Treść opublikowana przez saiqard
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie: WAUZZZ4L3CD034885 WAUZZZ4L6FD009113 WAUZZZ4L7BD029221 WAUZZZ4L3CD034885
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie: WA1VMAFE9DD014166
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie: WAUZZZ4L7BD010376
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hej, bardzo proszę o rozkodowanie B8 VIN: WAUZZZ8K7AA184739
-
Skradzione
szkoda... choć może gdzieś jeszcze stoi we wrocławiu i się znajdzie Nawet fotki chyba z aukcji. Jak długo miałeś te autko ??? tak, fotki z aukcji. prawie 2 lata miałem auto, także zdążyłem się przyzwyczaić Też obstawiam że jakaś grupa działa i robią robotę jeb... skurwys... na policji mi powiedzieli, że co noc ginie ok 4/5 aut z VAGa
-
Skradzione
na szczeście miałem
-
Spoty wrocławskie
dokładnie okolice Krzyckiej 90 - zatoczka parkingowa przy dentyście http://a4-klub.pl/index.php?/topic/4723-skradzione/page-12#entry4158403
-
Skradzione
Wrocław Audi A4 B8 Sedan Dziś w nocy miedzy godziną 23:30 a 6:30 skradziono Audi a4 b8 przy ul. Krzyckiej 90 we Wrocławiu. Jeśli ktoś coś wie proszę o kontakt na priv albo tel: 663539966
-
Spoty wrocławskie
Jak by ktoś coś słyszał o skradzionej dzisiaj w nocy A4 B8 nr rej: DB 5258A na Krzyckiej - czarny sedan to proszę o info
-
B8 TrOOOOp
Jak ja u siebie olej wymieniałem, to mi gościu wlał 5,5L. Czyżby mieli wskaźnik przekręcony??
-
B8 TrOOOOp
A w markecie próbowałeś znaleźć ??
-
Spoty wrocławskie
Dawaj jakie cycuchy, ale tylko te które obracałeś a nie jakies tam z interneta stary, chcesz żeby Ci pół miasta pokazał? Oczywiście, oblookam z chęcią hehe
-
Spoty wrocławskie
w WDA powiedzieli 249zł
-
Spoty wrocławskie
Dzwoniłem tam, i gościu mi powiedział że ma za 150zł, ale nie wie czy to oryginalne Philipsy... bo wyglądają jak oryginalne, ale dobrze teraz podróbki robią... A w sklepach firmowanych przez Phihlipsa żarnik kosztuje ok 350zł... czyli różnica w cenie spora.. co o tym myślicie?
-
Spoty wrocławskie
A kojarzysz nazwę sklepu??
-
Spoty wrocławskie
Gdzie we Wro najlepiej kupić żarniki do bixeonów??
-
B8 TrOOOOp
A wydawało mi się, że gdzieś czytałem że do wymiany kierunku trzeba plastik nożem rozcinać, i że są zestawy naprawcze do tego...
-
B8 TrOOOOp
uff:) bo już się bałem, że trzeba będzie rozklejać reflektor Nie ma takich lamp, które trzeba rozklejać do wymiany żarówki. Jak wpadłeś na ten pomysł? A żarówka od kierunkowskazu??
-
B8 TrOOOOp
uff:) bo już się bałem, że trzeba będzie rozklejać reflektor
-
B8 TrOOOOp
Jest gdzieś instrukcja, jak wymienić żarnik? Bo nie mogę znaleźć. Trzeba lampę rozklejać do tego?
-
B8 TrOOOOp
Mam problem z jednym bixeonem. Po włączeniu pali się przez około minutę, i potem gaśnie, i pojawia się błąd w komputerze. Po wyłączeniu i włączeniu sytuacja się powtarza. Co jest do wymiany?
- B8 TrOOOOp
-
błąd samopoziomowania xenonów
Sama nazwa mówi tryb turystyczny czyli jak jedziesz do kraju tam gdzie jest ruch z innej strony To wyczytałem;) Tylko nie rozumiem, jaki to ma wpływ na pojawienie się błędu.
-
błąd samopoziomowania xenonów
Faktycznie, wyłączyłem go i działa dobrze. A co zmienia ten tryb turystyczny, że po aktywowaniu go wychodzi błąd?
-
błąd samopoziomowania xenonów
W VCDS odczytałem błąd w xenon range: 2988 - Left-Hand/Right-Hand Traffic Switchover Active 000 - - - MIL ON Freeze Frame: Fault Status: 11100000 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Reset counter: 148 Mileage: 121510 km Time Indication: 0 Date: 2014.01.21 Time: 21:13:30 W związku z tym chciałem przeprowadzić procedurę poziomowania reflektorów. Niestety w jej trakcie wyszedł błąd oraz pojawiło się ostrzeżenie na FISie: 01539 - Headlights Not Adjusted 005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation - MIL ON Freeze Frame: Fault Status: 11100101 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Reset counter: 148 Mileage: 121510 km Time Indication: 0 Date: 2014.01.21 Time: 21:13:29 Jak można naprawić usterkę? ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- Podczas odpalania auta pojawia mi się jeszcze komunikat na fisie: headlight range control: headlamp converter active. Range reduced i zaraz po nim: headlight range control defective i zapala żółta lampka.