-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie: WAUZZZ4L3CD034885 WAUZZZ4L6FD009113 WAUZZZ4L7BD029221 WAUZZZ4L3CD034885
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie: WA1VMAFE9DD014166
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie: WAUZZZ4L7BD010376
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hej, bardzo proszę o rozkodowanie B8 VIN: WAUZZZ8K7AA184739
-
Skradzione
szkoda... choć może gdzieś jeszcze stoi we wrocławiu i się znajdzie Nawet fotki chyba z aukcji. Jak długo miałeś te autko ??? tak, fotki z aukcji. prawie 2 lata miałem auto, także zdążyłem się przyzwyczaić Też obstawiam że jakaś grupa działa i robią robotę jeb... skurwys... na policji mi powiedzieli, że co noc ginie ok 4/5 aut z VAGa
-
Skradzione
na szczeście miałem
-
Spoty wrocławskie
dokładnie okolice Krzyckiej 90 - zatoczka parkingowa przy dentyście http://a4-klub.pl/index.php?/topic/4723-skradzione/page-12#entry4158403
-
Skradzione
Wrocław Audi A4 B8 Sedan Dziś w nocy miedzy godziną 23:30 a 6:30 skradziono Audi a4 b8 przy ul. Krzyckiej 90 we Wrocławiu. Jeśli ktoś coś wie proszę o kontakt na priv albo tel: 663539966
-
Spoty wrocławskie
Jak by ktoś coś słyszał o skradzionej dzisiaj w nocy A4 B8 nr rej: DB 5258A na Krzyckiej - czarny sedan to proszę o info
-
B8 TrOOOOp
Jak ja u siebie olej wymieniałem, to mi gościu wlał 5,5L. Czyżby mieli wskaźnik przekręcony??
-
B8 TrOOOOp
A w markecie próbowałeś znaleźć ??
-
Spoty wrocławskie
Dawaj jakie cycuchy, ale tylko te które obracałeś a nie jakies tam z interneta stary, chcesz żeby Ci pół miasta pokazał? Oczywiście, oblookam z chęcią hehe
-
Spoty wrocławskie
w WDA powiedzieli 249zł
-
Spoty wrocławskie
Dzwoniłem tam, i gościu mi powiedział że ma za 150zł, ale nie wie czy to oryginalne Philipsy... bo wyglądają jak oryginalne, ale dobrze teraz podróbki robią... A w sklepach firmowanych przez Phihlipsa żarnik kosztuje ok 350zł... czyli różnica w cenie spora.. co o tym myślicie?
-
Spoty wrocławskie
A kojarzysz nazwę sklepu??
saiqard
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta