Treść opublikowana przez Lolo-Krk
-
Swap Hamulców S4
a w S4 b6 jakie są wogóle tarcze z przodu 321mm ?
-
Swap Hamulców S4
a tych osłon nie da sie wymienić?
-
Swap Hamulców S4
Witam, piszę w imieniu znajomego który niema jeszcze konta:) i prosił mnie o pomoc. Mianowicie: Posiada AUDI A4 B6 3,0 V6 Quattro z 2004r zamierza wymienić hamulce. I tu jego pytania: 1. Czy da się przełożyć hamulce przód/tył z S4 B6? 2. Co trzeba było by kupić żeby mieć 345mm z przodu i 300mm z tyłu lub co innego można zrobić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niech bierze 3:grin:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich:hi: Mam pytanko byłby ktoś z was zainteresowany lub zna kogoś kto chciałby fele 18" z bojej A4-ki? Oddam tanio z nowymi oponami kupionymi w maju tego roku. Oddam same felgi lub same oponki lub komplet,kwestia dogadania. Parametry: FELGI ASA Revolution AR4-BLACK 8x18 et 45 otwór centrujący 72,5 + pierścienie 57,1 OPONKI Nankang NS2 215/40 wszystkie 4 sztuki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota:) Paweł z Dawidem dzięki za podwózkę na spota i z powrotem:)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masz rację. Ale jeszcze tylko IC i koniec:kwasny: Kerczi i ja też mowiliśmy że jeszcze to i to i koniec ta choroba jest nieuleczalna.. pamiętaj:wink: Właśnie wiem,ale to czasem silniejsze:grin:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masz rację. Ale jeszcze tylko IC i koniec:kwasny:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe a wyglądam na bogatego:) ---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ---------- myślałem właśnie o dedyku ale nie wiem jak idą rury czy da się mieć dalej halogeny w zderzaku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OK dzięki wielkie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie mam pytanko, gdzie w krakowie najlepiej mi zrobią centralny IC,orurowanie itd?- Bracia czy ta felga wejdzie do a4 b5??
Mam znajomego co śmiga na 8,5x18 et35 z przodu i 10x18 et42 z tyłu. oponki 215/40 i 245/35 i wygląda to super,ale on ma gwinta i lekkie negatywy ustawione.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich w ten słoneczny poranek:hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:grin:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak to co miał ? konie miał, ale ile to Ci nie powiem.. zapytaj Gruszki bo to jego nowe "porsche" Biorąc pod uwagę ilość końcówek to szacuje że drzemie tam wielkie stado:grin: a może i nawet jakaś V8-ka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ostatnio pod M1 stałem koło czegoś takiego:decayed::decayed: ciekawe co miał pod maską- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam All:hi:- [Małopolska] Widziany, widziana
:decayed:Zgadza się-Pozdrowionka:decayed:- [Małopolska] Widziany, widziana
To fajnie się prezentuję jego B6 na żywo:)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry z rańca- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podpinam sie pod życzenia:)- [Małopolska] Widziany, widziana
Dziś ok 17:10 Czarny Avant B6 na parkingu pod M1 z rejestracją KR 286KE i białą naklejką MOBIL-TECH czy jakoś tak:) oczywiście na ramkach klubowych- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!