Treść opublikowana przez Lolo-Krk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkim Wesołych i spokojnych Świąt.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
true. moze byly dwa rodzaje tych felg, do A3 (5x100) i do A4 (5x112). szczerze mowiac skoro na feldz napisane jest LK 112 to olalbym ten TUV i sugerowal sie tym co na feldze. chyba tak zrobie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aha to juz nie wiem, a ryzyk fizyk przejade się i przymierze:)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z tego co wysłał kuba to wychodzi że 5x100
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
112 Naciapane z kanalu... Jesteś pewny? niechce mi się do chłopa na daremno jechać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chłop napisał że 8,5x18 et40 tylko nie zna rozstawu na 4 zdjęciu są oznaczenia 112 może to rozstaw,kurde gdybym je miał pod ręką to bym sobie zmierzył czy coś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mogę wlepić większe, najśmieszniejsze że na niczym,chłop handluje felami, zwozi z za granicy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejka Panowie, mam prośbe, pewien koleś w innym mieście ma felgi do opchnięcia, tylko żeby było śmieszniej nie potrafi określić ich rozstawu przesłał mi fotosy wszystkich możliwych napisów jakie są wybite na nich czy możecie mi pomuc czy to napewno 5x112 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [Małopolska] Widziany, widziana
zgadza się a ja cie nie widziałem:)Zajęty byłeś bajerą z pasazerką mijałem Cię na torowisku przy kościele ;-) aaaaa:) żonke z pracy wiozłem do domku:)- [Małopolska] Widziany, widziana
zgadza się a ja cie nie widziałem:)- [Małopolska] Widziany, widziana
Aha,moja dość czesto stoi przy stacji shell bo w tych rejonach pracuje- [Małopolska] Widziany, widziana
a gdzie dokładnie bo moja stoi pod tytoniami F&M obok shella na czyżyńskim:)- AJL dymi co jest zgrane?!
Osobiście to ja uważam że prawdziwe samochody skończyły się w latach 90-tych, teraz wszystkie auta podobne jeden do drugiego itd, a stare auta mają duszę a przedewszystkim to coś będę chuchał i dmuchał na swoją B5 bo puki co jest w stanie muzealnym:) i może kiedyś dorobie się żółtych tablic i będe dumny ze swojego wozidła:)- AJL dymi co jest zgrane?!
masz racje- AJL dymi co jest zgrane?!
czyli wygląda na to że szukam dziury w całym hehe, to spoko bo nie po to wydałem tyle kasy na remont żeby znowu coś robić, chce się wreszcie zająć modami:) to pojade jutro do diagnosty żeby lepiej spać DEV widze że w opisie masz turbinki K03s i regeneracje hamulców, możesz mi napisać na pw jak z cenami czy lepiej zadzwonić jutro:)- AJL dymi co jest zgrane?!
Skoro tak mówisz:) ale to wygląda naprawde kiepsko, a jest szansa że może jakiś zawór czy coś, troche tych pierduł przy 1,8T jest- AJL dymi co jest zgrane?!
a może u mnie bardziej leci para bo nie mam kata?- AJL dymi co jest zgrane?!
u mechanika jak byłem to też powiedział że to para wodna, niczym nie śmierdzi ,wydech nie jest tłusty itd a dymi jak skurczybyk zwłaszcza jak się nagrzeje do tych 90 stopni to nieraz jak się zatrzymam wysiąde z auta to prawie auta niewidać tyle dymu czy też pary jak kto woli:) widze na ulicy jak leci para z innych aut ale u mnie to już masakra- AJL dymi co jest zgrane?!
Dodam że pod pedałem gazu wydaje mi się słabszy niż był, niewiem już co robić, gdyby padło turbo to pewnie żarło by olej a tu nic wszystko w normie itd- AJL dymi co jest zgrane?!
Witam, posiadam Audi A4 B5 z silnikiem 1,8T AJL 180KM od dwuch lat, jest to moje oczko w głowie i pakuje w niego każdą możliwą kaskę Na początku tego roku (luty) postanowiłem pojechać na hamownie zobaczyć co tam drzemie:) wydmuchało 178,2KM wiec byłem zadowolony i postanowiłem pomyśleć o modach, na początek wyleciał kat i wpadł DP. Yak pojeździłem jakiś czas i zaobserwowałem ze dymi i niema mocy takiej jak miał wcześniej,z ciekawości zrobiłem badanie kompresji i się załamałem:) 1 cylinder 13,5 2 cylinder 13,5 3 cylinder 13,5 4 cylinder 10,2 zrobiłem próbę olejową itd i wyszło że poszły pierścienie na 4 tłoku,i postanowiłem się tym zająć. Gdy doszło do wymiany pierścieni postanowiłem że skoro mam silnik rozebrany to zrobie wszystko co się da żeby mieć dobrą bazę. Wymieniłem wszystko, tłoki, pierścienie, panewki, głowice, popychacze, zawory,gniazda, wszystkie możliwe uszczelki i wiele wiele wiecej, dosłownie wszystko co się dało wymienić jest nowe najlepszych firm + oryginały z aso- poszło pare tysi ale uważałem że warto bo robie auto dla siebie. po złożeniu silniczek chodził perfekcyjnie, cicho równo, a zarazem dynamicznie, pokusiłem się jeszcze o wymiane cewek,świec i przepływki również ori. i tak zrobiłem ponad 1300 km żeby to wszystko dotrzeć itd oczywiście bez deptania. Po zrobieniu ok 2,5 tyś kilometrów od remontu znowu dymi mi z wydechu:( najdziwniejsze że nie bierze oleju itd nic nie śmierdzi choć dymi,objechałem różne warsztaty i każdy rozkłada ręce, co jest zgrane?- 8,5"x18" A4 B5
No 235/40 widzę że też daje rade- 8,5"x18" A4 B5
bo ja jak na razie mam dwóch kandydatów fele AMG lub Audi RS6- 8,5"x18" A4 B5
O supcio wrzuć pare fotek jak to na aucie wygląda, bo może mi się wzór spodoba i łyknę- 8,5"x18" A4 B5
Pk dzięki za wszystkie wypowiedzi, pomyślę jeszcze co kupić bo do sezonu 2015 jeszcze chwilka problem tylko w tym że nie chciał bym zmieniać rozmiaru opon z 225/40 na inne. w sezonie 2013 jeździłem na 215/40 z felą 8x18 et32 i było ok z tym że oponka trochę za niska. w tym sezonie miałem felgi 8,5x18 et42 z oponką 225/40 i ya obcja najbardziej mi się podobała na aucie Na sezon 2015 chciałem zmienić wzór felgi ale zostać przy tych parametrach ale niestety wszystkie fele które mi się podobają mają et35 przy 8,5" ale jeszcze raz dzieki za wypowiedzi. - [Małopolska] Widziany, widziana