Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

patio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez patio

  1. ja miałem przypadek że mimo to że się żarówka świeciła to po jej wymianie komunikat zgasł
  2. tu jest taki moment że i przy 50 spokojnie pojedziesz tylko ja osobiście włączam tak gdzieś koło 80 bo przy wolniejszych obrotach ponoć można wykończyć dwumas
  3. patio odpowiedział(a) na krystian_9595 temat w 2.5TDI
    u mnie tak samo na wolnych obrotach trzęsie mi autem i okazało się że to poduszka
  4. przede wszystkim policja żeby napisała odpowiednią notatkę by młódź coś bądź gdzieś dalej interweniować
  5. patio odpowiedział(a) na krystian_9595 temat w 2.5TDI
    Witam posiadam ten sam silnik,znajomek znający się na tych silnikach powiedział że ja wymieniać wałki to przede wszystkim trzeba wymienić odmę a co do wałków to polecił ruville i tak jak kolega napisał żeby zwrócić uwagę na hydraulikę A mam pytanko czy wystąpiły ci jakieś objawy tego że musisz wymieniać wałki czy po rozebraniu wyszło ?
  6. OKI więc dzięki wszystkim za wypowiedzi na ten temat i postanowiłem zostać przy fabrycznym wykonaniu. Pozdrawiam
  7. Też dlatego się zastanawiałem nad tą przeróbką jak to się ma do eksploatacji ,bo kumpel kupił komplet febiego a to że lubi sobie podłubać w aucie to wymyślił sobie taki patent pierwszy raz się z tym spotkałem dlatego wolałem spytać Was co o tym myślicie.
  8. te nawiercone dziurki są oczywiście zatkane więc woda czy piach tam się nie dostaje
  9. Witam.. Zastanawiam się na pewna przeróbką dotycząca wahaczy, mianowicie chodzi o ich smarowanie ........... Mój kolega wymienił w aucie wahacze i na końcach przy gałkach ponawiercał małe otwory którymi co jakiś czas wpuszcza tam smar dzięki któremu jak twierdzi podczas skrętu w jedną bądź w drugą stronę nie pracują one na sucho. Bo w oryginalnym wykonaniu one pracują na sucho i ten materiał w środku gałki szybciej się wyciera co kończy się luźną gałką. Więc zwracam się do Was z zapytaniem co wy o tym myślicie ??????????????????/
  10. patio odpowiedział(a) na patio temat w Układ Jezdny
    czyli wychodzi na to że będę musiał zaryzykować i wymienić amory bo nic innego nie przychodzi mi do głowy
  11. patio odpowiedział(a) na patio temat w Układ Jezdny
    na stacji sprawdzali mi amortyzatory i stwierdzili że są dobre
  12. patio opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam szukałem na forum podobnego problemu i nie mogę znaleźć. Od jakiegoś czasu w a4 b6 miałem stuki w zawieszeniu więc wymieniłem wahacze, okazało się że jest lepiej ale nadal coś stuka sprawdziłem maglownice i jest ok, pojechałem na szarpaki na stacje diagnostyczną i stwierdzili że niema żadnych luzów a stuki jednak słychać więc i oni ręce rozkładają, stuki występują wtedy jak spokojnie jadę przez jakieś nierówności, z większą prędkością stuków nie słychać. Może ktoś z was ma jakieś pomysły bądź miał podobny przypadek ??? Jeszcze chodzą mi po głowie górne gumy amortyzatora bo u mojego kolegi w innym aucie okazało się to problemem i tym się zasugerowałem tylko pytanie czy słusznie ??
  13. Witam ponownie,z góry dzięki za podpowiedzi,rzeczywiście okazało się że problem powstał przez niełączącą kostkę która jest w gumowej osłonie
  14. kiedyś miałem problem że miałem szum łożyska oporowego ale tylko jak sprzęgło było wciśnięte
  15. to będę musiał to zobaczyć bo zastanawiało mnie to że wszystko naraz się posypało
  16. Witam ! Ostatnio zauważyłem że w moim B6 po zamknięciu auta z centralki cały czas pali się lampka na podsufitce,co się okazało że tylne prawe drzwi są cały czas otwarte więc pomyślałem że pewnie coś z siłownikiem się stało ale po dokładniejszych oględzinach zauważyłem że prócz zamka nie działa w nich nic,szyba,czerwone światełko które zapala się po otwarciu drzwi,a nawet gdy je uchylę to na komputerze pokładowym powinno pokazać że nie są domknięte a tu nic nie widać może ma ktoś jakieś pomysły co się mogło stać ??????
  17. Witam wszystkich posiadaczy Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.