Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolo-Krk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolo-Krk

  1. Lolo-Krk opublikował(a) temat w Małopolskie
    Hejka, mam problem, 2 dni temu byłem na przeglądzie i lipa diagnosta nie podbił mi dowodu:( stwierdził że moje auto przekracza dopuszczalne normy szkodliwych gazów i dał mi 14 dni na usuniecie usterki, najgorsze że wszystko robione na czas itd to gdzie mam szukać przyczyny? Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  2. Lolo-Krk odpowiedział(a) na Lolo-Krk temat w Małopolskie
    Nie skaczcie sobie do gardeł Mój błąd a wiec sprecyzuje: A3 8L A4 B5 A6 C5 Z tych modeli idzie kupić automata do 10 tyś bo automaty raczej nie chodliwe, widziałem dużo do tej kwoty ale wolałbym coś sprawdzonego,polecanego itd typu kolega kolegi,sąsiad,znajomy itd Oczywiście inne marki też chętnie widziane
  3. Lolo-Krk opublikował(a) temat w Małopolskie
    Witam, szukam dla kuzyna auta,mile widziane Audi A3,A4,A6 lub coś pochodnego, jedyny problem to musi być automat rodzaj paliwa dowolny,byle zadbane i z dobrego źródła cena do 10 tyś Jak ktoś coś to dawać znać, z góry dzięki
  4. Hehe właśnie szukałem na parkingu jakieś B6 bo tylko tego modelu brakowało
  5. Dzisiaj o 11:30 na parkingu pod kościołem na oś Złocień ustrzeliłem dwa czarne kombiaki klubowe Razem z moją czarnulą to mamy 3 na jednej imprezce komunijnej
  6. Lolo-Krk odpowiedział(a) na Lolo-Krk temat w Audi A4 B5
    Aha, a może to być objaw np kończącej się pompy lub coś w tym stylu?
  7. Lolo-Krk opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam dość irytujący problem, mianowicie non stop włancza mi się ABS podczas jakiegokolwiek naciśniecia pedału hamulca i niema to znaczenia czy jade 10km/h czy 100km/h do tego raz na jakiś czas wyskakuje mi kontrolka ABS-su na desce po kilku dziesieciu hamowaniach znów znika:( Dodam że byłem u mechanika sprawdzał mi tarcze, klocki, czujnik itd dosłownie wszystko co mam przy kole i wszystko jest ok. Autko również podpiete pod Vaga i również zero błędów itd. Co jeszcze innego może być przyczyną takich zachowan? Wie ktoś coś Nikt nic :*
  8. Lolo-Krk odpowiedział(a) na Lolo-Krk temat w Audi A4 B5
    Ja też nie działam na szkodę swojego oczka w głowie ☺Czytałem wątek MODYFIKACJE 1.8T i dużo osób tam pisało o tym że ma zamontowany stożkowy filtry powietrza. W zasadzie jak to mówią : ile osób tyle opinii ☺
  9. Lolo-Krk odpowiedział(a) na Lolo-Krk temat w Audi A4 B5
    Wole stożek Itg lub pipercrossa ☺ To co nikt nic ☺ Nikt nie zna wymiarów jaki max wejdzie
  10. Lolo-Krk odpowiedział(a) na Lolo-Krk temat w Audi A4 B5
    Wiem wiem ale i tak jestem zdecydowany
  11. Lolo-Krk opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam potrzebuje wymiarów filtra stozkowego do 1.8T AJL. Dokładnie to chodzi mi jaki max wejdzie lub ewentualnie jakie wy wkladaliscie. Z góry dzieki
  12. Zdrowych i Radosnych Świąt Panowie:-)
  13. Nie a co to za firma? Jakieś namiary?
  14. U niego wiem że bedzie ok,ale może coś na miejscu ? Nikt już nic
  15. Wiem właśnie o Gregor10 i od niego biore komponęty ale chciałem złożyć graty na miejscu w krk :-) wiec?
  16. Witam kolegów, mam pytanko: gdzie warto oddać audiczke pod kątem wymiany turbinki na większą, wtrysków, montażu IC wystrojenia softu i innych bajerów :-) Czytałem troche o Mobil-tech i GCS Tuning Możecie coś podpowiedzieć
  17. Hejka :-D Stare ale jare, zwłaszcza jak się dba :-P
  18. Aha, ale dobrze że choć Przód pasuje, a tył to najwyżej sobie gdzieś znajdzie
  19. Oj to kiepsko,a niewiesz czy nieda się jakoś przerobić czy coś w tym stylu-ale i tak dzieki za pomoc
  20. Witam. Jeśli temat w złym miejscu proszę o przeniesienie. Zatem mam takie pytanko: Posiadam zawieszenie Gwintowane z niższej półki :-) i troche mi się znudziło. Znajomy ma VW Passata B5 z 99r z silnikiem 1,8 20V 125Km i chmętnie przytulił by odemnie ten gwint. Tylko teraz pytanie czy podejdzie? Ma ktoś takową wiedze? Przekładał ktoś coś z A4 b5 do paska b5? Ktoś coś? Poważnie nikt nic niewie
  21. Lolo-Krk odpowiedział(a) na Lolo-Krk temat w Audi A4 B5
    Właśnie ori wchodzi tylko w gre,dlatego chce się upewnić co mi jeszcze potrzebne poza: Lampy waleo D2s Przetwornice ori Palniki I co jeszcze? Jaka firma robi przetwornice do B5-tki ?
  22. Lolo-Krk odpowiedział(a) na Lolo-Krk temat w Audi A4 B5
    A no właśnie:-) a hidy to nie ori xenon :-) Może się ktoś wypowiedzieć kto ma ori xenon. Nikt nic ? Naprawde nikt dmic dmiewie... ? ? ?
  23. Lolo-Krk odpowiedział(a) na Lolo-Krk temat w Audi A4 B5
    Hmm w ori xenonach też trzeba wiercić... Napewno? A nie podpina się żarnika do jakieś wtyczki czy coś, wydawało mi się że raczej lampa xenonowa ma być szczelna a nie takie same zabawy jak z hidami
  24. Lolo-Krk opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam,mam drobny dylemacik:-) Mianowicie ok 2 lata temu wyrezałem sobie lampy poliftowe ( ciecie błotniczków i zakup adapterów pod wtyczki) zakupiłem lampy DEPO zespolone i wsadziłem do nich Hidy pod H7. Po niecałych 2 latach lampy parują to jeszcze soczewki prawie całe czarne. Postanowiłem nie bawić się już w pół środki tylko zainwestować w ori xenon Valeo D2S. I tu kilka pytan: Czy w ori lampach pod D2S też trzeba coś wiercić na kabelki itd? Co mi konkretnie potrzeba żeby wszystko było jak trzeba? Palniki 2x d2s philipsa lub osram Lampy Valeo D2s+ H7 Przetwornice pod d2s - ale jakie? I czy w tych lampach jest miejsce na przetwornice czy musze coś kombinować jak kiedyś z hidami typu przykrecać pod belką itd Podpowiedzcie co mam jeszcze dokupić Z góry dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.