Treść opublikowana przez dany1135
-
[B5 ADR] Czy będzie pasować miska olejowa od 1.8 bez turbo ?
tak wiekszosc katalogow pokazuje ze miski sa takie same. Tak jak to pisal Tom77 . a wiec szukaj nawet od 1.8 turbo.
-
[B5 ADR] Proszę o opinie na temat tego silnika
A wiec sie dopisze ADR-a mam 3 lata i z jego uzytku jestem zadowolony .czestymi doleglosciami w tych silnikach jest niewielki wyciek z pod chlodniczki oleju ,niesprawnosc termostatu.Co do wymiany rozrzadu wymienialem caly z napinaczami po 140tys.oprocz pompy wody.nastepna zrobie przy 200tys. tylko sam pasek.wraz z lancuszkiem rozrz.i jego napinaczem.Jesli bedziesz sie stosowal do tego co pisal tomcio1600 to powinienes byc z ADR zadowolony pozd.a i czesty problem z falujacymi obrotami
-
[B5 ADR] Membrana
witam to samo mialem i wymienilem to kolanko na nowe ta membramka ma byc na stale a do czego służy to nie wiem moze ktos inny z kolegow bedzie wiedzial .A i bledow tez przed wymiana nie mialem pozd.
-
[B5 AEB] Gdzie jest odma i jak ją wyciągnąć ?
http://dany1135.wrzuta.pl/obraz/nvSEuGiSZt/ .Wtam tu sie znajduje odma http://dany1135.wrzuta.pl/obraz/mWAGdoYVbr/ a tak wyglada po wyjeciu a znajduje sie pod kolektorem ssacym.Peknieta lub nieszczelna odma jest tez przyczyna falujacych obrotow. pozdrawiam
-
[B5 ADP] Problem z kompresją w układzie chłodzenia
witam ta tem. co Ci pokazuje to 103 st. nie wiem ale mi po wymianie termostatu na ori. to nie przekraca 90st. :
-
[B5 ADR] problem z układem chłodzenia
witam jaos wczoraj zmienialem termo.na nowy ori.i zalalem nowy plyn odpowietrzylem na wezu do nagrzewnicy,i jest wszystko ok.90 st.bite.Wiec kolega plama niech tam probuje odpowietrzyc.
-
[B5 ADR] Numer weza do wspomagania
8D1 422 893 AL to ten numer
-
[B5 ADR] Sila dokrecenia łożysk?
Slicznie dziekuje za szybka pomoc .temat mozna zamknac.
-
[B5 ADR] Sila dokrecenia łożysk?
Witam wszystkich czy ktos wie z jaka silą dokrecic śruby łożysk kół przednich? z gory dziekuje
-
[B5 ADR] Wymiana łożysk
dzieki ale tutaj to ze 150 ale euro :gwizdanie:i bede potem czywszystko dobrze dokrecone
-
[B5 ADR] Wymiana łożysk
Witam zamierzam wymienić łożyska z przodu ? Mam pytanko czy ma ktoś schemat przedniego zawieszenia, bo za bardzo nie wiem od czego zacząć ? Z góry dzięki
-
[B5 ADR] Jak włączę klimatyzację to spada moc
witam to macie cos nie tak . bo ja smigam w bardzo wysokich temperaturach i spadek jest maly tylko przy ruszaniu .
-
[B5 ADR] Zmiana oleju z mineralnego na półsyntetyczny - czy jest możliwa ?
dzieki to zmieniam na mobila tyle ze polsynt. jaki to symbol bedzie? sory za tyle pytan ale na pewno nic sie nie stanie z motorem? bo mam obawy a mechanicy tutaj w hiszpani sa do bani
-
[B5 ADR] Zmiana oleju z mineralnego na półsyntetyczny - czy jest możliwa ?
ale czy sie nie roszczelni? proszę o podpowiedz
-
[B5 ADR] Zmiana oleju z mineralnego na półsyntetyczny - czy jest możliwa ?
Witam mam pytanie co do oleju? mechanik zalał do mojego auta olej mineralny ?auto ma przejechane 169tys. a na tym oleju ok.15tys.a jest to mobil mineral..i chciał bym wymienic na połsyntetyk ale??? :mysli:i tu pytanie do fachowców czy sie motor nie roszczelni ? dzieki
-
[B5 ADR] O co chodzi w tym błędzie ?
18010 P1602 Terminal 30 źródła zasilania (B+) – niskie napięcie.witam wyskoczyl mi ten blad ?i nie wiem co oznacza aku mam nowe?
-
[B5 ADR] Problem z odkręceniem śruby kontroli oleju ?
pospawane wymieniony .pozdrawiam.dzieki za pomoc
-
[B5 ADR] Problem z odkręceniem śruby kontroli oleju ?
jutro bedziemy spawac jak odkrece dam znac dzieki
-
[B5 ADR] Problem z odkręceniem śruby kontroli oleju ?
nad tym spawaniem tez myslalem ?tylko czy nic sie nie stanie zkarterem ?pod wplywem temperatury?
-
[B5 ADR] Problem z odkręceniem śruby kontroli oleju ?
witam chciałbym wymienić olej w skrzyni biegów ,ale ktoś już próbował to robić i tak zjechał imbus ze nie mogę go odkręcić proszę czy ktoś ma jakiś dobry sposób na odkręcenie śruby wlewu oleju? a może mogę go wlać w inny sposób do skrzyni .A jest manualna.
-
[B5 AHH] Demontaż poduszki powietrznej
witam zgadzam sie z kolega odlacz aku i bez problemu mozesz zdiac poduche tym wlasnie kluczykiem.pozdraw.
-
[B5 ADR] Jak przeczyścić przepływomierz powietrza ?
witam daj znac ?jaki bedziesz miał efekt po wyczyszczeniu?bo tez chce sie do tego zabrac?pozdraw.i milego czyszczenia.
-
[B5 ADR] Jak nie użytkowac silnika - smoła w silniku - przyczyna: olej mineralny
Witam co do tego minerału ?jak kupiłem moje autko mialo 142.tys.przebiegu teraz ma prawie 170ts.i nie wiem czy by było dobre dla silnika zalanie go polsyntetykiem?od kupna ja robilem 3 razy wymiane .co do temperatur tutaj w hiszpani to nie spadaja po nizej zera .i teraz niewiem czy bedzie to dobry pomysl zmiany mineralu. mobil na polsynt.i czy sie nie rozszczelni?dzieki za opinie.
-
[B5 ADR] Jak nie użytkowac silnika - smoła w silniku - przyczyna: olej mineralny
widok mię trochę przeraził ?ja mam mobila mineralne.tyle ze wymieniam regularnie.i nie wiem co o tym myslec?
-
[B5 ADR] Jak nie użytkowac silnika - smoła w silniku - przyczyna: olej mineralny
witam to wyglada strasznie :gwizdanie: ale czy to jest przyczyna oleju?