Wyntil

PB

Osiągnięcia Wyntil

Reputacja

1. Oczywiście że każda tylko chodzi mi o kwestie grania tylko jednej strony w moim przypadku prawej. Obawiam się że zmieniarka jest wadliwa bo po pierwszym wyłączeniu radia nie chciała się ponownie połączyć zmieniłem kodowanie na zmieniarkę. Radio widziało ją ponownie ale nic nie grało z BT oraz aux. Gorsza niż z cd wiadome ale ogólnie nie jest źle choć nie mam porównania z jaką jakością grają inne zmieniarki. Wadą jest to że port USB nie czyta pendriva tylko służy do ładowania wyszło gdy zapoznałem się z instrukcją obsługi.
  2. Witam Ma ktoś może zmieniarkę Yatour VW12D z bluetooth ? Ja taką zakupiłem ale mam problem gra tylko prawa strona w aucie i czy ktoś miał podobny problem o owymi zmieniarkami ? Nie wspomnę o tym że tylko ta zmieniarka odtwarza utwory po przez bluetooth i z wejścia aux.
  3. Wyntil

Kod do radia

Witam mam radio chorus III 2 din. Mam książkę z radia ale nie ma w niej kodu. Pytanie czy to radio ma kod bądź jest przypisane do auta i po wypięciu zasilania nie wskoczy kod ? Pozdrawiam
  4. Witam chłopaki Mam pytanko czy ktoś z was podłączał cyfrową zmieniarkę: http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i5280750319.html. Bo ja mam radio chorus III nie posiada zmieniarki ale wiem że jest możliwość podłączenia. Chciałem podłączyć cyfrową zmieniarkę bez pośrednio do radio i pytanie czy będzie działać.
  5. Witam wszystkich i gorąco pozdrawiam