Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dymekn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dymekn

  1. Cześć, Proszę o analizę logów. Może ktoś podpowie jaka może być przyczyna tych błędów. Dodam że błędy zostały usunięte i na razie nie wróciły. Z ostatnich obserwacji to auto czasem potrzebuje kilka obrotów zanim odpali silnik. nie pali od tzw strzała Odnośnie skrzyni to raz się zdarzyło ze na 2 biegu auto szarpało lekko kilka razy dosłownie przez 2 sekundy Log-YJ65CDG-WAUZZZF48GA023510-204936km-127341mi.txt
  2. U mnie to samo. Nie wydaje mi się ze to do końca normalne. Dla porównania miałem jakiś czas temu auto zastępcze A4 polift z bardzo małym przebiegiem i ruszanie z miejsca jak i zmiana biegu czy redukcja były bardzo płynne. Niezależnie czy silnik był zimny czy rozgrzany. Nie znam się na budowie skrzyni/ sprzęgła ale na mój gust jest jakiś problem albo z łożyskiem dociskowym (jeżeli występuje w s-troniku) bądź samym sprzęgłem. U mnie z historii samochodu wynika ze sprzęgło ciągle fabryczne (119 000mil/ 190 000km). Ma więc prawo chyba coś się dziać. Ciekawe tylko czy pomoże wymiana całego kompletu sprzęgła. Wymieniał ktoś może komplet i zauważył różnicę?
  3. Tu masz kody wyposażenia co obsługują te manetki które znalazłeś.
  4. Cześć, Proszę o pomoc z numerami części potrzebnych do wymiany oleju w skrzyni wliczając miskę olejowa skrzyni, filtry, uszczelnienia, śruby i olej bo mimo wymiany jakiś czas temu uszczelki pojawia się zapocenie. Jeżeli jest możliwość to również wycenę na ori częściach. VIN WAUZZZF48GA023510
  5. dymekn odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Hej. Czy orientuje się ktoś czy przednie nadkola z b9 polift podchodzą p&p to przedlifta? Mam mały problem z odbitym lakierem i początkami rdzy na błotniku. Te małe spojlerki nie chronią rantu na całej jego szerokości. Około 1-2mm jest nieosłonięty i wszelki syf co z kół leci odbija lakier. Mam teraz zastępcze auto polifta i tam ten spoiler jest zintegrowany z nadkolem i pięknie to oslania a nawet 1mm poza błotnik wystaje. Fajnie byłoby to zamienić po malowaniu.
  6. U mnie był wymieniany rozrząd jakiś czas temu i co się okazało... sprawdzając wszystkie wtyczki znalazłem wtyczkę od wiatraka chłodnicy tylko lekko wsunięta w gniazdo. Nie było.polaczenia więc wiatrak nie załączał się co powodowało brak kli.y na postoju. U ciebie wygląda jakby brakowało czynnika w układzie. Polecam sprawdzic to najpierw.
  7. Zgadza się ale już czy pod kierownicę grzana i manetki do zmiany biegów że zdjęcia nie zobaczysz. Także jak dla mnie trochę ruletka
  8. To w takim razie co to jest zaznaczone strzałka. Jak dla mnie co obsługuje dana manetka
  9. Tak. I dlatego muszę w etce porównać kody wyposażenia moich manetek i taśmy z tymi bogatszymi o lane assist
  10. Muszę więc sprawdzic po kodach wyposażenia i na etce porównać. Ale jeśli znajdę opcje full to powinno być ok co? Nie mam grzanej kierownicy ani aktywnego tempomatu.
  11. Chciałbym dokupić manetki z lane assist aby móc włączać i wyłączać tą funkcje. Wiem że można zakodować na stałe ale mi to nie odpowiada. I tu pytanie czy taśma również jest do wymiany czy wystarczą same manetki? Czym się sugerować szukając manetek? Chodzi o literki na końcu numeru części. Dzięki.
  12. Wybacz. jestem kompletnym laikiem w tych sprawach. orientujesz się może jaki to będzie numer części? no i czy przy wymianie termostatu trzeba będzie płyn spuszczać z układu?
  13. Co w takim razie? Gdzie znajduje się ten drugi czujnik i znaczy jest do wymiany?
  14. a to nie jest ten sam czujnik tylko pokazuje 2 parametry? temperaturę płynu chłodniczego i napięcie jakie do niego dochodzi?
  15. tak. teraz około 90 stopni
  16. tak jakby brak sygnału z czujnika. gdzie zlokalizować wtyczkę aby go odłączyć?
  17. Jak go zlokalizować? Bo z tego co widzę na necie to są przynajmniej dwa różne czujniki; 06A919501A i 079919523J jeden to sender a drugi to sensor. może to któryś z tych?
  18. Czyli należy zacząć od wymiany tego czujnika? może masz pod ręka numer części? dodam jeszcze ze muszę dolać płynu chłodniczego bo dzisiaj zauważyłem ze jest poniżej min. a to na rozgrzanym silniku. i tu pytanie. na korku pisz bodajże g13. Czy takiego mam szukać?
  19. jest tylko jeden. czy jeżeli jest spalony to powinno być to widać gołym okiem?
  20. nie widzę tu 40 Amperowego
  21. znaczy wentylator jest uszkodzony?
  22. SB13-5A ten od wentylatora już sprawdzałem i wygląda OK. Gdzie dokładnie będzie ten SA2-40A?
  23. Wentylator się raczej nie załącza. Temp powyżej 90 a on stoi w miejscu. dodam ze jest jeszcze jak wspominałem dodatkowy błąd samego wentylatora. i teraz pytanie czy to bezpiecznik czy wentylator sam w sobie. 1 Fault Found: 4527 - Coolant Fan Control Circuit 1 P0480 00 [047] - Electrical Malfunction Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Mileage: 160730 km Date: 2021.05.28 Time: 13:00:08 Engine RPM: 861.50 /min Normed load value: 57.3 % Vehicle speed: 0 km/h Coolant temperature: 75 °C Intake air temperature: 56 °C Ambient air pressure: 1020 mbar Voltage terminal 30: 14.560 V Unlearning counter according OBD: 40 Air mass: specified value: 250.0 mg/stroke Coolant temperature sensor 1: B1: on radiator output: raw value: 2222.0 °C Heat delivery temperature in cooling system: -273.1 °C Outside temperature sensor 1: B1: raw value: 24.0 °C Coolant fan 2: activation: 0.00 % Coolant fan 1: activation: 75.00 % Fuel temperature sensor 1: B1: raw value: 23.2 °C Readiness: 0 0 0 0 0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.