Treść opublikowana przez mikulski53
-
uturbienie golego 1.8
a jesli gołemu by zminił wtryski zrobil wydech przelot i filtr powietrza to moze by podnosło moc troche 150 by wystarczylo
-
uturbienie golego 1.8
Czyli dobrze rozumiem z cena tej zabawy zaczyna sie od 3 tys tak ??
-
uturbienie golego 1.8
Rozumiem ale jakos nie moge nic znalesc ba taki temat. A orientuje sie ktos jaki byl by koszt uturbienia takiego golasa?
-
uturbienie golego 1.8
Witam forumowiczow. Na prośbę kolegi zakladam nowy temat poniewaz kolega ma gole 1.8 co prawda a6 c5 ale silniki chyba to na to samo kopyto. I pytanie brzmi czy da rade dolozyc turbo do tego silnika? Jest to warte zachodu i kasy czy lepiej wymienic silnik na 1.8t prosze o wyrozumialosc.
-
Downpipe do A4 B6 1.8T BFB
U mnie narazie wszystko ok z katem ale jak bym chcial go wywalic i zalozyc Dp to pasowalo by ta sonde druga wylaczyc bo nie bedzie jezdzilo z bledem na blacie.. I dlatego pytam czy sie w to pchac i jaki byl by tego koszt oczywiście nie co do zeta. Okolo
-
Downpipe do A4 B6 1.8T BFB
A orientuje sie ktos jaki jest koszt wylaczenia drugiej sondy i czy da sie to zrobic podstawowym vagiem?
-
Wymiana Nagrzewnicy możliwa bez demontażu kokpitu? proszę o odpowiedź.
Jesli tylko chlodniczka do wymiany to zwracam honor. Nawet nie wiedzialem ze tak mozna. Daj kolego znac czy i jak to zrobili u ciebie i co tam wymieniales
-
Wymiana Nagrzewnicy możliwa bez demontażu kokpitu? proszę o odpowiedź.
Fajnie by bylo jak bys kogos mial do zdj i zalozenia deski. No i jakis rysunek schemat gdzie sa jakie uchwyty i śruby. no i dobra pamiec gdzie co byl. I jak zanocowane zeby pozniej sie zgralo i bylo ok. Ale mysle ze jesli ogarniasz temat mechaniki i czujesz sie na silach to sam tez dasz rade.
-
Wymiana Nagrzewnicy możliwa bez demontażu kokpitu? proszę o odpowiedź.
Jestem ciekaw jak oni to robia jak tam nie ma miejsca na nic nawet dobrze sie rozgladnoc a co dopiero wymienic. Wg mnie to to jest nie mozliwe. Lepiej zdj deske tylko strasznie brzmi. No ale moze sie nie znam.
-
Battlefield 4
A COD to totalna porażka. Na nia to szkoda bylo 10 gr a nie kupe szmalcu. A co do BFa to cos sie poprawilo ale bez kosmosu.
-
rozmiar opony a odszkodowanie
Jak nie beda wyplacac kasy to po co ubezpieczac auto? Zeby tym burakom kieszenie nabijac.zeby sie wozili nowymi furami z salonu i jezdzili na wycieczki do okola świata. Zal pl. Nie ubezpieczac wcale auta i na to samo wyjdzie!! Im wiecej ludzi bedzie rezygnowalo z danego ubezpieczyciela tym wiecej beda sie zastanawiacz czy nie spuscic troche z tonu i brac kase i wyplacac kase. Powinien byc temat jakis o takich firmach co nie wyplacili kasy bo cos tam cos tam. Az mi cisnienie skoczylo:kwasny:
-
Felgi z b5 do b6 podejda??
Nie da rady nic z tym zrobic?? Jakas moze dystansa by pomogla??
-
Felgi z b5 do b6 podejda??
Odwrotnie kolego tyl wchodzi a przod nie. Blokuje go zacisk tarczy. Otwory sie nie zgrywaja fela jest po zkosie gdy naciagne na otwory
-
Felgi z b5 do b6 podejda??
Juz to zrobilem i nie wejdzie właśnie
-
Felgi z b5 do b6 podejda??
Czyli ze sa zalozone wieksze heble mam rozumiec. Z jednej strony fajnie a z drugiej mam 4 15 nowki nie potrzebne ;(;( normalnie kosmos tys w plecy. Moze je wymienie. Oby
-
Felgi z b5 do b6 podejda??
ok dzieki wielkie za wytlumaczenie ---------- Post dopisany 28-11-2013 at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 13:01 ---------- Pany felga z b5 15 nie podejdzie do b6 na tyl bedzie ale przod nie bedzie. Zacisk chamulca jest wiekszy i felga nie wejdzie
-
b6 1.8t BFB jak podniesc moc poza virusem
Czyli dobrze licze z fabryki 163+virus to 200pchaji + dmuchawa z bex i pare innych modzikowi w okolicy 250 bedzie. To teraz czas szukac czesci i troche grzebaniny. Dzięki za wypowiedzi i za cierpliwosc do mnie
-
b6 1.8t BFB jak podniesc moc poza virusem
No to nie 10 to roznica. A tak zeby zrobic z 250 kucy to co by trzeba podmienic ? Sory za takie glupie pytania ale w tych tematach to jak narazie jestem zielony
-
b6 1.8t BFB jak podniesc moc poza virusem
Witam mam takie pytanko jak jeszcze dodac kucykow oprocz virusa no i oczywiscie nie zeby to kosztowalo z 10 kafla bo to sie mija z celem. Dzieki za kazde wskazowki i wypowiedzi pozdr
-
[ALL B6] Automatyczne zapalanie świateł bez VAG-a
Ja mam ten tryb skandtnawski i swiatla zapalaja sie po zaplonie od razu nie mija nqwet sek. Ale powiem szczerze ze pozbyl bym sie tego wlacznika bardzo chetnie.
-
Polecane opony zimowe
Bo gdzies to slyszalem ze jak 16 cali i opona szersza bo 205 to na podjazdach lepiej ciagnie. A moze to czy szersza itp to wcale nie robi roznicy. Byle by guma byla w miare nowa
-
Polecane opony zimowe
A co bedzie lepsze na zime 16 cali czy 15 ??
-
Opinia o Ubezpieczalni Proama
A ja dodam ze Alianz tez nie jest do polecenia bo juz 4 miechy sie odwoluje i nie chca wyplacic mi odszkodowania. Bo sie opieraja na swojej zrobionej symulacji ktora jest nie zgodna z tym co ja opisywalem i na rzetelnosci. RZECZOZNAWY ktory bardzo pobierznie sprawdza fakty i je opisuje. Dlugo by tu gadac ale naprawde odradzam wszystkim.
-
Battlefield 4
jak dla mnie d*py nie urywa grafa nawet fajna ale w multi sie lepiej gralo w bf3
-
Dziwny zapach z kratek wentylacyjnych
A oleju ci ubywa?? Moze z tylu silnika ci sie poci. Ja mam to samo wymienilem uszczelke pod glowica ale dalej smierdzi wiec zostaje oring czy cos od zmiennych faz rozrzadu ale z tym to musze dac auto do machera