Treść opublikowana przez steryd81
-
Metalowy wężyk od smarowania turbo
Witam panowie poci mi sie turbo włąsnie z tego metalowego wężyka czy tam jest taka uszczelka medziana jak w śrubie spustowej oleju dobrze myslę ?
-
Mała moc silnika.
Wiesz to było z 5 lat temu i znajomy mechanik dałem 200zł za całość wyjecie rozebranie czyszczenie i założenie turbo pewnie teraz wiecej krzyczą za taki zabieg ale tak jak koledzy pisżą zrób logi u mnie ewidetnie cieło sie turbo po 120 zero mocy po zatrzymaniu wył i włączeniu zapłonu wszytsto oki reset miał ale jak znowu rozpedzałem do 120 to znowu go odcinało i był błąd o ciśnieniu doładowania ZRÓB LOGI bo może to n75 u mnie zostały wykluczone najpierw n75 i weżyki itp wiec LOGI i bedziesz wiedział na czym stoisz
-
Mała moc silnika.
Kiedys w passace b5 afn miałem to samo 120 km/h i wiecej nie chciał jechac tracił moc po czyszczeniu turbo jak ręką odioł
-
Mała moc silnika.
Wpada w tryb awaryjny zapieczone masz kierownice w turbo pewnie
-
Zamarzające wycieraczki.
Mój sposób na zamarzające wycieraczki to oskrobanie z lodu a nastepnie spsikanie ich płynem odmrażaczem do szyb pomaga:banan:
-
Wąż turbiny - czy ktoś go regenerował domowymi sposobami?
I tak bedziesz musiał wymienic a narazie doraźnie kup taśme power tape patexa i go dokładnie owiń
-
Pompa w baku
z tego co widze masz 2001r ja mam 2000r może poźniej była montowana
-
Pompa w baku
Ja mam AJM i żadnej pompy w baku nie słyszę a na dodatek żonce całkiem niedałwno zabrakło paliwa bo zle była ustawiona wskazówka od ilosci paliwa i dolałem 10 l musiałem chochlować bardzo długo żeby odpalił a kiedys miałem podobną sytucje tylko w a3 tam miałem axr i po krótkim kreceniu cyknoł
-
Jak to jest z tymi olejami LongLife. Dylemat po opini pewnego mechanika...
Chryste
-
[B5 AFN] Odpowietrzanie układu chłodzenia - uciskanie węża przy chłodnicy
Kupiłem wahlera miałem wziąć gates ale akurat brakło a ten jak narazie spisuje sie super moj kolega jest kierownikiem hurtowni z gratami i mówił mi że nie miał reklamacji na wehlera
-
[B5 AFN] Odpowietrzanie układu chłodzenia - uciskanie węża przy chłodnicy
I co było? Termostat i odpowietrzyłem dokładnie i jest ok 90st trzyma
-
Spadek mocy
Tragedia z tym olejem jak ma to smarowac tak czułe pompowtryski zmieniaj ten olej jak najszybciej ja w mojej jak kupiłem maiłem zalany mobil pek life 5w50 tez wylałem go biegusiem teraz mam matula specific 5w40 i ładnie hula:decayed:
-
[B5 AFN] Odpowietrzanie układu chłodzenia - uciskanie węża przy chłodnicy
Witam panowie a w moim ajm też mam problem nie osiaga 90 st c i ciągle jest zimny płyn w zbiorniczku dolny wąż również czy to termostat ? ---------- Post dopisany 15-12-2012 at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2012 at 22:49 ---------- zrobione:wink: