Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mialo331

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mialo331 odpowiedział(a) na mialo331 temat w 2.8
    Tak kable sa nowki Bremi, na kablach nie widac przebicia, na starych owszem bylo widac, a teraz widac przebicia miedzy rdzeniem a korpusem cewki, wykrecilem swiece i iskra ma kolor lekko rozowy, wiec jest cos z pradem, tylko zastanawiam sie czy to przebicie moze byc od swiec np? maja duzy opor i prad uchodzi tam gdzie ma najlzej??
  2. mialo331 odpowiedział(a) na mialo331 temat w 2.8
    Przed momentem wrocilem do domu, bylem sprawdzac i popsikalem zraszaczem i widac iskry raz za czas, miedzy rdzeniem a korpusem cewki patrzac z gory. Czy te iskry przy cewce moga byc spowodowane przebiciem na swiecach ? Sa nowe z ngk 2 elektrodowe. ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- Na trasie spalanie wychodzi mi teraz 14 lpg /140 km/h
  3. mialo331 opublikował(a) temat w 2.8
    Czesc, mam problem z ukladem wysokiego napiecia, przynajmniej tak mi sie wydaje. Problem polega na tym ze silnik nie pracuje rowno, slychac ze gubi zaplony i szarpie nim na wolnych obrotach. Jest moment ze odpale go i pracuje rowno, wymienilem swiece, przewody wn, i cewke z tym ze na uzywke... W nocy jak uzyje zraszacza to widac blyski w okolicach rdzenia cewki.. Mozliwe ze 2 cewki sa nie sprawne? Czy moze przebicie spowodowane jest przebiciem na swiecach? Swiece sa nowe ale teraz tyle jest fakeow ze biore to pod uwage, czy moze przez to ze jakis czujnik szwankuje?Czy moze przez to ze slaba masa? Pomozcie:wallbash:
  4. Witam, pytanie do Was, mam auto byla przekladana tam skrzynia z TIP TRONIC na MANUAL i teraz pytania, czy jest mozliwe by ASR dzialal w manualu?Kolejne to tempomat nie dziala, i na dodatek VAG komunikuje blad usterka pamieci ROM ECU. Niewiem co teraz zrobic , czy przelozyc sterownik ECU z manuala? Dodam ze sprzeglo mi ciezko pracuje i bierze u samej gory, nie chce sie ladowac w koszty ze sprzeglem, mozliwe by za to ze ciezko pracuje pedal byla winna pompka albo wysprzeglik?
  5. jesli mowimy o samej misie to cena fakt kosmos, ale jesli mowimy o dolnym korpusie nad misa to cena adekwatna do roboty
  6. Z tego co widzialem u siebie to miska jest JEDNA i powiem Tobie ze nie slyszalem o 2 misach w silniku jak zyje..nie mowie ze niema ale w normalnych autach osobowych jeszcze sie nie spotkalem... To ze nie sa zabezpieczone to fakt..sa na rowni z drazkiem stabilazycjnym i byle wiekszy kraweznik i mozna zlapac misa
  7. Termostat skoro nawet nie podal na maly obieg wody.
  8. A cewki zaplonowe koledzy sprawdzali?Opornosc po strone wtornej
  9. Kup zwykly przewod zbrojony danej srednicy i opaske zaciskowa i tyle:), to tylko waz od ezektora
  10. By byl zle ustawiony to Vka nie odpali , czujniki mijac sie beda i jeden nie poda impulsu do Ecu i albo iskry bedzie brak albo paliwa. Zobacz wiazke czy nie przetarta
  11. Na moje krokowiec sie wiesza, wyjac przeczyscic
  12. A mi sie wydaje 1.5 tys cena optymalna, przynajmniej dla mnie gdybym to robil , dzien mu przy tym zejdzie caly napewno. Troche bebechow jest tam przy ACK by go wytargac spod maski, a warsztat wiadomo musi zarobic , prad , zus, amortyzacja narzedzi no i sam mechanik tez musi zarobic doliczajac jeszcze czyns. 1tys zl moze wziasc pan kaziu w garazu co bedzie to meczyc a nie robic a zejda mu 2 dni... ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- A co bym sprawdzil na twoim miejscu to czy ezektor jest sprawny i czy on sie do tego wycieku nie przyklada, bo jak wiadomo silnik niema gdzie wypuszczac powietrza z korby i robi miejsce gdzie mu lzej
  13. Na moje to moga sie roznica np lapami a je przekrecisz ze swojego silnik , osprzet przekrec ze swojego winien spasowac
  14. Witam, takowy problem - chce klime wlanczyc zapala sie sniezynka ale sprezarka i wiatrak sie nie wlancza, zauwazylem ze jedna kosta pod lewa lampa byla rozpieta , spialem ja i wiatrak pracuje caly czas mimo wylaczenia klimy, to wypialem wtyczke od czujnika przy chlodnicy od klimy to sie wylaczyl ale klima i tak nie dziala, sprezarka nie ruszy i niewiem czy winic ten czujnik?
  15. Witam, mam mam taki problem z halasem jaki wydobywa sie z glowicy. Odpale silnik i cos mieli niby stuka przygazuje do 3 tys i jak reka odjal. Problem pojawia sie jak silnik postoi pare godzin. i teraz niewiem czy pompa oleju nie domaga, czy moze zawor nie trzymie co jest w glowicy?Cisnienia oleju nie mierzylem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.