Treść opublikowana przez MariuszZT
-
S4 Sedan
Dzięki za pozytywne opinie Co do spalania to miedzy 16-17l dlatego na pokład wejdzie instalacja gazowa. Niektórym może się to podobać, niektórym nie, ale jeśl ktoś umie liczyć a auto ma być do użytku codziennego to opłaca się zainwestować te ~5k w gaz Dekory- wiadomo ale to detal, z czasem się zmieni. Co do skrzyni to chciałem automat. A co do klimy czemu zakładacie najgorsze? Skąd przypuszczenia że to sprężarka?
-
S4 Sedan
Witam. Po 1.5 roku męki w b7 2.0TDi przyszedł czas na wymarzone V8.. Auto w 2007 r. przyszło od okupanta. Przed zakupem sprawdziłem Vin i wyszło ze do 2010r regularnie serwisowane w ASO. Ostatni wpis 2012r z przebiegiem 207 tyś. Z historii wyszło równie , że miała 2 szkody, jedna (jeszcze w Niemczech) to prawe tyle drzwi (wymienione poszycie na nowe, czujnik pokazuje ori pierwszą warstwę) a druga to zderzak i maska, generalnie nic co by zagrażało konstrukcji auta Coś o samym aucie.. Audi s4 sedan czarna perła 4.2 V8 BBK Tiptronic. Przebieg 221 tys.km Wyposażenie z ciekawszych to: Fotele skóra+ alcantara w pełnym prądzie i grzaniu Solardach Servotronic Pełen fotochrom Składane lustra Bose Roletki na tylne boczne szyby+ elektryczna na tylną Dołożone RNS-E w Aso- widnieje w historii. Łopaty w kierownicy Kilka fot: [/url] Oczywiście jest kilka spraw do ogarnięcia.. Np posypała się osłona na przegubie wału, choć myślę, że sam przegub też do wymiany.. Jak kupowałem auto to wysypał taki błąd: 18043 - Powertrain Data Bus: Missing Message from A/C Controller No i nie chodzi klima, choć raz klikając "na chama" ECON na klimatroniku klimatyzacja się załączyła.. Ale tylko raz.. Czy to wina klimatronica? Choć błąd po usunięciu nie wrócił, a klima nie chodzi dalej.. No i miałbym klika pytań do włascicieli BBK, ale to już na PM jeśli byłaby taka możliwość. Pozdro
-
Czarny S-line SRZEDAM
Ok, teraz jestem zdecydowany sprzedać Audi, czas na jakieś szybkie Quattro W zeszłym miesiącu wymieniłem sprzęgło i dwumas, oferta uczciwa, warto Audi A4 31700.00 PLN. Sulejówek - otoMoto.pl Przyznam się, że nawet nie wiem czy dobrze wyceniłem samochód, ceny są tak zróżnicowane w b7 ze szok..
-
Czarny S-line SRZEDAM
Po przesiadce z wcześniejszego auta.. Za bardzo brakuje Quattro, no i diesel w uszy trochę kuje Jak się sprzeda to dobrze, a jak nie to też dobrze, bo to na prawdę dobre autko.. Ale nie dla mnie jeszcze.. Na Avanta przyjdzie czas, mam 23 lata, więc chyba mogę sobie jeszcze dać czas
-
Czarny S-line SRZEDAM
Oddam w rozsądne ręce Audi A4 2.0 TDi 140KM 2005 S-LINE Oferta prywatna (3064561287) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Czarny S-line SRZEDAM
Co do żarników wybór padł na Philips X-treme Vision +50% Powiem szczerze, że cena za nie jest jakąś abstrakcją ale.. własnie, w życiu nie nie spodziewałbym się, że będzie taka różnica! Dają do 50% światła więcej. Droga jest doświetlona ******scie, a o poboczu nie wspominając- bajka. Warto zainwestować, gorąco polecam. ---------- Post dopisany 14-12-2012 at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 21:47 ---------- Chcę dołożyć PDC tył. Co jest mi potrzebne i czy dam radę sam to zrobić? Na jakie koszta muszę się przygotować?
