Power-CREE-T10-LED-Bulbs-For-Car-Backup-Reverse-Lights/32347430854.html?spm=2114.01010208.3.1.rk0yYi&ws_ab_test=searchweb201556_2,searchweb201602_2_505_506_503_504_10020_9905_502_10001_10002_10017_10005_10006_10003_10021_10004_10022_10018_10019,searchweb201603_2&btsid=ab7cb092-db53-4103-8b29-e8296df5e354 wywalilo blad ale jest to do wylaczenia VCDS-em. kolega komoornik udostepnil procedure; Here are the steps: Module 46 Central Convenience > Security Access 16 > 16017 Adaption 10 > Channel 181 > Convert your decimal number to binary (for example my default number in decimal is 65535, converted to binary = 1111111111111111), then change bit 10 and 11 from 1 to 0 (my new binary value becomes 1111001111111111, which is 62463 in decimal) > Enter the new binary value > Test > Save Tak tez zrobilem tylko zastanawia mnie czy nie pokazuje mi bledow z zarowek wstecznego czy z calego auta...?
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
Fakt, ale daje radę [emoji41] klepane z fona Czy ktos jest moze w posiadaniu takowego pokretla w chromie? chetnie odkupie. Panowie numer tego pokrętła to bodajże 8R0 059 528 A. Bardzo ciężko dostać ale może ktoś ma wejścia. Jak coś to dawać na pw klepane z fona Wsteczny LED na pokładzie;
-
Mocniejsze światło cofania LED
Panowie wiec jak wygląda cała procedura wyłączenia powiadomienia o spalonej żarówce? No i czy jest to wyłączenie powiadomienia żarówki wstecznego czy całego systemu ostrzegania? klepane z fona
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki . Od dłuższego czasu jestem już na forum ale jakoś nie mogłem się zebrać i pochwalić autem. Po wspaniałej B6 1.9 TDI 130KM AVF (ale musiał ją Niemiec dłubnąć bo dusiła w fotel na każdym biegu )... ... przesiadłem się do B8 Avant S-line Executive Lava Grey WYPOSAŻENIE Silnik CAGA 143KM (bi?)xenon LED przód LED tył Klimatyzacja 3 strefowa Skóra z alcantarą Kierownica wielofunkcyjna Servotronic Tempomat FIS Radio Symphony3 >>> MMI 3G Plus Google Koło 18cali Hak JAK DO TEJ PORY ZROBIONE Opony Pirelli Cinturato P7 Blue 245/40/18 Przyciemnione szyby Ceramiczne klocki hamulcowe ATE Czarne dekle kół Pakiet QQ1 full Panel klimy z polifta Odblokowane VCDS-em większość pożytecznych rzeczy Żarówki kierunków przód i tył LED Przycisk blokowania/odblokowywania drzwi pasażera Podświetlana+chrom regulacja nawiewów Przełączniki szyb chrom W PLANACH Wydech 3.0 Kiera i manetki polift czekaja na montaz Składane lustra zrobione Podłokietniki drzwi w skórce zrobione Nakładki na pedały a'la RS zrobione Grill od S4 zrobione
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Wszystko jest. Zrobiłem te kodowania i światła świecą z pełną mocą jak otworzę drzwi i przygasaja po włączeniu zapłonu do wartości ustawionej przed wizytą w audi jedynie regolacji brak klepane z fona Zapomniałem dodać że w radiu błąd 01043 o niewłaściwym oprogramowaniu coś. Czy wersja jaka posiadam (0310) to najnowsza możliwa do symphony? klepane z fona
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Radio symphony zielonego menu brak klepane z fona
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Mam mały problem z oświetleniem a mianowicie po ściąganiu ochrony komponentu przez Audi auto wróciło do mnie z wyłączona wizualizacja PDC, wyłączone podświetlenie nóg no i nie było już opcji ściemniania i rozjaśniania podświetlania nóg. Włączyłem sobie prawie wszystko z powrotem, natomiast jak doszedłem do kodowania; MMI Basic Symphony/Concert [56 - Radio] --> [Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 8 --> Bit 7 - Wnętrze Ustawienia światła (1 = aktywne) ...opcja była juz zaznaczona jednak nie ma jej na wyświetlaczu... nie jest to jakies super ważne ale denerwuje bo było a nie ma. czy ktoś ma jakis pomysł?