Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolo-Krk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolo-Krk

  1. Dziś ok 14:10 na parkingu pod M1 B6 Avant na klubowych ramkach KRA 52...
  2. Mini spocik był:-):-)
  3. Nic nie trzeba przycinać jeśli chcesz zamontować zderzak poliftowy do przedlifta potrzebne są ci tylko nowe ślizgi od wersji poliftowej i nic wiecej. Przycięcie błotników czeka cie tylko jak zdecydujesz się na wymianę lamp na zespolone ale to już oddzielny temat.
  4. Hehe rozumiem,tak czy siak była to moja:)
  5. nie granatowe tylko czarny na biaĺych 18-stkach
  6. pozdrawiam, to moja skoda a raczej mojej żony, ze względu na nieszczęście jakie spotkało moje audi czasem użytkuję skodę. Najgorsze, że sprawa z moim audi strasznie się przeciąga i nie wiem kiedy ją odzyskam całkowicie sprawną, a raczej kiedy ubezpieczyciel wypłaci mi kasę na jej naprawę, zwłaszcza że naprawa ma się odbyć z OC działalności gospodarczej a nie OC komunikacyjnego Aha to już będę wiedział fajny kolorek ma ta skodzinka, swoją B5-tke widział bym w takim:facepalm:
  7. Wczoraj ok 14:50 na bulwarowej w hucie pomaranczowa skoda fabia na ramkach klubowych:) kto to?
  8. Dziś ok 19:50 w Hucie na oś Stalowym bordowa B5 Avant na klubowych ramkach z lekko rozbitą maską
  9. Hmmm szkoda:( choć z drugiej strony jak bym to zobaczył na żywo było by lepiej:) niby 8 mm to nie dużo, czyli generalnie ciężko by było upchać 9" z przodu? no chyba że inne et szukać?
  10. Panowie a zakładał ktoś z was felgi 9x18 et40 do b5? oponka 225/40 wejdzie to bo widziałem takowe i bardzo mi się podobają obecnie śmigam na 8,5x18 et42 z oponą 225/40 i jest ok ale niewiem jak to bedzie z 9"
  11. w ten brzydki poranek:)
  12. Tak mi sie właśnie wydawało że ktoś mnie wołał ale ciągle latałem za młodym bo latał jak opetany hehe
  13. Hejka- ja też byłem ok 13 z synkiem,pare naszych furek widziałem ale zero ich właścicieli:)
  14. Zdrowych i Wesołych Świąt
  15. Dzięki za spota---GABRIEL dzięki za pomoc.
  16. Dzięki za spota Panowie.
  17. Dziś ok godz 15:40 na ul Nowohuckiej na wysokości M1 Czerwony Avant B5 na ramkach klubowych tablice KLI......Pozdrowionka:grin:
  18. Formuła 1 w Polsacie w sezonie 2014 | F1 Fan Club - Polska Pablo rzeczywiście ta informacja jest najlepsza o jakiej słyszałem od dłuższego czasu :banan:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.