-
Czarny S-line SRZEDAM
Ok, żarniki już namierzone.. Jutro auto umówione jest w R-Performance do Witka A tu dwie fotki.. ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Przeprawówka Co do stabilizacji to dalej nie uporałem się z tym, nie mam kompletnie na to pomysłu, a kontrolka na fisie wk***ia niesamowicie.. Nie sądze by czujnik można było wpiąć odwrotnie..
-
Czarny S-line SRZEDAM
Najprawdopodobniej padł mi starter w żarniku i mam dyskotekę w prawej lampie Wie ktoś gdzie mogę dzisaj lub jutro w przyzwoitej cenie kupić żarnik?
-
Czarny S-line SRZEDAM
Ile jest PS nie wiadomo bo hamowane nie było, ale myślę, że ~170. Co do planów to na pewno multi i pdc/kamera cofania
-
Czarny S-line SRZEDAM
Witam. Po sprzedaniu S3 przyszedł czas na kolejne autko. I można już tradycyjnie powiedzieć, że kupiłem coś zupełnie innego niż szukałem.. Tym razem miała być to benzyna o dużej pojemności a jest klekot Poważnie rozglądałem się za S4 b6, ale niestety w PL nie ma nic co byłoby warte ruszenia tyłka.. Kolega (tutejszy forumowicz, z reszztą) stwierdził, że może sprzedać mi swoją b7, zrobił mi bardzo atrakcyjną cenę więc grzechem było nie brać Ale wiem, że jeszcze trafi w moje ręce jakaś pięknie bulgocząca \8/ka Rodzinne kombi to tylko stan przejściowy Coś o aucie: A4 2.0 TDi S-line. Silnik BPW, zatem 8 zaworów. Rocznik 29.12.2005, więc można powiedzieć ze 2006. Przebieg 218 tyś km. W 100% bezwypadek Wyposarzenie: S-line (fotele, czarna podsufitka, lekka gleba itd..) Bixenon RNS-E Roleta przeciwsłoneczna za tylną kanapą Grzane stołki przód Zmieniara na płyty w schowku pasażera Pakiet chrom Tempomat Kolorowy FIS DRL Ori czarne szyby felgi ori S-line !7" Wykończenie wnętrza amelinowe Co w aucie jest zrobione: Wycięty DPF Nowe pompowtryskiwacze Nabita klima Wymienione sprzęgło (sztywny zamach) Nowy aku Nowa hydraulika silnika Zrobiony program Wymieniony kompletny rozrząd. Nowe żarniki bixenonu. W taki stanie autko zakupiłem Jedyne co muszę zrobić to pomęczyć kogoś ogarniętego odnośnie lamp. Na fisie wywala kontrolka od ich stabilizacji co jest bardzo irytujące... Z poprzednim właścicielem próbowaliśmy zrobić od nowa adaptację, zgodnie z instrukcjami z forum, ale niestety się nie udało. Gdyby było ktoś tak miły i mógł pomóc w temacie byłobym bardzo dźwięczny Komunikat na fisie wk..a niesamowicie. To co mnie drażni w autku to wewnętrzny S-line i z tyłu szyby na korbę Ale, że ja z tyłu nie jeżdżę to tak zostanie No i przydałyby się z tyłu czujniki cofania, miałem w S3 i tutaj tego brakuje, więc będzie- kwestia czasu. Tak samo Multi w kierze. Kilka fotek: ImageShack slideshow Jedyne co zdąrzyłem zmienić to z tyłu tablica bez ramki i śrub i gustowna vlepka na tylną szybę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Przybywam z A3-clubu Z racji ze od niedawna przesiadłem sie na Avanta to można by zasięgnąć trochę info.. Mam na dzieję pozytywnie spędzać czas na forum, a moze jakiś spot..? Pozdro