Treść opublikowana przez Jaco90
-
Spryskiwacz
Teraz tylko liczę na temp na plusie Też mi się przewód rozczepił od tylnego spryskiwacza , tyko na poziomie pedałów ( koło wiązki przewodów). Dość szybko z tym się uporałem , dlatego tył gra Tylko cały czas myślałem że pierw powinien puścić przód a później tył , a tu na odwrót;p No chyba ze się gdzieś rozszczepił , ale to by mi piana z dysz nie leciała chyba
-
Spryskiwacz
Z tym może być ciężko :/ Garażu nie posiadam , i mieszkam w mieście, więc tu większości parkingi.
-
Spryskiwacz
Dziś właśnie 3 godzinki spędziła audica w garażu. Tylny spryskiwacz puścił , lecz przód nadal nie , pieni się tylko minimalnie.
-
Spryskiwacz
Więc tak problem rozwiązany po części. Na kostce napięcie było, lecz silniczek nie wydawał oznak życia. Okazało się że jednak zamarzł ponieważ w środku był lód, wypłukałem go pod gorącą wodą, i silniczek już działa Teraz tylko kwestia kiedy puści lód z przewodów.
-
Spryskiwacz
Mam jeszcze 1 pytanko. Mój Avant jest z 97 roku z listopada. Tam jest tylko 1 zbiorniczek spryskiwaczy czy 2? Dziękuje za pomoc. Jutro sprawdzę te bezpieczniki , bo jeśli ma 2 zbiorniczki to na pewno bezpiecznik ponieważ nagle przestał działać spryskiwacz z przodu i tyłu. ---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ---------- Niestety sprawdziłem. Bezpiecznik jest cały.
-
Spryskiwacz
A wiecie może który to bezpiecznik ? i gdzie się znajduje ? Sory że tak pytam mam to autko niecałe 2 tygodnie.
-
Spryskiwacz
Witam. Otóż mam problem ze spryskiwaczami. Prawdopodobnie był wlany płyn letni i zamarzł , ponieważ zaraz po kupnie działał. Mimo długich tras ciągle nie działa chociaż od silnika jest ciepło. Najbardziej zastanawia mnie dlaczego nie słychać pracy pompki spryskiwacza ? Tak ma audi czy padła? Chciał bym się dowiedzieć także , gdzie ona się znajduje? We wcześniejszym aucie miałem osobne zbiorniczki z pompkami do przedniej szyby i do tylniej , tutaj jest chyba jest 1? Pozdrawiam
-
Termostat czy czyjnik ?
Dziś podczas jazdy włączyłem klimatronica na kanał 51 temp normalnie rosła dość szybko , ponieważ po jakiś 5km doszła do 90st i tak już zostało , lecz na kanale 49 pokazywało mi dziwne rzeczy, coś typu -1 Więc faktycznie to raczej czujnik a nie termostat , bo wskazówka się nie rusza , ale klimatronic pokazuje co innego. Dziękuje za pomoc. ;]
-
Termostat czy czyjnik ?
Możliwe, bo chyba nie możliwe żeby temperatura potrafiła tak gwałtownie spaść?
-
Termostat czy czyjnik ?
Witam. Otóż zauważyłem w swojej A4 skoki na wskaźniku temperatury. Tzn podczas jazdy wskazówka dochodzi do 90st , lecz nagle spada do 60st w ciągu 5 sekund. Następnie znów rośnie i zostaje na 90st , lub już nie wzrasta wcale i pokazuje cały czas 60st. Wiem że są jakieś kody na klimatronicu , że można tam sprawdzić temp. Lecz nie bardzo rozumiem jak w to wejść, który guzik przytrzymać , i co następnie. Jeśli ktoś by mógł mi wyjaśnić krok po kroku co wciskać będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam Jacek
-
Nacięta Opona
Głębokość tego nacięcia to jakieś 2mm w najgłębszym miejscu. Auto dopiero zakupiłem, muszę kupić zimówki ponieważ nie mam, myślałem że chociaż letnich nie bd musiał kupować na wiosnę
-
Nacięta Opona
Witam Otóż ostatnio zauważyłem lekko naciętą oponę , a nie chce jechać do wulkanizatora, który zacznie mi wciskać inną oponę lub łatki czy coś w tym stylu. Proszę o rade odnośnie czy to trzeba załatać? Czy się da ? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.