Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

saiqard

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Proszę o rozkodowanie: WAUZZZ4L3CD034885 WAUZZZ4L6FD009113 WAUZZZ4L7BD029221 WAUZZZ4L3CD034885
  2. Proszę o rozkodowanie: WA1VMAFE9DD014166
  3. Proszę o rozkodowanie: WAUZZZ4L7BD010376
  4. Hej, bardzo proszę o rozkodowanie B8 VIN: WAUZZZ8K7AA184739
  5. saiqard odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    szkoda... choć może gdzieś jeszcze stoi we wrocławiu i się znajdzie Nawet fotki chyba z aukcji. Jak długo miałeś te autko ??? tak, fotki z aukcji. prawie 2 lata miałem auto, także zdążyłem się przyzwyczaić Też obstawiam że jakaś grupa działa i robią robotę jeb... skurwys... na policji mi powiedzieli, że co noc ginie ok 4/5 aut z VAGa
  6. saiqard odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    na szczeście miałem
  7. dokładnie okolice Krzyckiej 90 - zatoczka parkingowa przy dentyście http://a4-klub.pl/index.php?/topic/4723-skradzione/page-12#entry4158403
  8. saiqard odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Wrocław Audi A4 B8 Sedan Dziś w nocy miedzy godziną 23:30 a 6:30 skradziono Audi a4 b8 przy ul. Krzyckiej 90 we Wrocławiu. Jeśli ktoś coś wie proszę o kontakt na priv albo tel: 663539966
  9. Jak by ktoś coś słyszał o skradzionej dzisiaj w nocy A4 B8 nr rej: DB 5258A na Krzyckiej - czarny sedan to proszę o info
  10. saiqard odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak ja u siebie olej wymieniałem, to mi gościu wlał 5,5L. Czyżby mieli wskaźnik przekręcony??
  11. saiqard odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A w markecie próbowałeś znaleźć ??
  12. Dawaj jakie cycuchy, ale tylko te które obracałeś a nie jakies tam z interneta stary, chcesz żeby Ci pół miasta pokazał? Oczywiście, oblookam z chęcią hehe
  13. w WDA powiedzieli 249zł
  14. Dzwoniłem tam, i gościu mi powiedział że ma za 150zł, ale nie wie czy to oryginalne Philipsy... bo wyglądają jak oryginalne, ale dobrze teraz podróbki robią... A w sklepach firmowanych przez Phihlipsa żarnik kosztuje ok 350zł... czyli różnica w cenie spora.. co o tym myślicie?
  15. A kojarzysz nazwę sklepu??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.