Treść opublikowana przez pietrek505
-
"+" po odpaleniu silnika?
Dziękuję za odpowiedz mi chodzi właśnie o to gdy uruchomi się silnik (zapali) to zapalą się właśnie diody a po przekręconej pozycji (zapłoń) żeby nie świeciły żadne coś w stylu automatycznego włącznika świateł
-
"+" po odpaleniu silnika?
Witam, koledzy montuję właśnie światła do jazdy dziennej. Poszukuje plusa po odpaleniu silnika? Gdzie go znaleźć pomoże ktoś?
-
Proszę o ocene logów Turbo zbyt późno wstaje
prosto z grodzi ?
-
Proszę o ocene logów Turbo zbyt późno wstaje
Tak
-
Proszę o ocene logów Turbo zbyt późno wstaje
Cześć przepraszam za długi czas odpisu, praca za granicą. Tak sztanga opada samoczynnie i chodzi dosyć lekko. Dołączam jeszcze nowe logi: Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Proszę o ocene logów Turbo zbyt późno wstaje
od dawna nie ma ---------- Post dopisany 12-02-2013 at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2013 at 14:59 ---------- Koledzy czy ktoś ma jakiś pomysł?
-
Proszę o ocene logów Turbo zbyt późno wstaje
Była wypalona uszczelka na kolektorze wydechowych tzn pod rurką łącząca EGR z kolektorem wydechowych. Gdzie szukać przyczyny dalej?
-
Proszę o ocene logów Turbo zbyt późno wstaje
Koledzy proszę o ocenę nowych logów Log (0 - 003) Log (1 - 010) Log (2 - 011) Log (3 - 008,008)
-
Dziwne zachowanie kierownicy maglownica?
Sprawa do zamknięcia. Po wymianie maglownicy zaczeło trzepać jeszcze bardziej ze nie dało sie jechać okazało sie ze do tego ocieliły sie oponki Wymieniona Maglownica zlikwidowane kola
-
Dziwne zachowanie kierownicy maglownica?
Witam, od nie dawna mam problem z samochodem. Sprawa polega na tym ze wyczuwalny jest luz na postoju przy wyłączonym silniku na wysokości drążka kierowniczego wiec go wymieniłem. Sprawa nie ucichła i dalej jest tak samo. Luz jest na łączniku drążka z maglownica (Lewa strona). Podczas jazdy gdy skręcę w lewo; kiedy kierownica wraca to punktu zero czuć takie przeskakiwanie, szarpanie i wraca do punktu zero. Czy może być to maglownica i przekładnia. Dodam że z Maglownicy nie cieknie i nie ma ubytków płynu od wspomagania.
-
1.9 TDI Zuzyte pompowtyskiwacze ?
Zrób porządne LOGI, statyczne i dynamiczne widac że pompki padają
-
Proszę o ocene logów Turbo zbyt późno wstaje
Właśnie dziś tak robilem podniosłem go na podnośniku i nic nie było słychać ślychac dopiero pod obciążeniem
-
Proszę o ocene logów Turbo zbyt późno wstaje
Turbina jest nowa z nowym srodeczkiem korasem załorzona w Marcu. Podczas jazdy samochodem slychać sycznie cos w stylu odrzutowca. obok IC
-
Proszę o ocene logów Turbo zbyt późno wstaje
Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Koledzy oceńcie te logi i poradźcie mi coś? Dziura czy n75?
-
[B5 AJM] Olej,paliwo w komorze spalania / Ropa w oleju AJM
Zakonczylo sie wytartymi gniazdami PD Nowa głowica i wszystko smiga
-
[B5 AJM] Błąd ABS pompowtryskiwacze ?? Proszę o analizę logów
DAJ LOG 013 018 004 018 023 stat i dynamiczne
-
Proszę o ocene logów Turbo zbyt późno wstaje
Turbo nie doładowuje... Sztanga chodzi lekko sprawdzałem 13
-
Proszę o ocene logów Turbo zbyt późno wstaje
zobacz na 11 BS http://vaglog.rtnet.pl/pietrek505_76902.html celuje w krociec lub vacum
-
Proszę o ocene logów Turbo zbyt późno wstaje
Witam, proszę o ocenę logów:/ Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/pietrek505_76773.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/pietrek505_76772.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/pietrek505_76774.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/pietrek505_76775.html
-
[B5 AJM] Olej,paliwo w komorze spalania / Ropa w oleju AJM
Witam, dziekuje za odpowiedź wydaje mi się ze wcześniej ropa dostała się przez urwaną śrube popowtryskiwacza. Po drugim strzale nie odnotowałem ropy w oleju... Jak poznać ze jest skrzywiony korbowód lub pęknięty tłok?
-
[B5 AJM] Olej,paliwo w komorze spalania / Ropa w oleju AJM
W cylindrach był olej olej
-
[B5 AJM] Olej,paliwo w komorze spalania / Ropa w oleju AJM
PD zamontowane prawidłowo wg ELSY czyli osadzone prostopadle- Wymiary zostały zachowane , skok pompowtryskiwaczy wyregulowany śruby odkrecone o 180 w tyl. Wiec czapka w góre?
-
[B5 AJM] Olej,paliwo w komorze spalania / Ropa w oleju AJM
Witam, Opisze po krótce co sie stało w moim AJM Wracając z pracy do domu nagle zaczęło coś rzucać silnikiem zatrzymałem się, wyłączyłem silnik i tak scholowałem do do domu. Rozkręciłem pokrywę okazało sie że wyrwało śrubę pompowtryskiwacza. Wymieniłem śruby wyreg. pompowtryskiwacze zadowolony zapilem silnik pochodził ok 5 min i zgasł; zablokowało silnik. Zdesperowany wyciągłem wszystkie Wtryskiwacze, podniosłem samochód do góry i obrociłem silnikiem kręcać kołem (wbiłem 5-ty bieg) z 3 cylindra wyrzuciło ok 1 litr oleju który rozbryzgł sie po scianie garażu i całym silniku. Po czym można było obracać silnikiem więc wypapowałem wszystki olej ponownie ustawiłem PD(Zalałem nowy olej). Gdy probowałem odpalic motor krecił normalnie gdy zapalil pochodził ponownie ok 5s i zgasł. Wyciagłem PD i znowu dużo oleju z ropa. Spusciłęm ok 8 litrów oleju. Co może być przyczyną - uszczelniacze Pd wymienione; ubytków płynu chłodniczego brak, przy obracaniu silnikiem coś syczy i jest efekt tgz bulgotania po czym ustaje. Proszę o pomomoc
-
[B5 AJM] Szrpie lewarkiem pow. 2000 RPM
Witam moj problem polega na tym iz strasznie rzuca lewarkiem i buda powyzej 2000 Rpm gdy sciagne noge z gazu ponizej 2000rpm przestaje przy ruszanie rowniez nie ma problemu. Prosze o pomoc pozdrawiam
-
[B5 AJM] Pytanie do znawców padły dwie turbiny ?
Przewód doprowadzenia zakladałem używany ktorego wcześniej przedmuchałem lecz nie sprawdzałem powrotu. Silikonem nic nie robiłem. Zrobiłem ok 800 km po wymianie turbo. Dziwny odgłoś tgz piszczenie balona słychac na zimnym motorku, na ciepłym to ucicha...