Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaRone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaRone

  1. lukaRone odpowiedział(a) na lukaRone temat w Audi A4 B8
    Dzięki za podpowiedź
  2. lukaRone odpowiedział(a) na lukaRone temat w Audi A4 B8
    Dzięki bardzo takiego będę szukał ---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ---------- Sprawdziłem na allegro trochę tego jest ale z różnymi literami na końcu litera ta oznacza kolejne fazy produkcji czy może coś jeszcze?
  3. lukaRone opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam czy zna ktoś numer modułu sterującego haka co odłącza parktronik mieści się w bagażniku w prawym schowku?
  4. dzięki wieczorkiem podziałam ---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ---------- Dzięki waszej pomocy sukces został osiągnięty:banan:
  5. lukaRone opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam miesiąc temu kupiłem auto zaniepokoiło mnie jednak ,że gdy przekraczałem 120 km/h autem poszarpywało i trochę z ciągało na prawo efekt podobny jak brak wyważenia kół myślałem że to wina 18" kół , założyłem zimówki i to samo pojechałem więc sprawdzić stan zawieszenia wykazało amorki na przodzie 72% -59% a na tyle 56%- 46% więc raczej do wymiany Jakie amorki polecacie do tego modelu?
  6. Dzięki za podpowiedź jednak się nie udaje :thumbdown:wchodzę w car ustawienia door raz on raz off i bez zmian może ktoś ma jeszcze jakieś sugestie
  7. witam czy możliwe jest ,że w b8 avant bagażnik otwiera się tylko ze środkowego przycisku pilota???? jest to bardzo uciążliwe bo gdy wypuszczam pasażerów i chcą zabrać z bagażnika jakieś graty to muszę zgasić silnik i otworzyć bagażnik.... porażka:facepalm: a gdy nawet otworzę przyciskiem otwierania wszystkich drzwi to klapa pozostaje zamknięta . Może można to jakoś odblokować lub zamontować otwieranie gdzieś przy kierowcy? jest tam jakaś instalacja już pod to?
  8. Witam z nad morza --niema to jak 4 koła:banan:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.