Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolo-Krk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolo-Krk

  1. Lolo-Krk opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Hejka, jeżdze od ponad 2 lat na gwincie i trochę mi się już znudziło ( starość:-P ) chce wymienić na jakiś kit sportowe amory + jakieś sprężynki, i tu moja prośba jak wygląda A4 b5 na sprężynach -40/ -40 i jak wygląda -60/- 40. Dodam że mam koła 225/ 40 18" i niechciał bym kół zmieniać- macie jakieś fotki na 18" i -40mm lub inne konfiguracje z góry dzieki. Nikt nie pomoże
  2. [emoji1]
  3. [emoji14] Ta spod shella to moja,pozdrowionkaFelga robi robotę Ci powiem Dzieki, wreszcie ktoś nie krytykuje [emoji14] [emoji14] [emoji14]
  4. [emoji14] Ta spod shella to moja,pozdrowionka
  5. Dzieki za spota panowie
  6. No to rzeczywiście wesoło :-)
  7. Boguś troche się zmieniło :-) już niemam białych osiemnastek,na ten sezon mam inne :-) funkiel nuwki ale też osiemnastki :-) Te obecne ładniejsze BTWTeraz jesteśmy prawie sąsiadami bo ja w 15-tce na Słonecznym [emoji14] Ale z parkowaniem to mam teraz prze.... Pasuje sobie też zaadoptować kawałek chodniczka... Znam ten ból, czasem jeźdze z 10-15min w koło uroczego żeby znaleść odrobine miejsca parkingowego, a i tak nie wszedzie wjade bo za niski [emoji14] [emoji14] [emoji14] Bruno A co do parkowania to na tym chodniczku co ja parkuje to zawsze jest miejsce to możesz się podłączyć
  8. Nie ma problemu, moge podjechać na spota i ci przód wezme
  9. Powitać ekipe :-) Co do dystansów to jak coś to ja mam komplecik przód 13mm i tył 17mm do pogonienia ze śrubami itd jak coś
  10. Boguś troche się zmieniło :-) już niemam białych osiemnastek,na ten sezon mam inne :-) funkiel nuwki ale też osiemnastki :-)
  11. Bruno jak zwykle mnie ustrzelisz To moja stała miejscówka parkingowa na tym chodniczku I czemu po alusach ?
  12. Zgadza się :-) musiałem być zagadany z żonką bo cie nie widziałem [emoji12] Wydmuchane z suszarki...
  13. A i owszem widziałem, stałeś za mną i długie też widziałem bo waliły mi po lusterku Dość często cie widuje w hucie ale z reguły gdzieś zaparkowanego Pewnie na przeciwko przychodni na zgody pomiędzy strażą a komisariatem... :-) Dokładnie bo mój parkuje przy Aleji Rńż na uroczym :-) wiec te rewiry są mi znaneWydmuchane z suszarki...
  14. To moja :-) PozdrowionkaWydmuchane z suszarki...
  15. A i owszem widziałem, stałeś za mną i długie też widziałem bo waliły mi po lusterku Dość często cie widuje w hucie ale z reguły gdzieś zaparkowanego
  16. Górną też mam, ale jeszcze nie założona
  17. przesadzasz jest różnica, ale do zniesienia, tak jak mówię, myślałem że będzie gorzej. w tej chwili najbardziej uciążliwe jest dla mnie to pływanie na nierównościach, tutaj z kolei nie zdawałem sobie sprawy, że będzie to aż tak czuć. Radek u mnie też tak było, na 18" będę jeździł już 3 sezon, zapodaj sobię rozpórkę przednią dolną, u mnie o niebo lepiej, auto dużo lepiej wybiera koleiny i jest bardziej przewidywalne.
  18. Ja też mam 8,5x18 i owszem może dziwnie się jeździ ale da się przyzwyczaić, może u ciebie to problem tych 245 bo ja mam 225, i tragedii niema
  19. Powitać Wydmuchane z suszarki...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.