Treść opublikowana przez tomek019
-
Audi A4 B6 1.9 TDI 130km
Witam poszukuja jakiegos projektu do swojej a4 b6, chodzi mi np.: spojler na bagaznik, dokladka tyl zderzaka, zmiana zderzaka przod, zmiana światel, podswietlenie auta, dokladki progowe, oraz cos jeszcze jesli wygladaloby to dosc ciekawie tylko nie mam zielonego pojecia gdzie co kupic zeby nie przeplacic oraz czy bd pasowalo dlatego zwracam sie z prosba do was zdjecia byly robione jeszcze kikla tygodni temu, nie chcialo mi sie ponownie ich robic teraz autko wyglada duzo czysciej zarowno w srodku jak i na zewnatrz bo trzeba bylo jechac czyms na wesele
-
Wspólne granie online PS4
ja neistety pozbylem sie swojego xboxa pare dni temu xbox 360 slim rgh na rzecz laptopa. Teraz wlasnie myslalem czy najnowsze playstation czy xbox zakupic
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
ja ogólnie jestem za 7, ale teraz kupilem laptopa-z fukncja tableta, czyli dotykowy ekran i sklada sie calkowicie do tylu z windowsem 8 i daje rade zamierzam na dniach przetestowac windowsa 10
-
Counter Strike Global Offensive
MANIAK
-
System operacyjny Android
a ja moge wam zapodac fajna gierke na androida Goodgame Empire
-
Audi Symphony II + Wzmacniacz + Subwoofer
radio Audi Symphony II zdjecie zrobic kostek ? popoludniu ide do autka to cykne fotki
-
Audi Symphony II + Wzmacniacz + Subwoofer
wszystko ladnie pieknie ale po wyjeciu radia nie wiedzialem ze zastane tam kostki i tutaj zaczal sie problem w malych radiach podpinalem na zlacze RCA, kabel od pobudzenia, i wszystko gralo jesli ktos moze to prosilbym o schemat oraz instrukcje co gdzie podlaczyc do tych kostek moj wzmacniacz: Uploaded with ImageShack.us
-
Symphony 2 zmieniarka
Yatour spisuje sie rewelacyjnie takze smialo polecam rowniez jakby ktos chcial, smiga ladnie
-
Symphony 2 zmieniarka
dzieki wielki, zamowione
-
Symphony 2 zmieniarka
dzwiek porownywalny do tego jak normalnie z CD ?
-
Symphony 2 zmieniarka
witam szukam odpowiednika na allegro czegos takiego: Dension Bluetooth,USB,iPod,AUX Audi A3,A4,A6,A8,TT (3514941195) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zeby wpiac kostke do radia, i wystarczy mi pendriva na tym urzadzeniu, chociaz karty SD tez mile widziane, szukam odpowiednika jakiegos tanszego , lub opinii poprostu jaka firma jest najlepsza jesli chodzi o tego typu urzadzenia ---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ---------- NOWA ZMIENIARKA MP3 USB AUDI SEAT SKODA VW +4GB SD (3469668014) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. znalazlem jeszcze taka, nie wiem ktora lepsza
-
Audi Symphony II - mp3/telefon ?
a no troche len , ale tak wlasnie myslalem potrzebowalem zeby ktos to potwierdzil, dzieki wielkie
-
Audi Symphony II - mp3/telefon ?
jeszcze taka mala watpliwosc, bo sam nie jestem do konca czy mam takie cos z tylu radia na zmieniarke czy moze mam ja wbudowana ? sorki za glupie pytania
-
Audi Symphony II - mp3/telefon ?
witam szukam kabla/kostki czy czegokolwiek co by dalo mi mozliwosc odtwarzania z telefonu lub innego urzadzenia mp3 na tym radiu, np. przejsciowka na mini jacka transmitery - > slabo lapie i zakloca czasami kaseta z minijackiem - > z tego co sie dowiedzialem pomysl strasznie do niczego moje radio ma chyba wbudowana zmieniarke bo mozna wlozyc 6 plyt sam do konca nie wiem co i jak takze poczekam na odpowiedz :decayed:
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
u mnie nie otwiera sie z pilota oraz z przycisku na klapie, otwiera sie tylko z kluczyka rozmontowalem wszystko jak na filmie, zmienilem blaszke podlaczylem ale nawet zadnej reakcji nie ma, zero szumu, zero trzasku, przy tej blaszcze poprzedniej (orginalnej) bylo to samo sprobowac jeszcze blaszke z jakiegos innego materialu czy moze problem tkwi w ktoryms zlaczu, bezpiecznik ??/
-
Rejstracje w aucie
no jasne przeciez samochod bez tablic bardziej przyciagnie uwage nie mam anty wisla czy cos ale zauwazylem ze samochody z obcymi rejstracjami czesto sa oszpecone na parkingach i czesto podniesione wycieraczki, jak i w moim po prostu niektorym jak widac psuje sie w glowach
-
Rejstracje w aucie
witam wszystkich mam malutki problem do rozwiazania a zatem w pewnych dzielnicach krakowa jesli zaparkowalbym swoje auto ze swoimi obcymi rejstracjami , auto zostaje uszkodzone, ubrudzone lub ktos podniesie wszystkie wycieraczki. Zdarzyly mi sie juz wlasnie takie przypadki, podnoszenie wycieraczek codzien na parkingu, zbite lusterko, porysowany lakier. poszukuje czegos na ksztalt hmm "Sztucznego Błota w sprayu " aby na parkingach lekko zabrudzic rejstracje, zeby nie bylo wiadomo czy KRK, czy jakis inny numer czy ma ktos jakis pomysl ?
-
Prośba o zweryfikowanie części
to podaj jak mozesz foto na priv i dokladnie opis, na priv sie dogadamy gdzie wyslac itd.
-
Prośba o zweryfikowanie części
wielkie dzieki to dziwnie to zrobione
-
Prośba o zweryfikowanie części
o kurcze czyli grzes1150 nie ma tam u ciebie nic ? mozecie wstawic foto jakies ?
-
Prośba o zweryfikowanie części
to jest 1.9 TDI silnik 130 konny takze nic tam nie ma isc ? po prostu tak ma zostac ?
-
Prośba o zweryfikowanie części
Witam, mam mały problem otóż nie wiem jakiej części brakuje w tym miejscu, i nie wiem zatem co kupic: screenSHU - The fastest screen capture ever. zaraz podesle jeszcze kilka screnow z boku i z gory pozdrawiam screenSHU - The fastest screen capture ever. screenSHU - The fastest screen capture ever.
-
Spociki w Kielcach
dobra zatem zainiciuje SPOTA z mila checia jak sie juz troche ociepli :naughty:
-
Spociki w Kielcach
czytalem pare stron tylko to zauwazylem
-
Audi a4 b6, 2003r radio
patrzac na ceny jednak chyba zainwestuje w dobrej firmy radio bez odtwarzania filmow za extra radio zaplace tyle co za najtansze badziewie z filmami, ale przynajmniej dźwiek bedzie wielkie dzieki