Treść opublikowana przez shadowrunner
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czołem! Nie pracowałeś przypadkiem w GT w Toruniu?
-
[B5 AEB 1.8 T] Granatowa Audi-Anka Torun
Nie wiem czy nie spotkaliśmy się na polnej w zeszłym tygodniu, albo bardzo podobna audika do twojej
-
[A4B5 AEB] Czerwona strzała 1.8T... początek zabawy
nie na broniewskiego ale na tym osiedlu a wy też na bydgoskim ? klapa na razie zostaje bo lotka żonie się podoba ! poza tym jej plus to że przy cofaniu widzę koniec klapy bo wcześniej hatchbackiem jeździłem... ale może pomyśle o tych listwach które masz na sprzedaż, waham się bo myśle żeby te drewna spróbować okleić folią czerwony carbon - na drzwiach i przednia a radio na czarno. ale to jeszcze pomyśle. ---------- Post dopisany 24-02-2013 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 19:57 ---------- pierwszy nie mod ale od czegoś trzeba zaczać: renowacja gałki zmiany biegów: Było: Jest: w wozie: niestety jak zwykle nie obeszło się bez wtopy klej wszedł w reakcję z dekielkiem i lekko rozpuścił nadruk... ale tymczasowo tak zostaje : a niedługo mam nadzieję założyć na tył lampy polift, technicznie popracować nad małymi mankametami i zbieram kasę na przód lift i fele na razie 17''
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
moja chyba w październiku dziewczyny w końcu pełnoletnie będą !
-
[A4B5 AEB] Czerwona strzała 1.8T... początek zabawy
Lampy tył i przód to w pierwszej kolejności chyba będę robił. Co do lotki to była montowana jeszcze przez tych niemców w jakimś salonie tuningowym, ma też światło stopu dodatkowe więc pewnie trzeba by całą klapę zmienić.
-
[A4B5 AEB] Czerwona strzała 1.8T... początek zabawy
witam, to i ja wrzucę swoją A4. Kupiona w germanii przez kuzyna, potem ja ją odkupiłem. Wszystkiego o niej jeszcze nie wiem ale zgłębiam temat systematycznie Audi A4 Sedan produkcja: 1995r silnik: 1,8T AEB 150KM skrzynia: manualna lakier: czerwony wyposażenie: - 4x el. szyby - climatronic - elektrycznie sterowane lusterka - centralny zamek - podłokietnik przód i tył - lusterka w kolorze - ABS i wspomaganie kierownicy - tapicerka welurowa - głośniki x8 (radio oryginał BOSE) - LPG sekwencja Plany: - reflektory z polifta (przód - tył) - kierownica polift lub s4 - oklejenie drewnopodobnych listew (3M czerwień/czerń) - felgi alu - gleba - fotele skóra - potem będę myśleć dalej Zdjęć wrzucę jak porobię porządne, na razie takie sobie z tele. (szału bez):
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Koledzy, o której spocik w Toruniu w ten weekend? Bo nie wiem czy zdążę przybyć z trasy.
-
A4 B5 95' przed lift - czy te lampy bedą pasowały
dzięki za radę, jak zrobi się cieplej i czasu będzie więcej to będę działał w tym kierunku
-
Centralny zamek - klamka kierowcy
Ok, teraz jestem na wyjeździe ale jak wrócę to napiszę co mi dokładnie potrzeba. Co do klamki to tak myślę że pewnie źle ją wpiął. a co do części to z jego opisu to rozwaliło się to: audi drzwi photo by shadowrunner_album | Photobucket
-
A4 B5 95' przed lift - czy te lampy bedą pasowały
czytałem na forum większość w tym temacie, po prostu jestem laikiem w tym temacie a zgodnie z opisem tych reflektorów wynika że powinny pasować do wersji przedliftowej dlatego chciałem się upewnić. jeśli nie to ok, będę kombinował jak to zrobić.
-
A4 B5 95' przed lift - czy te lampy bedą pasowały
cześć koledzy, mam pytanie czy do A4 B5 r95 przed lifem będą pasowały te lampy (bez przerabiania - cięcią, gięcia : OŚWIETLENIE - NOWE REFLEKTORY AUDI A4 S4 B5 95- DEPO KOMPLET SOCZEWKA - DEPO ewentualnie: OŚWIETLENIE - NOWY REFLEKTOR AUDI A4 S4 95- SOCZEWKA H7/H7 PRAWY - DEPO plus OŚWIETLENIE - NOWY KIERUNKOWSKAZ AUDI A4 BIAŁY TYP BOSCH CLEAR PRAWY - DEPO bo wyglądają fajnie i z opisu wynika że pasują do modeli z 94 - 95. Może ktoś je montował już , to poprosiłbym o linka do jakichś fotek jak to wygląda.
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
Witam wszystkich, mimo że nie pochodzę z tego regionu to jednak mieszkam już kilka lat
-
Centralny zamek - klamka kierowcy
Witam, mam mały problem, padły mi prowadnice szyb w A4 B5 rocznik 95 1.8T sedan. Znajomy mechanik zdjął panel drzwi (chodzi o drzwi kierowcy lewy przód) i: - po założeniu (próbował kilkakrotnie) wszystko działa zamek też ale nie da się drzwi od środka otworzyć. I nie możemy zlokalizować problemu, może ktoś podpowie szybko co może być nie tak. (z zewnątrz drzwi się otwierają) - a drugi problem to nie da się zamontować grzybka od drzwi, nie wiem jak się ta część nazywa, ten plastik który jest poniżej grzybka wyrobił się i pewnie trzeba wymienić, nie wiem tylko jak się nazywa część (mam nadzieje że mechanik mi to znajdzie) Pozdrawiam i z góry przepraszam za zawiłe wyjaśnienia ale jestem laikiem w tych sprawach i nie znam terminologii
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich! Dopiero zaczynam przygodę z Audi. A jestem w posiadaniu A4 z 95, silnik 1.8T 150KM 20V.