Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o ocene logów Turbo zbyt późno wstaje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podmien n75,jak sie nie polepszy zrob jeszcze raz z 5 logow 011-ale do 4200 od 1500

Opublikowano

moze tandem siada/badz krociec poluzowany

Opublikowano

albo zapieczone bo turbo ma tendencje do przeladowania,tylko ze log za krotko zrobiony.

Opublikowano

Mam pytanie. Turbo przeładowuje czy nie doładowuje? Owszem kolega ma rację turbiny w WV mają tendencję do zapiekania się w środku po prostu zbiera się nagar. Zobacz czy grucha na turbo pracuje i czy w pełnym zakresie, jeżeli się przycina to jest zatarte.

Opublikowano
  • Autor
Mam pytanie. Turbo przeładowuje czy nie doładowuje? Owszem kolega ma rację turbiny w WV mają tendencję do zapiekania się w środku po prostu zbiera się nagar. Zobacz czy grucha na turbo pracuje i czy w pełnym zakresie, jeżeli się przycina to jest zatarte.

Turbo nie doładowuje... Sztanga chodzi lekko sprawdzałem 13 :)

Opublikowano

podcisnienie do sztangi tez masz?

---------- Post added at 13:53 ---------- Previous post was at 13:50 ----------

jezeli wszystkie rurki masz w porządku i sztanga czy grucha chodzi w pełnym zakresie to sprawdz zaworek.

Opublikowano

od 3tyś doladowanie rosnie w gore i nie spada.1.3 bar na zadanym 1.05 to niedoladowanie? Zajrzyj do zaluzji w turbo

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

podmien n75 n18 i powtórz logi ,ale jak dla mnie geometria zapiczona w srodkowym połorzeniu bo na dole nie doładowanie a od 2600 masz przeładowanie z którym regulacia se nie radzi

Opublikowano

turbina nie ma luzow na wirniku?

Opublikowano
  • Autor
turbina nie ma luzow na wirniku?

Turbina jest nowa z nowym srodeczkiem korasem załorzona w Marcu. Podczas jazdy samochodem slychać sycznie cos w stylu odrzutowca. obok IC

Opublikowano

Weź sobie kogoś drugiego niech Ci pogazuje na postoju a Ty posłuchaj gdzie ten odrzutowiec siedzi i moze cos wynajdziesz :)

Opublikowano
  • Autor
Weź sobie kogoś drugiego niech Ci pogazuje na postoju a Ty posłuchaj gdzie ten odrzutowiec siedzi i moze cos wynajdziesz :)

Właśnie dziś tak robilem podniosłem go na podnośniku i nic nie było słychać ślychac dopiero pod obciążeniem

Opublikowano

Posprawdzaj węże czy nie pęknięte, chyba że masz ICka dziurawego?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

jest o wiele lepiej , ale bez szalu ....

co zrobiles ?

Opublikowano
  • Autor

Była wypalona uszczelka na kolektorze wydechowych tzn pod rurką łącząca EGR z kolektorem wydechowych. Gdzie szukać przyczyny dalej?

Opublikowano

katalizator jest ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.